| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Autor Wiadomość
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Sob 08 Sty, 2005 19:54   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak zapewne wiecie 9 stycznia odbędzie się 13 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ciekawa jestem, czy w waszych szkołach organizują jakąś zbiórkę pieniędzy na ten cel Question Question

U mnie w szkole w piątek była zbiórka pieniędzy do puszek, a w sobotę organizowana jest dyskoteka, z której wszystkie dochody są oddawane WOŚP.

Ciekawa jestem, jak jest w waszych szkołąch??

Pozdrawaim!! Very Happy

_________________
zazulita
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Sob 08 Sty, 2005 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w szkole była organizowana zbiórka pieniędzy. Pozatym mamy koło Caritas i PCK więc na WOŚPie będzie dużo szkolnych wolontariuszy.

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sob 08 Sty, 2005 20:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Też chciałam założyć taki temat, ale mnie ubiegłaś Wink

U mnie nie będzie takiej zbiórki. Narazie zbieramy dla ofiar Tsunami Cool

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 10:06   

A my nie zbieramy ani na ofiary Tsunami, ani na WOŚP!!!!!!! Sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 10:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie równiez nie było zbiórki na WoŚp...w tamtym rokub yła ale w tym nie. My zbieraliśmy na ofiary Tsunami...Razz

_________________
*...NiE KoChAj NiKoGo JaK NiE WyZnA MiŁoŚcI...OkRoPnY BóL To MiŁoŚć BeZ WzAjEmNoścI...*
*...MiŁoŚć JeSt JaK ŻmIjA...MęCzY DrĘcZy I ZaBiJa...*
*...NaJwAżNiEjSzE JeSt NiEwIdzIaLnE DlA OcZu(...)OcZy Są ŚlEpE,SzUkAć NaLeŻy SeRcEm...*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 12:53   

U mnie w szkole nic, ale klub osiedlowy ma sztab i po calym osiedlu wszyscy chodzą...
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 13:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie w szkole tez nic nie ma, za to ide dzis na rynek wieczorkiem

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 14:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w szkole tydzień przed finałem WOŚP zaczynali już zbierać pieniądze Smile
Siostra zakonna , która nas uczy nie wierzy w to że te pieniądze z WOŚP idą na te różne sprzęty medyczne...Ona mówi że te zebrane pieniądze bierze Owsiak Neutral Wink I mówi nam żebyśmy nie dawali ani grosza na Wielką Orkiestrę Rolling Eyes Neutral Razz Ta...ona jeszcze by chciała pewno żeby te pieniądze szły na różne parafie w Polsce Razz Co za absurd...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 14:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w szkole pani stwierdziła jak się jej pytałem że jesteœmy za mali żeby być wolontariuszami!! Przypomnę że chodzę do 5 kl. A 5 kl to nie 1 kl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 14:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zbierałam pare razy z mojej szkoły uczniowie też zbierają ale w tym roku nie chcialam bo mam zbyt mało czasu :p

Moge sie pochwalic ze jak uczestniczylam w zbiórce to zawsze najwiecej udawało mi sie zebrać <loL> Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 15:33   

Nina_006 napisał/a:
U mnie w szkole tydzień przed finałem WOŚP zaczynali już zbierać pieniądze Smile
Siostra zakonna , która nas uczy nie wierzy w to że te pieniądze z WOŚP idą na te różne sprzęty medyczne...Ona mówi że te zebrane pieniądze bierze Owsiak Neutral Wink I mówi nam żebyśmy nie dawali ani grosza na Wielką Orkiestrę Rolling Eyes Neutral Razz Ta...ona jeszcze by chciała pewno żeby te pieniądze szły na różne parafie w Polsce Razz Co za absurd...


ROTFL!!!
Tak na marginesie to Owsiak nie jeździ Maybachem ;P. [cenzura] takie głupoty zapewne że Owsiak prowadzi wojne z tv TRWAM i radiem maryja.
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 15:54   

U mnie ie było... ale byłą loteria na ofiary Tsunami. Dzisiaj juz dałam na WOSC i mam zamiar tez wybrac sie do centrum... ale nie wiem bo u mnie urwanie glowy.. strasnzy wiatr,,,, jak szlam do kosciola myslalam ze mi leb urwie... Mr. Green ah te wiatrzysko.
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 16:20   

U nas w szkole nic nie zbierano ale może beda zmierać na ofiary TSUNAMI. Bardzo bym chciała bys wolontariuszem ale oczywiście jestem za mała Sad A kościół nie popira Owsiaka nie wiem dlaczego bo przecież on naprawde pomaga dzieciom !!
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 16:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie tez nie bylo zadnej zbiorki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Sty, 2005 16:55   

Kinga napisał/a:
Moge sie pochwalic ze jak uczestniczylam w zbiórce to zawsze najwiecej udawało mi sie zebrać <loL>

Bo inni brali procent, a Ty nie Laughing.
dorota93 napisał/a:
A kościół nie popira Owsiaka nie wiem dlaczego bo przecież on naprawde pomaga dzieciom !!

Zastanawiam się, czy Kościół sam rozumie niektóre swoje argumenty w tej sprawie Razz.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |