| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Harcerstwo jest do ...!!!
Autor Wiadomość
Guśka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Cze 2005
Posty: 21
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 11:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Popieram Kingę. Ja na jaką drużynę bym nie trafiła zawsze było super. I wcale nie było nudno.
Były super biwaki, obozy. A drużynowy wcale nie siedział na dupie i tylko się gapił, ale wręcz przeciwnie pomagał nam jak najwięcej.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9346291
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 11:33   Re: Harcerstwo jest do *ciach*!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moniaklonia napisał/a:
Witajcie. Według mnie to harcerstwo nie ma rzadnych celów łączących się z Polską itp. Tyle się mówi o patrotyzimie harcerzy a tak naprawdę większość z nich to należy do duzyny tylko dla tego by ; zabić nudę, pochwalić się swoimi zaiteresowaniami przed kolegami, itd.
A druzynowy? Uważa się na nie wiem co... Wogóle nie zwraca uwagi na szeregowych tylko wykorzystuje ich do prac społecznych,a on siedzi se na dupsku i tylko rozkazy wydaje :/
Ja kiedys nalerzałam do drużyny harcerskiej i mam nieco doświadczenia. Na zbiórkach same NUDY , NUDY i jeszcze raz NUDY. Śpiewa się jakies idiotyczne pioseneczki, pląsa się ja przedszkolaki. I po za tym nic więcej sie nie dzieje. A Druzynowy ma to wszystko gdzieś , I ja tez postanowiłam miec druzynowego, zuchów wogóle harcerstwo GDZIEŚ!!! I wiem że duzo osób mnie poprze! Prawda że mam racje. Buntownicy przeciwko ZHP!! YO!


lol.. smieszna jestes.. jednym sie moze podobac, innym niem, jedni mauja fajnego druzynowego, inni nie.. to ze ty tak trafilas i ze tobie sie nie podobalo nie znaczy ze to jest do [cenzura].. <lol>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 14:27   

ja nie trafiłem zadnego drużynowego i nadal uważam ze jets to do [cenzura]
Powrót do góry
Maja3223 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 4
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2008 17:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w ZHR, na zbiórkach jest super fantastycznie i nie gości tam nuda : )
w ZHP nie byłam panują tam wogole inne zasady.

_________________
Nad głową mieć słońce, lub pełno gwiazd,
By zrozumieć, że życie ma smak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Diego Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 16
PostWysłany: Pon 22 Gru, 2008 13:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
harcerstwo nie ma rzadnych celów łączących się z Polską


No ja bym nie powiedział , podczas II wojny światowej harcerze ginęli za ojczyznę. Jeżeli jednak chodzi ci o tereźniejsze harcerstwo to jest po to by uczcić poległych harcerzy ,a także dlatego by uczyć młodych polaków przetrwania.
Cytat:

A druzynowy? Uważa się na nie wiem co... Wogóle nie zwraca uwagi na szeregowych tylko wykorzystuje ich do prac społecznych,a on siedzi se na dupsku i tylko rozkazy wydaje :/
Ja kiedys nalerzałam do drużyny harcerskiej i mam nieco doświadczenia. Na zbiórkach same NUDY , NUDY i jeszcze raz NUDY. Śpiewa się jakies idiotyczne pioseneczki, pląsa się ja przedszkolaki. I po za tym nic więcej sie nie dzieje. A Druzynowy ma to wszystko gdzieś , I ja tez postanowiłam miec druzynowego, zuchów wogóle harcerstwo GDZIEŚ!!! I wiem że duzo osób mnie poprze! Prawda że mam racje. Buntownicy przeciwko ZHP!! YO!


No to zależy od drużyny. Nie wszystkie są takie. Np. w drużynie której jestem nie "pląsamy jak przedszkolaki tylko uczymy się historii ZHP. A co do drużynowego ,to zależy od niego co on robi.
Jeżeli jesteś na NIE dla ZHP to radzę kupić widły i pochodnie i ganiać za harcerzami Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |