| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Bez zobowiazan?
Autor Wiadomość
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 18:32   

Merkavoth napisał/a:
Nie bądź taka pewna, Femm. Rolling Eyes Nie każdy mężczyzna jest płytki jak kałuża...


Oh, a czy ja twierdzę, że jest? Wink' Mówię jedynie, że da się zauważyć faceta, który ewidentnie przyszedł na jakąś imprezę z ochotą na dziewczynę. Przynajmniej najczęściej. A może się mylę Smile?

Frigg, Olcia - nie offtopujcie, proszę. Smile
Dopowiem jednak jeszcze coś. XD Fakt, śliną można się zarazić, ale jest tak, jak pisała Wierzba. 5 litrów śliny lub otwarte ranki w buzi. Co do tego, że każdy zarażony tak myślał "to mnie nie spotka", zgadzam się z Frigg.
Koniec offtopa!
Przejdź na dół
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 16:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No fakt, niektórzy faceci mają slidne problemy z pohamowaniem tego,no... Embarassed znaczy emocji!.. Za tych indywidułów serdecznie przepraszamy, zostaną usunięci z Ligii Gentlemanów. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Vellana Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 05 Gru 2004
Posty: 46
PostWysłany: Czw 20 Sty, 2005 08:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja moze i bym mogla sie calowac bez zobowiazan, ale tylko wtedy jesli ten chlopak tez bedzie wiedzial ze to nic waznego i jesli nie bedde chodzic z kims innym. w innym przypadku nie chcialabym sie calowac. :]
pozdrawiam.

_________________
Szeptem na ucho powiem że
Że ja, ja się tego wyrzekam...
Wyrzekam bo...
Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości
Jak ty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4228666
Robal Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 200
PostWysłany: Czw 20 Sty, 2005 13:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zobowiązania...NIekoniecznie trzeba myśleć o zobowiązaniach ale powinno się myśleć o konsekwencjach. Choroba zawsze może się zdażyć (niekoniecznie hiv ale choćby nieprzyjemna opryszczka), ktoś może poczuć coś do drugiej osoby i cierpieć albo w przyszłości ktoś może was ze sobą kojażyć i stracisz szansę na coś ciekawszego. Wielu facetó nie pomyśli poważnie o kobiecie która daje się bez zobowiązań obściskiwać - skoro dla niej to nic nie znaczy to pewnie pozwala i innym jak mnie nie ma, więc może i jest fajna jako kumpela, ale nie można jej ufać jako partnerce. No i dodaj do tego legendy- ty się z gościem całowałaś a ten gość pośród swoich kumpli (albo panienka która to widziała i ma coś do ciebie pośród koleżanek) naopowiada że całowanie to były tylko przedbiegi. W każdym razie nie polecam. Czego by nie mówić takie zachowanie zmienia stosunki z czysto koleżeńskich na najgorsze jakie mogą być czyli nieokreślone. Więcej z tym kłopotu niż przyjemności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5301654
BangMan Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 50
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 18:30   Re: Bez zobowiazan? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Olcia napisał/a:
W sumie to cos innego niz seks ale czy to jest fair wobec siebie?


Aż tak bardzo to się różni ? Zdaje mi się, że z czasem znikają w nas opory. Popatrz np. na kluby dyskotekowe i dajmy na to 20 letnie dziewczyny. W tym wieku niektóre dziewczyny nie mają oporów z pójściem do łóżka z facetem, którego dopiero co poznały.

Hehe... rano się taki facet budzi i widzi obcą dziewczynę śpiącą w łóżku Cool szok ? mało powiedziane Razz

_________________
Zapraszam na moje forum Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 19:52   

Dobrze wiem jak to jest... Jak się obudziłem po imprezie sylwestrowej u strażaka, mój kumpel opowiadał że robiłem różne rzeczy o które mnie nie nigdy podejrzewał, no i że wszystkie laski na mnie leciały. Serio!
Powrót do góry
BangMan Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 50
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no co Ty na szyneczkę każda poleci biggrin

Podobno dziewczyny mają większą świadomość tego co robiły jak był wstawione, ale nie będę o tym pisać, bo się offtop robi Wink

_________________
Zapraszam na moje forum Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 20:22   

BangMan napisał/a:
no co Ty na szyneczkę każda poleci biggrin


Wiem, wiem, ale i tak nie jestem casanovą.

BangMan napisał/a:


Podobno dziewczyny mają większą świadomość tego co robiły jak był wstawione, ale nie będę o tym pisać, bo się offtop robi Wink


no cóż, ze świadomością tamtych lasek to raczej nie było najlepiej Smile
Powrót do góry
pi Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2005
Posty: 25
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 13:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no fakt takowa molzwosc istnieje aby zarazic sie HIV przez pocalunek ale takeigo zdarzenia jeszcze nie udkoumentowano, a jesli chodz o calowanie sie bez zobowiazan czemu nie, nic nie stoi na przeszkodzie jesli ejst sie singlem, bo o clowaniu bez zobowiazan jak sie ma kogos to juz nie mowie znaczy psize bo to chyba sprawa oczywista jest

_________________
Miłość jest egoizmem we dwoje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |