| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
stres a dojrzewanie
Autor Wiadomość
dziewczyneczka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 253
PostWysłany: Pon 14 Lut, 2005 17:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No coż jeśli chodzi o koncert to mam za sobą okropne wspomnienia... Grałam wtedy na flażolecie(miałam chyba 11 lat) i był wtedy koncert. Tak strasznie się bałam i tak mi strasznie palce latały że nie mogłam traficz w dziurki. Wszyscy się ze mnie śmiali. A na koniec (o boże!) upuściłam ten flażolet i on wpadł pod nogi burmistrza... Nigdy tego nie zapomne, ryczałam chyba przez tydzień. No ale potem mi przeszło i na następny koncert wypiłam melise i było ok.

_________________
http://www.onet.pl/_i/jpw3.jpg

Odszedł jeden z największych Polaków
głowa Kościoła katolickiego,
autorytet moralny dla ludzi
różnych wyznań i kultur.
www.onet.pl--->wejdź i wpisz się do księgi
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast miałam przygodę ze spiewaniem hip-hopu na orkiestrze swiateczniej pomocy w szkole Sad Miałam wyspiewac jakas rymowanke .
Bylo 5 dziewczyn kazda miala jakas tam zwrotke do zaspiewania. Ja bylam ostatnia a wiecie ze jak sie tak dlugo czeka na swoja kolej to bardziej sie denerwujesz. Weszlam juz na srodek sceny i zaczelam spiewac znaczy sie nie moglam zaspiewac probowalam wymyslec jakies zwrotki ale sie nie dalo. Male dzieci sie ze mnie smialy!!
Ale na cale szczescie pani ktora pisala ten tekst podeszla i powiedziala ze nic sie nie stalo i podala mi kartke. Do konca zaspiewalam z kartki oprocz konca "za to wszystkim tu zebranym dziekujemy i spadamy' Tak sie rozbeczlam ze nie wiem:( ALe dzieki rodzicom,moim znajomym i paniom nauczycielkom lepiej sie poczulam biggrin
Tak to jest z tym dorastaniem........ Kwiat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |