| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Fotografia wciąga.....
Autor Wiadomość
moniaklonia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 15 Sty 2005
Posty: 4
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 14:29   Fotografia wciąga..... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Siemka. Fotografia jest jak jedzenie słodyczy. Nie można przestać. Ja osobiście uwielbiam pstrykać fotki, a szczególnie krajobrazom... Wtedy właśnie dostrzega się prawdziwe piękno natury. Niestety ten zawód jest bardzo kosztowby. Lecz ja zrobię wszystko by móc robić zdjęcie. Luzi się trochę ciężej fotografuje trzeba ich dostosować do tła, otoczenia. Jeżeli juz to musiałaby być jakać super fotomodelka. Któr własnie to potrafi. Jeżeli ktos się tym fascynuje wiem o czym ja mówię.. Podam wam stronkę z zdjęciami niektóre tam są poje biggrin http://fotografia.interklasa.pl - zobacz koniecznie!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 14:44   Re: Fotografia wciąga..... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moniaklonia napisał/a:
Siemka. Fotografia jest jak jedzenie słodyczy. Nie można przestać. Ja osobiście uwielbiam pstrykać fotki, a szczególnie krajobrazom... Wtedy właśnie dostrzega się prawdziwe piękno natury. Niestety ten zawód jest bardzo kosztowby. Lecz ja zrobię wszystko by móc robić zdjęcie. Luzi się trochę ciężej fotografuje trzeba ich dostosować do tła, otoczenia. Jeżeli juz to musiałaby być jakać super fotomodelka. Któr własnie to potrafi. Jeżeli ktos się tym fascynuje wiem o czym ja mówię.. Podam wam stronkę z zdjęciami niektóre tam są poje biggrin http://fotografia.interklasa.pl - zobacz koniecznie!!!


Nieprawda :p protota też jest piękna ... swego czasu dopoki mi sie aparat nie rozwalił yh :/ (starsi) robiłam fotki

I miałam pare nawet fajnych ... np takiego starszego pana który szedł ulicą zapytałam sie czy mogłabym mu zrobic zdjecie ... bardzo fajnie to wyszło takie czarno białe zrobiłam

Chetnie bym pokazała wam ale nie mam ich ... nie wiem co sie z nimi stało :/

A wiec prostota też jest piękna aby tworzycz sztuke nie potrzeba pięknej willi wystawnie wystrojonych wnętrz etc etc ...
Piękno jest czesto ukryte i musimy potrafić je dostrzec
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 15:21   

<pac> <uderza się w głowe czymś co ma pod ręką - słownikiem poprawnej polszczyzny 539 stronnicowym> <pac>

fotografia to nie jest tylko pstrykanie zdjęć!! pstrykanie zdjęć to tylko część taka malutka fotografi przecież jest jeszcze tyle rzeczy że aż głowa boli:/
a sprzęt? o tym już nie wspomne [pewnie dlatego że sie niezbyt znam:)] ale założe sie że masz jakiś kretyński idioten=kamere który wszysto ustawia za ciebie:/
małe sprostowanie bo to nie ludzI sie dopasowuje do tła tylko tło do ludzi ....
argh.................. <pac>
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 17 Sty, 2005 14:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fotografia wciąga hm..to fakt. Ale tu nie chodzi o sprzęt, nie trzeba mieć studia, softboxów i wyjechanego aparatu, żeby robić dobre zdjęcia.. Automatów nie polecam, cyfrówek - w sumie też nie, choć sama robie cyfrówką- jednak musze przyznać, że możliwości aparatów cyfrowych kiedys się kończą...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |