| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Satanizm
Autor Wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 22:10   Satanizm Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ave! Piszę ten topic, ponieważ jest wielu ludzi, którzy mają taką samą sytuację jak ja!
Otóż wraz z moją dziewczyną należę do sekty satanistycznej.... cotygodniowe orgie
bywają naprawde wykańczające. Dodam jeszcze do tego, że co tydzień każdy z nas
oddaje troche krwii, ku chwale czarnego pane.. przez co jesteśmy coraz słabsi... nie
wiem czemu, ale od jakiegoś czasu, kiedy patrze na krzyż, oczy samoistnie zaczynają
mnie piec. Zaczynam powoli tracić zmysły.. wariować....

Jednakże ostatnio zrozumiałem, że nie jest to dobra droga! Pragnę zostać ministrantem..
ale nie wiem czy już nie jest za późno... chciałbym oddać się w służbie Boga i wiecznego
Radia Maryja... które wcześniej tak obczerniałem... chciałem przeprosić Ojca Prowadzącego
za to, że kiedyś kazałem mu iść do ostatnich diabłów... NA KRWAWE KOPYTO BELZEBUBA..
ja mam wizje! - powiedzcie - czy nie jest za późno...?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Avell Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 54
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 22:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oczywiscie ze nie, zawsze mozna sie poprawic. Mam nadzieje ze odnajdziesz swoja droge... jestem z Toba

_________________
One Dark Elf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1877438
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 22:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Avell napisał/a:
oczywiscie ze nie, zawsze mozna sie poprawic. Mam nadzieje ze odnajdziesz swoja droge... jestem z Toba
ALE CZY PRZEWIELEBNY OJCIEC DYREKTOR MI WYBACZY? Crying or Very sad Crying or Very sad wstyd mi tego co mu zrobilem Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
cilgan Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 4
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 22:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ojciec dyrektor przebaczy wszystko, w koncu jest wyslannikiem od boga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1618007
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 22:23   

przez to radio maryja nie moge ci uwierzyć
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 22:24   

Tenchion napisał/a:
Avell napisał/a:
oczywiscie ze nie, zawsze mozna sie poprawic. Mam nadzieje ze odnajdziesz swoja droge... jestem z Toba
ALE CZY PRZEWIELEBNY OJCIEC DYREKTOR MI WYBACZY? Crying or Very sad Crying or Very sad wstyd mi tego co mu zrobilem Crying or Very sad Crying or Very sad

Jeśli to nie jest żart to o Rydzyka się nie martw, bo to szuja, która jeździ najdroższym samochodem jakim się da, a sam nawołuje do dawania datków, lepiej zajmuj się księżami w twoim kościele, jesli oni nie są dziwni, bo Rydzyk to nie powiem kto...
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 22:26   

Po pierwsze jest to temat nie do tego działu!!!!! jakby ktos mogl zauwazyc a po drugie nie rozumiem Twojego posta... najpierw mowisz ze nalezysz do sekty i wogle a potem ze w wierzysz w Boga
No i znowu glupie zarty!!! dacie sobie spokoj? JEsli to zart na Rydyzka to mozesz na czacie ja chetnie tez go tam troche obsmaruje bo go nie lubie heh...


Ostatnio zmieniony przez cilgan dnia Pią 14 Sty, 2005 22:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 22:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agnieszka12 napisał/a:
Po pierwsze jest to temat nie do tego działu!!!!! jakby ktos mogl zauwazyc a po drugie nie rozumiem Twojego posta... najpierw mowisz ze nalezysz do sekty i wogle a potem ze w boga wierzysz itd... wyrwij sie poprosty z tej sekty chociaz to nie takie latwe napewno.... Rolling Eyes
ale oni sš wszędzie!! otaczajš mnie, chodzę z nimi do szkoły, bezprzerwy z nimi przebywam.... wiem że błšdziłem, ale teraz rozumiem swój błšd!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 22:29   

Tenchion juz poprawilam swoj post... no wiesz zreszta traktuje go jako zart i prosze o usuniecie tego tematu, bo chyba nie jest on zwiazany z działem ani troche!
Powrót do góry
cilgan Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 4
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 22:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie obrazajcie Ojca Dyrektora Rydzyka! To Swiety czlowiek! Jego samochod, a raczej rydwan pokoju to prawdziwy dar od Boga! On jest mesjaszem naszej ery! Tenchion! Zwroc sie do niego o pomoc! Na pewno pomodli sie o Ciebie podczas jednej ze swietych audycji i uwolni Cie z ciezaru sekty! Z BOGIEM!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1618007
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 22:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja bym polecil ci sie leczyc nie na dusze lecz na glowe. Zapewne myslisz sobie ze jestes niezalezny jak niewiadomo co ale zapamietaj ze i po jednej i po drugiej stronie jest pelno glupich haselek . Najczesciej najlepszy jest srodek Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 23:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rotfl < opluła monitor >
Zaczepista prowokacja Smile Eh ... nie wiedziałam czy śmaić sie czy płakać ale wybrałam to pierwsze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 23:49   Re: Satanizm

Tenchion napisał/a:
Ave! Piszę ten topic, ponieważ jest wielu ludzi, którzy mają taką samą sytuację jak ja!
Otóż wraz z moją dziewczyną należę do sekty satanistycznej.... cotygodniowe orgie
bywają naprawde wykańczające. Dodam jeszcze do tego, że co tydzień każdy z nas
oddaje troche krwii, ku chwale czarnego pane.. przez co jesteśmy coraz słabsi... nie
wiem czemu, ale od jakiegoś czasu, kiedy patrze na krzyż, oczy samoistnie zaczynają
mnie piec. Zaczynam powoli tracić zmysły.. wariować....

Jednakże ostatnio zrozumiałem, że nie jest to dobra droga! Pragnę zostać ministrantem..
ale nie wiem czy już nie jest za późno... chciałbym oddać się w służbie Boga i wiecznego
Radia Maryja... które wcześniej tak obczerniałem... chciałem przeprosić Ojca Prowadzącego
za to, że kiedyś kazałem mu iść do ostatnich diabłów... NA KRWAWE KOPYTO BELZEBUBA..
ja mam wizje! - powiedzcie - czy nie jest za późno...?

Chłopcze, niepokalanie poczęty ojciec Rydzyx z chęcię przyjmie cię do swojej owczarnii. Niech cię bóg błogosławi... Ale w ramach przykazania o miowaniu bliźniego przewidziane sa codzienne orgie.
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 14 Sty, 2005 23:54   

R2 no orgie to będą niezłe, ale zapomnieł dodać, że z zakonnicami, lub księżami do wyboru, bo tym w celibacie też się coś należy
Powrót do góry
KoT
Gość
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 07:05   

Witam.
Odpowiedź uzyskałeś, chociaż temat uważam za prowokację.
a) przenoszę do AIDS/HIV Narkotyki Sekty
b) zamykam
c) Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |