| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
i znów te tampony
Autor Wiadomość
kuina1418 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Sty 2005
Posty: 19
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 18:14   i znów te tampony Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cześc mam takie pytanie:
czy używanie tamponów moze przerwać błonę dziewiczą??
a co z dziewczynami które sie masturbują no wiecie palcem??czy one są jeszcze dziewicami??a co z tymi tamponami???????
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kuina1418 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Sty 2005
Posty: 19
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy tampon dociera do błony dziewiczej???prosze odpowiedzcie!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 19:00   

Było już takie pytanie wystraczy poszukać... co do palca to nie wiem, bo nie wiem jak bardzo go sobie wsadzasz, a co do tampona to on raczej nie powinien przerwać błony dziewiczej, bo podczas okresu jest bardziej elastyczna i się nie przerwie, a po za tym nie musi koniecznie dochodzić do niej
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 19:39   

Jak już pisała Elfka, błona jest elastyczna. I przy wprowadzeniu tampona poprostu naciąga się. Smile

A co do masturbacji. Jeśli jakoś hardcore'owo się dziewczyna masturbuje wsadzając sobie różne rzeczy, to oczywiście, że można. Palcem mniej, ale to zależy że tak to powiem od 'stopnia' masturbacji. Razz
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 19:59   

błona jest daleko
chyba ze 10 czy 15 cm więc wiesz
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Czw 13 Sty, 2005 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy jest gleboko to nie wiem (jestem w trakcie szukania - nie u siebie tylko gdzies jakiegos info), natomiast wg wszytskich znakow na niebie i ziemi, w czasie okresu, blona robi sie elastyczniejsza, w zwiazku z czym tampon spokojnie da sie wlozyc bez uszkodzenia (porownajcie sobie srednica tampona i przecietnego penisa)
tak wiec tampona nie nosi sie PRZED blona dziewicza tylko za nia - jakbys nosila tampon plytko ciagle bys go czula - bo w tym miejscu znajsuja sie receptory czuciowe pochwy, a glebiej - tam gdzie z zalozenia nosi sie tampon - ich nie ma
w zaiwzku z czym wg wszelakich zrodel tamponem nie da sie uszkodzic blony dziewiczej
a co do masturbacji - mysle, ze skoro odczuwalabys pewnien dyskomfort i bol zwiazany z przerywaniem to nie kontynuowalabys tego zabiegu.

edit: znalazlam - tak mi sie wydawalo, ale pewna nie bylam - na granicy przedsionka i pochwy czyli bynajmniej nie gleboko.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2005 18:11   

Kuina- nawet jeśli podczas masturbacji dziewczyna przebije sobie błonę dziewiczą, to i tak jest nadal dziewicą! Dziewicą przestanie być podczas pierwszego stosunku płciowego.
Powrót do góry
kuina1418 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Sty 2005
Posty: 19
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 15:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzieki zwariowane jedenastka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |