| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Krwawienie...
Autor Wiadomość
Malutka=] Płeć:Kobieta


Dołączyła: 15 Sty 2005
Posty: 20
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 21:53   Krwawienie... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu przeżyłam mój pierwszy raz. Było cudownie, ale zaczęłam krwawić. Wiem, że jest to naturalne u niektórych kobiet, ale zaniepokoiłam się gdy krwawienie nie ustawało. Czy krwawienie po pierwszym razie trwa kilka dni? Czy po seksie kobieta może dostać okres?

_________________
Brak podpisiku... Razz:
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Femme Fatale
Gość
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 22:09   

Trochę dziwne. Zaczęłaś krwawić od stosunku, od razu po, w trakcie? Oczywiście, że po seksie kobieta może dostać okres. Nie sądzę jednak, żeby Twój chłopak coś Ci uszkodził, przecież poczułabyś.
Zresztą, czy w tym terminie akurat powinnaś dostać okres? Policz sobie dni. Jeśli tak, to pewnie jest to miesiączka. Dla pewności zawsze można się wybrać do ginekologa, prawda Wink? Ja jednak uważam, że to nic poważnego, ale fachowcem przecież nie jestem.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 22:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hym ... tak sie zastanawiałam ... no ale w sumie masz 14 lat wiec to poprostu mze byc okres Wink tak jak napisała femme

Na poczatku miesiaczkowania moga byc jakies przesuniecia wiec nawet jesli nie wypadla Ci w terminie to moze to byc poprostu miesiaczka Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Sob 15 Sty, 2005 22:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A moze podczas stosunku chlopak uszckodzil ci jakas zylke koniecznie wybierz sie z tym do ginekologa!
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 12:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

uszkodzic to tam chyba nie za bardzo jest co (w sensie jakies wiekszych naczyn), ale gdzies tam czytalam, ze w przypadku dlugotrwalego krwawienia po pierwszym stosunku nalezy sie skonsultowac z ginekologiem,
no chyba, ze jak dziewczyny pisaly wyzej - takl sie zlozylo, ze to akurat okres - ale przeciez to sie da odroznic chociazby po samym wygladzie wydzieliny - czy to zywa krew, czy tez z 'dodatkami' jak w przypadku okresu.
hm a okresu kobieta moze dostac zawsze i wszedzie Wink niezaleznie czy przed czy po stosunku Wink

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Malutka=] Płeć:Kobieta


Dołączyła: 15 Sty 2005
Posty: 20
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To nie wyglada mi na miesiaczke.Leci jasna krew i bez "dodatków" hmm...boje sie porozmawiac na ten temat z mama bo ona nie wie ze stracilam dziewictwo a jak by sie dowiedziala to by mnie chyba zabila.Mozena isc do ginekologa bez rodzica?! Confused

_________________
Brak podpisiku... Razz:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 14:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie ze mozna ... anawet jesli z matka bys poszla to lepkarz nie powinnien zdradzać jakis tam szczegółów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sro 30 Mar, 2005 23:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. Jesli masz 14 lat to to moze byc okres bo podejrzewam, ze masz nieregularny
2. Do ginekologoa mozna isc bez starych ale... nie wiem czy przypadkiem nie od 15 lat ;/ Nie wiem w sumie skad mi sie to wzielo ale jakos tak mi sie o uszy obilo ;] Ale jak sie myle to poprawcie ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 07:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

otwora no bo mozna od 15 lat samemu, bo niby wczesniej kurator i sexu uprawiac nie mozna, a jezeli w takich przypadkach to nie wiem bo to by bylo bez sensu ale chyba tez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 16:44   

nasty_girl napisał/a:
otwora no bo mozna od 15 lat samemu, bo niby wczesniej kurator i sexu uprawiac nie mozna, a jezeli w takich przypadkach to nie wiem bo to by bylo bez sensu ale chyba tez

Co ma ginekolog do sexu? Znaczy moze miec, ale przeciez nie musi.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 17:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moze to glupie pytanie Smile
Ale sie zawsze zastanawialam czy w pochwie czy gdzies tam cos sie zmnienia po pierwszym wspolzyciu biggrin
Zmienia sie cos ?
Bo cod o blony to wiadomo ... zreszta niektorzy nie maja ja od poczatku lub traca po jakims czasie biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 17:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

eee raczej nic sie nie zmienia ;p Co prawda moga wystapic jakies podraznienia scian pochwy ale to w przypadku jakiego niedelikatnego faceta chyba :p Lub duzych rozmarow ;] Ale poza przebiciem blony no i po pewnym czasie zmiany "chlonnosci" pochwy raczej nie ma zadnych zmian ;=p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 17:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

potwora co to jest 'chlonnosc' pochwy?
kinga - u mnie sie nic nie zmienilo, 'chlonnosc' tez czym by ona nie byla - przed i po wszytko takie same
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 18:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

frigg napisał/a:
potwora co to jest 'chlonnosc' pochwy?
kinga - u mnie sie nic nie zmienilo, 'chlonnosc' tez czym by ona nie byla - przed i po wszytko takie same


Czyli np ginekolog nie moze stwierdzic że odbyl sie stosunek ?
<loL> ja to mam pytania biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 18:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moze bo nie masz blony? Smile sadze ze dla kogos tak wparwnego jak ginekolog, moga istniec jakies tajne znaki, po ktorych moze to poznac - ale ja takich znakow nie znam z przyczyn oczywistych - nie jestm ginekologiem
natomiast myslalam, ze chodzi ci o wrazenia wlasne - o nich napisalam w poscie wczesniejszym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |