| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Bez zobowiazan?
Autor Wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 20:35   Bez zobowiazan? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jesteście za tym aby się całowac bez zobowiązan?W sumie to cos innego niz seks ale czy to jest fair wobec siebie?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Malutka=] Płeć:Kobieta


Dołączyła: 15 Sty 2005
Posty: 20
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 21:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy to jest tak do konca fair wobec samej siebie, wydaje mi sie ze nie... Exclamation

_________________
Brak podpisiku... Razz:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 22:06   

Wiesz, Ola, to zależy. Od Ciebie, od sytuacji i od chłopaka. Jeśli obydwoje zdajecie sobie sprawę z tego, że te pocałunki nic dla was obojga nie znaczą - jest ok. Jeśli jednak Ty całujesz chłopaka, a on sobie wyobraża bóg wie co - już nie jest tak ok. Wink Trzeba samemu wyczuć kiedy można sobie pozwolić na swawolne, niezobowiązujące pieszczoty.
Powrót do góry
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 22:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A jezeli dziewczyna sie zaangazuje a chlopak nie i poie jej "sio papa''?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 22:35   

Cóż...
Nie podoba mi się twoje nastawienie. Pocałunek powinien być wyrazem uczuć- po co więc obcałowywać kogo popadnie?
Powrót do góry
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 22:41   

Ola, wiesz, dziewczyna jest na tyle rozumnym stworzeniem, że powinna wiedzieć, kiedy coś dzieje się na serio, a kiedy nie. Zresztą, takiego śliniącego się faceta można wypatrzeć na kilometr.

Otwieracz - a kto mówi, że kogo popadnie? Jeśli chłopak i dziewczyna mają ochotę, to się całują, ot. Impreza, wolne tańce, bliskość. No i ta chemia. Czego więcej potrzeba w takiej sytuacji? ;]
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 11:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ykhym [kaszle] =p cos chora jestem Wink
no zdazylo sie kilka razy, takie niezobowiązujące =] tak jak napisala Femme, impreza bliskosc, nastroj hehe =) raz z czegos takiego wyszedł mi nawet związek, jednak po niecałych 2 miesiacach się rozpadł.. moze do siebie nie pasowalismy ^^ ale nie sądze aby takie nic nie zobowiązujące pocałunki były czymś złym =] ze wszystkimi osobami z którymi sie takowe cos zdazylo wciaz utrzymuje dobry kontakt, nitk sie tym nie przejmuje. Było przyjemnie nikt nic nikomu nie zrobił, żadnej krzywdy (zalezy też czy osoby mają partnerów, u mnie akurat tak nie bylo) wiec chyba wszystko w porządku. A jeśli się zdażyło to nie ma sie po co przejmowac Wink moja znajoma chodziła po takim przypadku przez dłuższy czas zdołowana (wiecie, alkohol doszedł jeszcze i szczerze to nie panowałam nad sobą) ale potem uznała że nie ma sie co przejmowac i wogóle =].

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myśle, że czasem to ok. Nie za często. Mi sie zdarzyło dwa razy. Raz z kumplem - ale jak panna wierzba Razz utrzymuje z nim bardzo dobry kontakt, żartujemy sobie z tego nawet. A drugi raz... o dziwo, z osoba, której jeszcze przed tym wręcz nie cierpiałam... (zdarzyło się na andrzejkach, ... bla bla bla) a teraz? ... można powiezdieć, że jesteśmy razem.. (można powiedzieć - .. nie tłumacze.. długa historia:) lecz nie długo, za tydzień , lub szybciej już bez tego mozna powiedziec:)SmileSmile)) alez jestemszczęsliwa;>
czasem przez takie rzeczy można "dog(ł)ębniej" kogś poznać.. i całkiem zmienić zdanie. hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 23:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie widzę przeciwskazań, oczywiście jeśli oboje zdajecie sobię sprawę z natury rzeczy.

Cytat:
Zresztą, takiego śliniącego się faceta można wypatrzeć na kilometr.

Nie bądź taka pewna, Femm. Rolling Eyes Nie każdy mężczyzna jest płytki jak kałuża...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Keśka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 185
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 14:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie, że przez pocałunek można zarazić się HIV? Tak, tak to prawda! Mieliœmy ostatnio o tym na wychowaniu do życia w rodzinie. Spytałam się pedagoga, czy wtedy przed każdym pocałunkiem z kimœ innym trzeba prosić go, aby zrobił sobie testy w kierunku HIV. W odpowiedzi usłyszałam, że teorytycznie tak. WyobraŸcie sobie - randka. Romantyczne miejsce, chłopak chce pocałować dziewczynę, już zbliża do niej usta... a ona bierze go za rękę i zacišga do szpitala na badanie krwi Laughing

Pozdrawiam

_________________
Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6324199
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 14:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mozna, jedynie w przypadku kiedy i osoba zarażona i osoba zdrowa będą miały rany w ustach przez które będzie wydobywać się krew, i to trochę więcej niż zwykła czerwona plamka.
Albo podczas jednorazowego wypicia 5litrów śliny osoby zarażonej, a to sie jakos nie zdaza często Wink.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eee..tam z tym zarazeniami to jest jeden przypadek na sto wiec...hmm...nie ma co sie przejmowac bo to sie prawie nie zdaza a jezeli juz to czemu akurat my mamy sie zarazic?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 16:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chyba kazdy kto jest zaraznony tak myslal- czemu to mam byc ja..to napewno nie bede ja...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 16:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No dobra ale Frigg zarazenie sie tym wirusem przez pocalunek jest bardzo rzadkim zdarzeniem to jest tak jak ewenement!Co innego zarazenie przez seks czy jakos inaczej ale przez pocalunek.to jest bardzo rzadko spotykane!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 16:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bo jest ale to nie zmiania faktu ze tak usprawiedliwa sie kazdy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |