| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Czy sie wstydzicie...?
Autor Wiadomość
arekk Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 07 Lis 2004
Posty: 37
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 13:32   Czy sie wstydzicie...? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie w szkole (3 kl gima) jest taki dziwny zwyczaj- zaden z chlopakow przebierajac sie przed wf nie przychodzi w bokserkach czy w slipkach ale w kapielówkach takich jak na basen. Czy u was w budzie tez tak jest? Czy wstydzicie sie byc w szatni w normalnych slipkach? Ja osobiscie sie nie wstydze ale dostosowałem sie do innych i tez w dni kiedy jest wf chodze w kąpielówkach.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 14:27   

Nie jestem chłopakie... ale mysle ze to durny zwycza ja sie nie znam ale u mnie w szkole chyba tego nie ma... nie zaglafalam do meskiej sztani cheh... ale wiesz mi sie wydaje ze najfajniej chlopak wyglada w spoko bokserkach biggrin
Powrót do góry
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 14:49   

w kąpielówkach?! ye... ja chodze dopiero do 6 podstawówki ale u mnie czegoś takiego nie ma i nigdy o czymś takim nie słyszałem... a co? przez slipy przecież nic nie widać przez boxerki też nie chyba ze macie takie duze....
RazzRazzRazzRazzRazzRazzRazzRazz dalej sie nie wypowiem....RazzRazzRazzRazzRazzRazzRazz
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 14:58   

Dla mnie (bez obrazy) to jest bezsensowny zwyczaj. Ale skoro to tylko zwyczaj, to sie mozna wylamac przeciez. Wink Powinno byc tak, ze kazdy chodzi jak mu sie podoba, a nie tak, jak 'musi'.
Powrót do góry
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 15:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz słyszę o czymś takim Razz U mnie w szkole nie ma czegoś takiego, każdy chodzi ubrany tak jak chce i jak mu najwygodniej. Jedni są w slipkach inni w bokserkach, ale żadnego w kąpielówkach nie spotkałem Mr. Green

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Pon 24 Sty, 2005 16:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pierwsze słyszę, a słyszałem dużo... Shocked
Przecież to nawet niezdrowe...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 24 Sty, 2005 16:23   

no przyznam heh beznadzieja... i po co to?
Powrót do góry
Sylka1993 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 25
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 11:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O boshe.. wprawdzie jestem dziewczyną.. ale ten zwyczaj... jest beznadziejny.. u nas chłopacy przebierają się normalnie tj. w slipkach Razz Bo my nie mamy oddzielnej szatni bo nasza szkoła jest mała, więc dziewczyny przebierają się w sali gim. a chłopacy w szatni Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pi Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Sty 2005
Posty: 25
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 18:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ten zwyczaj to totalna beznadzieja chociaz chlopakiem nie jestem, ale mowiac powaznie heh jezeli mozna tutaj tak robic czy to nie ejst zbytnia dzicinada?? takie zabawy w przebieranie sie w kapielowki i co to daje?? PŁYNNIEJ biegasz na wefie hehe Smile)

_________________
Miłość jest egoizmem we dwoje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 19:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pi napisał/a:
PŁYNNIEJ biegasz na wefie hehe Smile)


Wiesz... większa opływowość ciała i te rzeczy Mr. Green

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 21:32   

Ten zwyczaj jest beznadziejny, u mnie chłopcy w klasie biegają bo szatni od WF w majtak i sie nie wstydzą (nie widziałam tego dokłądnie ale wiem jacy oni są Mr. Green )
Powrót do góry
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 16:15   

... oiszecie ,,ALe beznadzieja!,, itd. Ale czemu oni wogóle chodzą w tych kąpielówkach? bo jeśli to jest nibu zwyczaj to troszke głupi ale moze sie dowiemy dokładniej z jakiej przyczyny?!
Powrót do góry
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 20:21   

ja tam się nie mam czego wstydzić Razz
Powrót do góry
Michuś Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 33
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja kąpielówki zakładam jak idziemy na basen a potem dopiero wkładam bokserki Arrow a jak mamy wf na sali to ubieram slipki bo zakładamy krótkie spodenki to bokserki nie pasują Laughing

_________________
Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4143657
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 20:24   

ja tam zawsze coś mam założone, slipki lub bokserki, bo nie chcę patrzeć na bezrobotnego Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |