| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanko numer 2...Bardzo prosze o odpowiedz...:(
Autor Wiadomość
Idiotka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Sty 2005
Posty: 24
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 14:00   Pytanko numer 2...Bardzo prosze o odpowiedz...:( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak jak pół ludności an forum wie dostałam niedawno okres Wink i własnie mam taki problem...Otóż jestem bardzo asymetryczna =/ Tzn. jedną część ciała mam sporo mniejsza od drugiej...Ręce,stopy(tmbardziej!),piersi nawet pod lewą pachą mam więcej włosów niz pod prawą =/ I osattnio kiedy zaczynał mi się okres bolał mnie własnie lewy jajnik. Czyli ten bardziej...e..."rozwiniety".
Słyszałam,że pomiedzy pierwszym okresem a drugim moze minąć pół roku przerwy...A ja boję się,że u mnie będzie to wiecej =| Właśnie przez tą asymetryczność...Bo przecież co meisiąc krew miesiączkowa jest yyyyy "wydalana"(Booooże ja sie nie umiem naukowo wysłąwiać =) ) z innego jajnika...Raz z prawego raz z lewego. No i ja mam ten prawy mniej rozwinięty...Tzn.prawą część ciała =[ Bo chyba niemożliwe jest,z eprzysadka mózgowa wysyła sygnał do tego jajnika(czy jakoś tak =P) nie patrząc na to,jaka owa czesc ciala jest "rozwinieta"? Chociaż...Ale nie wiem =| Nie chce z 2 lata czekac na nastepny okres =| Pliiiis,pomóżcie...naprawdę to dla mnie ważne!!!=(
Tak poza tym to sorry,że sie pytam o głupoty ale to dla mnie ważne =(

_________________
*Przytul się do nadziei, a w ciszy będzie umierac to co jest twym bólem...*
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 14:08   

Z jajnikami jest całkowicie inaczej. Jeśli dostałaś okres to znaczy, że oba są na tyle dojrzale zeby wypuszczac komorke jajowa. A jesli byloby to wiecej, to poprostu musisz isc do lekarza (tzn. powinnas) bo to sygnal, ze cos jest nie tak. Sadze, ze nie warto martwic sie na zapas. Jak dla mnie to nie powinnas sie tym martwic, bo jajnik wie swoje i okres pojawia sie, gdy oba jajniki sa zdole do 'wypuszczania' komorki jajowej (tak gdziesz czytalam, ale na 100% pewna nie jestem). A czas od jednego okresu do drugiego to droga tej komorki. Owszem, moze byc tak, ze ona pozniej dojrzeje w jajniku, czyli cykl sie wydluza...
Wg. mnie nie powinnas nie martwic, a jesli okres nie pojawi sie za 7 miesiecy to idz do lekarza (wiem, ze latwo mowic, ale to nic strasznego, a lekarz rozwieje twoje watpliwosci (wiem, bo sama bylam Wink)].

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 16:47   Re: Pytanko numer 2...Bardzo prosze o odpowiedz...:( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idiotka napisał/a:
Nie chce z 2 lata czekac na nastepny okres =| Pliiiis,pomóżcie...naprawdę to dla mnie ważne!!!


Hę? Chodzi ci o... sposób żeby szybko dostać okres? No, bo z twojego postu wynika, że nie możesz się kolejnego doczekać. Dziewczyno! Spokojnie! Kiedyś będziesz miała dość tych dni kiedy masz okres! Neutral Jak dla mnie to nie ma się czym martwić Wink

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Vellana Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 05 Gru 2004
Posty: 46
PostWysłany: Nie 23 Sty, 2005 20:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

watpie, zeby czas miedzy jednym okresem a drugim mogl wyniesc 2 lata. na pewno za miesiac znowu dostaniesz okresu, do tego czasu nie przjemuj sie tym, ze moze byc inaczej, po co sie martwic na zapas?
pozdrawiam.

_________________
Szeptem na ucho powiem że
Że ja, ja się tego wyrzekam...
Wyrzekam bo...
Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości
Jak ty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4228666
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |