| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
wracam ale...

------------------------------------------------
Tak , super że wróciłaś!
36%
 36%  [ 4 ]
Idź sobie! nie chcemy cie tu!
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystko mi jedno
54%
 54%  [ 6 ]
Nawet Cie nie znam
9%
 9%  [ 1 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 20:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sami10 napisał/a:
kto jedyny nie mówi na mnie że mam zabuurzenia wzrostu

Jak można nie mówić na kogoś że ma zaburzenia? :p
eh no dobra czepiam sie ale trzeba dbać o poprawność gramatyczną wśród forumowiczów. biggrin

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 20:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabrielen napisał/a:
Ja powiem tylko tyle, że Sami10 jeszcze sporo urośnie podczas dojrzewania i będzie potem naprawdę wysoka.

Moja mama była kiedyś bardzo wysoka, wystrzeiła w góre jak to mówi a potem kolezanki zaczeły ją przerastać. Więc niekoniecznie urośnie. Czasem jest tak wlaśnei że rośnie sie bardzo na początkudojrzewanai a potem wcale.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po co ta cała dyskusja? Przecież ona do niczego nie prowadzi =]

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dyskusja nie koniecznie musi do czegoś prowadzić.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 20:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skoro nie koniecznie musi do czegoś prowadzić to w jakim celu dyskutować?

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ona89 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 15 Lip 2004
Posty: 606
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 21:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
"Nie komentujcie mojego wzrostu", a kto karze Ci go podawać? I nie "czepiali" a czepialiście. Trzeba być konsekwentym co do swoich form gramatycznych :]


Akacja12 czepiasz się do Sami a sama nie znasz poprawnej pisowni. Sami dobrze napisała "czepiali" bowiem tłumaczyła ABC czemu odeszła z forum, czyli odeszła dlatego, że niektórzy czepiali się jej wzrostu, gdyby napisała "czepialiście" dotyczyło by to także ABC, którego nie było jeszcze w tamtych czasach na forum.

_________________
...
Jeszcze nie zapomniałam o forum Wink
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5234610
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 21:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie offtopujmy Razz.
A czy wszystko co robisz w życiu musi mieć cel? Oczywiscie chodźby celem była rozrywka. Ta dyskusja ma pewnie na celu powitanie na forum Sami ale moge się mylić :].

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 21:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No więc przeczytaj moją pierwszą wypowiedź w tym temacie, moze zrozumeisz co miałam na mysli. I dziękuje że wtłumaczyłaś mi ten jakże zawily proces wyjaśniania ABC przez Sami czemu to napisała ten topic. Jeszcze raz dzięki, nie wiem co bym bez Ciebie zrobiła Ona.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 22:04   

Dołącze się i powiem tak : Ta cała dyskusja jest bardzo mało potrzeba, a to Sami sprawa ile rośne i wiecie co ja ją rozumiem bo sama też jestem wysoka prawie jak ona i wszyscy mnie sie czepiajać. DRYBLASY GÓRĄ Smile Smile Smile
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 22:05   

czemu w tej ankiecie nie ma podstawowych opcji jak "która godzina?" czy " a po co ankieta?" tak niemożna zaglosować na najrozsądniejszą z możliwych opcji [nie chce sie powtarzać ale słowo mi uciekło] bo jej niema
<pac> czuje sie zgorszona
Powrót do góry
ABC
Gość
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 22:10   

Akacyjko, możesz nie nabijać, lejdi ty moja? Razz Dobrze wiesz, że istnieje Edycja.
Jezu, uczepiliście się dziewczyny, że ma 172. Ja też tyle mam XD. Wysokie dziewczyny rox ;p
Powrót do góry
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 22:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A z resztą co to ma za znaczenie czy ma 100cm wzrostu czy 2 metry liczy sie to jaki ktoś jest a nie ile ma wzrostu Razz

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 09:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przez ten cały czas byłam na www.magazyn13.pl/forum i tam była moda na śmieciary* a tu jest offtopic

*śmieciary czyli te które piszą np.
-Tak , zgadzam się z Tobą
Albo:
Temat:ewfhruegfv
Post;li2wrqdncoehri4htgoi5vhumct
Albo jestcze inaczej:
np. Poszukaj sobie , były już takie tematy (a takich tematów nie ma) i pisze to co 3 osoba
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 11:14   

Akacja12 napisał/a:
Gabrielen napisał/a:
Ja powiem tylko tyle, że Sami10 jeszcze sporo urośnie podczas dojrzewania i będzie potem naprawdę wysoka.

Moja mama była kiedyś bardzo wysoka, wystrzeiła w góre jak to mówi a potem kolezanki zaczeły ją przerastać. Więc niekoniecznie urośnie. Czasem jest tak wlaśnei że rośnie sie bardzo na początkudojrzewanai a potem wcale.


Tak, ale wiesz, podczas dojrzewania często (co prawda, nie zawsze) się jeszcze dużo rośnie. To drugi okres w życiu każdego człowieka (poza okresem, gdy był noworodkiem), gdy bardzo szybko rośnie, zmienia się jego wygląd, potrzeby itd. Ja w 4 klasie miałam 140, i urosłam 35 cm od tego czasu. Najwięcej w okresie dojrzewania. Wink Owszem, jest dużo wysokich kobiet, ale to jest także uciążliwe. Wink Ale moim zdaniem, skoro Sami10 to nie przeszkadza, to i dobrze. Toleruje to i dobrze jej z tym etc. Wink A to jest chyba jej sprawa i najważniejsze, żeby ona się dobrze czuła.

A dyskusja do niczego nie prowadzi? Trudno. Chyba można? Zwłaszcza, że nie nabija nam postów... :]
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 11:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A się tam Sami uczepiliście. Koleżanka jest trochę młodsza od Was,dlatego jej wypowiedzi mogą być jeszcze niepoprawne gramatycznie itp. Rolling Eyes Poza tym nawet jeśli macie coś do Sami to nie musicie od razu na nią najeżdżać za to,że wróciła? Co ona Wam takiego zrobiła?
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |