| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
PyTaNiE!!!
Autor Wiadomość
Idiotka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Sty 2005
Posty: 24
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 18:21   PyTaNiE!!! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

    Mam taki problem...Zapytałąm sie mojej siostry(ona sie tu udziela) czy mogr napisać post na tym "dzieci best" bo chce sie spytac o cos najpierw sie na mnie tak spojrzała: Shocked A potem mi podała ten nick i hasło do niego. Nie wiem co to za nick ale jakby co to ja to nie moja siostra Smile
    Dobra,to do rzeczy. Wczoraj wieczorem zauważyłam na moich majtkach taką wydzielinę... Bardziej brązowawo-żołtą niż białą. Później wieczorem zaczął mnie pobolewać brzuch tak na dole z lewej strony a jak mialam usnac to juz mnie tak bolal,ze spac na moglam. Poprosilam siostre i dala mi jakas tabletke i usnelam. Rano wstalam i od arzu poczulam,ze cos mi leci...Poszlam do kibelka i mialam dwie brazowe plamy. Nie mialam pewnosci wiec zalozylam wkladke.
    W szkole praktycznie na każdej przerwie bylam w kibelku. Nazbietralo sie juz tyle plam,ze przed ostatnia lekcja musialam od koleżanki podpaskę pożyczyć. Na trzeciej lekcji strasznie bolał mnie brzuch.
    Później na tej podpasce były chyba ze trzy średniej wielkości plam po dwóch godzinach ale wzięłam prysznic i zmieniłam podpaskę. Teraz mam taką krechę dość grubą brązową i pare plam ale to juz chyba od godziny i nic wiecej...
    Arleta mi opowiadala,że jak ona ma okres to nie lubi sie pdomywac bo musi to znosic,jak cos z niej "cieknie". Ze mnie w ogole nic nie cieklo jak bralam prysznic...Pzoa tym to takie mam jakieś dziwne wrazenie,ze to nie krew tylko taka wydzielina śluzowa ale breąozwa,i za każdym razem jak wylatuje to 2,3 razy wiecej niz zwykle. Ale troche niepokoi mnie tez to,że raz mi leci,pozniej godzine nie,pozniej znowu...I mam troche skape krwawienie...
    Czy to naprawde okres? Ja z jednej strony mysle ze tak,z drugiej,że nie...Bo bolało mnie podbrzusze i to mocno a pare dni wczesniej (i teraz tez) mialam STRAAAASZNY apetyt a z drugiej nie no bo własnie troche skape te krwawienie tak jakbym 'zbierala" cały dzień to by gdzieś jedna podpaska cała była upaprana.
    Co Wy o tym myślcie? Pliska,odpowiedzcie szybko!

_________________
*Przytul się do nadziei, a w ciszy będzie umierac to co jest twym bólem...*
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
Moim zdaniem jest to okres. Wszystko na to wskazuje Wink Apetyt, wydzielina, bole brzucha...A to, że raz ci leci ta wydzielina, a raz nie to chyba normalne Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Ankaaa Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 27
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 18:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że to okres...
Ale poczekaj na wypowiedzi bardziej "doświadczonych" forumowiczek Wink



Jeśli to "to" Very Happy to (ale się powtarzam Laughing ) gratuluję stania się młodą kobietką Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A miałaś już wcześniej białą wydzielinę? Urosły ci już piersi? Ile masz lat? To podstawowe pytania które trzeba zadać żeby stwierdzić czy to misiączka. Bo jak się okaże, że masz 8 lat, jesteś płaska i nie miałaś wcześniej białej wydzieliny, to to może być objaw jakiejś choroby. Chociaż wątpię, ale zawsze lepiej jest być pewną. Wink

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Idiotka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Sty 2005
Posty: 24
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe o tej wydzielinie i wszytskim to wiem,bo z Arletą gadałam kiedyś Smile Ale tak głupio mi ją o wszystko wypytywać...Wydzieline mam 1,5 roku,piersi też mam 13 lat Smile
Dzięki straszne za wszystkie wypowiedzi. Dziewczyny,a czy Wy jak macie okres to też tak macie? Że raz leci a raz nie? Czy cały czas?
Wiem,ze panikuje,ale lepiej mieć pewnosć Wink

_________________
*Przytul się do nadziei, a w ciszy będzie umierac to co jest twym bólem...*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 20:17   

najpierw były trzy średnie plamy potem krecha.... nie czekaj jeszcze raz.... najpierw były dwie plamy [lizy na palcach] potem z dwóch zrobiły się trzy średniej wielkości a więc doszła jedna plama a na końcu krecha więc hm....

a tak na poważnie to albo to okres albo coś co "sygnalizuje" że w najbliższym czasie będzie okres
powodzenia
Powrót do góry
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 21:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no pewnie, ze nie leci caly czas, czasami to etz bywa tak, ze leci, pozniej pol dnia przerwy, pozniej znowu etc etc.

a tak btw - to piersi akurat wiele do okresau nie maja ;-) mi urosly juz po Wink

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Idiotka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 14 Sty 2005
Posty: 24
PostWysłany: Sro 19 Sty, 2005 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kradziejka co sie dziecko poekscytować nie może? Razz NO wiem,przeżywam ale chciałam uzyskac odpowiedź,więc to dokłądnie opisałam Razz
Dzięki jeszcze raz za wszystkie odpowiedzi.

_________________
*Przytul się do nadziei, a w ciszy będzie umierac to co jest twym bólem...*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |