| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
"karteczki"
Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aaaaaaa ^^ karteczki, omg ile ja tego mialam =) przedszkole a przedewszystkim 1 klasa podstawówki =] normalnie mialam tego mnóstwo, i to takie nietypowe :>
albo pamięta ktos? oprócz karteczek do segregatora były też takie karteczki z notesików ^^ u mnie sie to tez zbierało =) miałąm całą serie z króla lwa (z bratem razem =p) czyli z kilkadziesiąt rodzajów =] normalnie sie rządziło Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 21:57   

wierzba niemoże być? miałaś z królem lwem? te małe były bardziej wartościowe od tych dużych, a kojarzysz taką serie one po boku były wycięte jakby w szlaczek z 101 dalmatyńczyków? i na okładce były naklejki... to były najleprze z całych serio a król lew to był najpopularniejszy więc wiesz szczególnie ta co simna na galęzi wisiał [motyw jak umiera jego ojciec] to ich miałam z 8 na wymiany
boże kiedy to było? niepamiętam:)
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 09:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jesu ale serio cała seria z królem lwem ^^ i jeszcze chyba nawet wszystkie mam w takim albumie wielkiem to porobie foty i powrzucam na forum kiedys Wink a co do karteczków do segregatora to jakies pol roku prawie wszystkie oddałam kuzynce od kumpeli ^^ teraz jej kolej na zabawe =]

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 11:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja miałam z animkami :> i z kłółem łwem ... ii żzzz ... żzzz żzzz dałamtyńszykami .... i wogółe :p ... <rotfl> ale ta mannioa była do pierwszej klasy podstawówki a pozniej juz minęła
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 20:51   

A ja jesce mam z : Klulem Lwem, Dematyńczykami, Bolkiem i Lolkiem, Dziewynkami z Mangi,Carodziejke z ksiezyca, Kubusa Puchatka, Garfieldka , Wilka i zajoca, Myske Miki, Batmana Embarassed Herculesa, Animki i z chlopczykami z jakies dretwego zespołu... resztę wywaliłam Razz
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 20:52   

A ja jesce mam z : Klulem Lwem, Dematyńczykami, Bolkiem i Lolkiem, Dziewynkami z Mangi,Carodziejke z ksiezyca, Kubusa Puchatka, Garfieldka , Wilka i zajoca, Myske Miki, Batmana Embarassed Herculesa, Animki i z chlopczykami z jakies dretwego zespołu... resztę wywaliłam Razz
Powrót do góry
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 21:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja miałam pełno karteczek z różnymi kotkami i to były moje ulubione Razz Cały czas je trzymam na pamiatkę Mr. Green

Pozdrawiam Very Happy

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 15:54   

ja miałem też kiedyś karteczki z Królem Lwem Very Happy
Powrót do góry
Sylka1993 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 25
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 16:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Buhehe... Ja karteczki zbierałam jak chodziłam do zerówki.. ale to nie była mania "szkolna" po prostu koledzy mojego brata i on (byli w 3kl) zaczeli je zbierać, no to ja też Laughing Pamiętam kiedyś był dzień dziecka to jak się szło do jakiegoś sklepu to sie dostawało za darmo lizaka czy coś i raz poszłam kupić chipsy i dostałam taki pliczek karteczek.. jak ja się wtedy cieszyłam Laughing Ostatnio była u nas w szkole moda na "Pokemony" tzn. wszyscy mieli te kapsle i nimi grali, a ja uznawałam to za badziewie i sie ucieszyłam gdy dyrektorka wprowadziła zakaz tych pokemonów Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 16:39   

a u nas to był zakaz również karteczek, ale i tak nikt go nie przestrzegał :-)
Powrót do góry
x
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 27 Lip, 2005 11:27   

zgadzam sie. te chmmm... karteczki moga naprawde doprowadzic do szalu.jastem w szkole(kturej nie znosze) a tu nagle potykam sie o stos karteczek.NO ZWARIOWAC MORZNA!!! jeszcze te dzieciaki maja do mnie pretesie
cytuje:chej ty niedobly chlopaku.-dzieciak 1
dzieciak 2- k---a ty h--u patrz co zrobiles p----------y d----u,k---a
cho cho taki wulgaryzm u pierwszo klasisty no niezle
Powrót do góry
klaudia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 15 Sie 2005
Posty: 4
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 23 Sie, 2005 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie w szkole jest mania na te glupie karteczni!!!! Evil or Very Mad

_________________
Klaudia!!!!biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2055696
Mruczka Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 69
PostWysłany: Sro 28 Paź, 2009 21:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

...


Ostatnio zmieniony przez Mruczka dnia Sro 29 Sty, 2014 12:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Czw 29 Paź, 2009 17:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kinga napisał/a:
U mnie to było ... Uu w 1 klasie podstawówki pozniej sie skończyło
Teraz nie ma
Fakt że to troche ... bezsensu
Tzn każde kolekcjonerstwo ma sens

U mnie to jeszcze robią bransoletki z muliny, ale to akurat (te bransoletki) mi się podoba, bo sama robię.

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Czw 29 Paź, 2009 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

@siex napisał/a:
Kinga napisał/a:
U mnie to było ... Uu w 1 klasie podstawówki pozniej sie skończyło
Teraz nie ma
Fakt że to troche ... bezsensu
Tzn każde kolekcjonerstwo ma sens

U mnie to jeszcze robią bransoletki z muliny, ale to akurat (te bransoletki) mi się podoba, bo sama robię.



sam na rękach to mam i zrobiłem już około 45
bo 8 na rękach noszę a resztę sprzedałem i zrobiłem interes Twisted Evil i nadal robię Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |