| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Krwawienie...
Autor Wiadomość
potwora Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 107
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chodzi mi o to, ze pochwa zbudowoana jest z miesni a miesnie jak wiadomo maja zdolnosc do rozciagania sie :p dlatego im wiecej razu "cwiczy" sie miesnie pochwy, tym bardziej staje sie ona elastyczne i jest w stanie wiecej zmiescic ;] o to mi chodzilo Wink mam nadzieje ze rozumiem o co mi chodzi ;p
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 31 Mar, 2005 19:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a no to wszytko jasne - ale wedle mojej wiedzy sex az tak bardzo nie wplywa na oslabienie miesni - predzej porod czy wiek...miesnie pochwy sa i tak dosc elestyczne - skoro maja mozliowsc rozciagniecia sie tak aby przeszlo cialko noworodka - jednak po porodzie i okresie polgu miesnie te maja tez tendencje to kurczenia sie....
i mimo wszytko podtrzymuja swja opinie (kiedy juz wiem co zanczy 'chlonnosc') - ja nie czuje zadnej roznicy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malina160 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 74
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 06 Kwi, 2005 20:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja uważam że poprostu została przerwana błona dziewicza która zapewne była mało rozciągliwa i teraz są poprostu problemy z jej zagojeniem Embarassed choś nie jestem pewna według mnie powinnaś pójść do ginekologa i spytać się czy to jest normalne czy wystąpiły jakieś problemy- powikłania po stosunku. nie musisz się bać żę będziesz badana bo napewno nie będziesz poniewasz na badanie potrzebna jest zgoda rodzica. Poprostu idź się spytać lekarza on wie najlepiej a przecież obowiązuje go tajemnica lekarska więc jak go poprosisz to nie powie żę nie jesteś już dziewicą chba żę to będzie konieczne. Czytałam równierz żę podszas odpowiedzi pojawiły się pytania na to czy lekarz podczas badania zauważy żę nie jesteś już dziewicą tak zauważy bo podczas badania będzie widział żę błona dziewicza została przerwana pozdrawiam mam nadzieję że wszystko wróci do normy .Osobiście sądzę żęniepowinnaś się już decydować na tak poważny krok przypomniam że ryzykowałaś nieplanowaną ciążą. Pamiętaj że żadne zabespieczenie nie daje 100%pewności. Kwiat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9142528
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 06 Kwi, 2005 20:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w ramach ze odpowiedzi na problem zostaly juz udzielone temat zamykam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |