| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zamiłowanie do wojen
Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 11:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no niby tak
ale czy to jest wojna?
wojnę ujęłam trochę szerszych rubrykach
a to? to jest zwykla 'bitwa'

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Mornariel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 29 Kwi 2005
Posty: 60
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 00:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe. A ja pomimo tego, że jeste dziewczyną to pamiętam, że w przedszkolu ciąge chciałam się bawić z kumplem w policjanów i złodziei. XD I wolałam bawić się z chłopcami. No z dziewczynami ewentualnie guma czy hula-hop. XD

A teraz ciągnie mnie na obóz przygodowo-militarny. :]

_________________
Mój fan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6907743
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 11:08   

jestes pewna ze ejstes dziewczyną....sprawdzałaś?
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 11:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mornariel napisał/a:
Hehe. A ja pomimo tego, że jeste dziewczyną to pamiętam, że w przedszkolu ciąge chciałam się bawić z kumplem w policjanów i złodziei. XD I wolałam bawić się z chłopcami. No z dziewczynami ewentualnie guma czy hula-hop. XD

A teraz ciągnie mnie na obóz przygodowo-militarny. :]



Uwielbiam obozy tego typu ... bylam juz pare razy sa swietne ! ...
Jedz jedz biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Mornariel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 29 Kwi 2005
Posty: 60
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 15:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej napisał/a:
jestes pewna ze ejstes dziewczyną....sprawdzałaś?

Hehe, bo wolałam policjantów i złodzieji niż lalki? XD

tak, to ostateczna odpowiedź XD

_________________
Mój fan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6907743
Inspektor 5 Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 27
Ostrzeżeń:
 6/3/6
PostWysłany: Sro 03 Sie, 2005 00:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eh tak na was patrze i widze ze wszycy tu lubią bittwy sredniowieczne Confused
Ja za to przepadam za bitwami II wojennymi walki w terenia np Kursk albo walki w miescie np Arnhem to to co tygryski lubią najbardzi Twisted Evil ale nie Tygrysy Smile
A tak btw. Nie tylko co roku jest rozgrywana co roku. jest wiele grup rekonstrukcyjnych które tez walczą np http://www.poloniamilitaris.pl/?tryb=news&id_news=223
Pozdrawiam

_________________
Tylko jeden inspektor jest prawdziwy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 03 Sie, 2005 01:45   

Moim zdaniem walka obronna Polski byla lepsza.Samochody pancerne wz.34 przeciwko ciezkim czolgom i opancerzonym pojazdom Niemcow.Nie wiadomo czy sie smiac czy tez plakac,ale z tego okresu wyszlo duzo fajnych plastikowych modeli do sklejania,aktualnie mam nawet w planach mala makietke,i nie chwalac sie,udalo mi sie dorwac bardzo trudno dostepny model wz.34 z plastiku Smile.

Inspektor:Niezla strona,szczegolnie spodobala mi sie idea rekonstrukcji bitwy pod Bzura.
Ciekawe czy beda uczestniczyc samochody pancerne.Zauwazylem ze w rekonstrukcji 2003 jeden byl.
Powrót do góry
Inspektor 5 Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 27
Ostrzeżeń:
 6/3/6
PostWysłany: Sro 03 Sie, 2005 12:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście (na serio) zajmuje sie rekonstrukcja PSZ (Polskie Siły Zbrojne)
Jest to rekonstrukcja dośc tania ale efektowna Very Happy
Narazie raczkuje mam tylko hełm Mark II ale na allegro jestem w trakcie aukcji 4 przedmiotów zwiazanych z psz :]

[ Dodano: Sro 03 Sie, 2005 11:37 ]
PS
http://www.bigredone.webpark.pl/galeria.htm niezła ta grupa skoro mają juz Willysy i nawet M3A1 Halftrucka Shocked

_________________
Tylko jeden inspektor jest prawdziwy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 03 Sie, 2005 12:55   

Ja tam wole sobie posklejac,pomalowac i postawic na wlasnorecznie zrobionej dioramie modele,figurki,i bitwa gotowa Very Happy
Chociaz trzeba przyznac,rekonstrukcja to tez bardzo fajne hobby.Nie wiedzialem ze w Polsce istnieja grupy,ktore sa tak dobrze wyposazone.
Powrót do góry
Inspektor 5 Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 27
Ostrzeżeń:
 6/3/6
PostWysłany: Sro 03 Sie, 2005 13:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale to nic w ameryce jedna grupa zrobiła sobie Messerschmitta Me 262A "Schwalbe" Shocked i sobie nim latają.
Widziałes zdjecia z Arnhem? Normalnie wsiadaja w Dakoty i skacza na spadochronach. We włoszech pewna grupa przyjmuje tylko jak masz licencje skoczka spadochronowego

[ Dodano: Sro 03 Sie, 2005 12:01 ]
PS. A masz jakieś zdjęcia może tych swoich wojsk? Byłbym wdzieczny

_________________
Tylko jeden inspektor jest prawdziwy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 03 Sie, 2005 13:29   

Ci goscie od Arnhem maja strone internetowa,masz jakies zdjecia ich rekonstrukcji?

Niestety,nie posiadam cyfrowki ani skanera,moze uda mi sie sfotografowac wz.34 gdy ja skoncze i pozycze aparat od kumpla.ale niestety nie moge nic obiecac.
Powrót do góry
Inspektor 5 Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 27
Ostrzeżeń:
 6/3/6
PostWysłany: Sro 03 Sie, 2005 13:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

http://img24.exs.cx/my.php?loc=img24&image=DC3-paradrop10x7.jpg nie jestem pewien ale chyba to.
JEszcze poszukam

[ Dodano: Sro 03 Sie, 2005 13:59 ]
http://www.arnhem1944.civ.pl/rekonstrukcje1.html warte obejzenia na stronie głównej jest pokazany szybowiec Hors i spadochroniarze
http://www.7abteilung.prv.pl/ tu zajzyj do dzialu linki

_________________
Tylko jeden inspektor jest prawdziwy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yarpen_Abbil Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 238
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 11:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Osobiście jestem zadeklarowanym pacyfistą... Nie pamiętam kiedy ja kogoś zaatakowałem... Jednak zaatakowany bronie się i uczę się bronić... Nie przeszkadza mi to jednak w np. sadystycznym zachowaniu na sesjach RPG, lub w grze w gry wojenne... Jestem jednak wielkim i zagorzałym wrogiem wojen jako bezsensownego przelewu krwi w imię wyższych racji wymyślonych sobie przez chorych polityków i grube, tłuste świnie na górze (czyt.: także politycy):

"Wszyscy walczą o pokój, aż krew się leje..."

_________________
"Życie przeminie bezpowrotnie, niczym łzy pośród deszczu... - Pozostaną wspomnienia..."
- Yarpen Abbil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
plejer Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 60
PostWysłany: Sro 09 Lis, 2005 00:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja sie w rekonstrukcje bawie, w kolekcje bardziej ale PSZ/Z mam kompletny do rekonstrukcji + WH równiez, ale czesciej sie w tym drugim pojawiam z przyczyn losowych, oraz faktu ze pod moim MKII (1941 rok ;p) nie mieszcza mi sie włosy i nie mam jak ich ukryc, a pod zwyklym niemcem sie da ;]

2 wojna to moja pasja od dawna, kolekcje mam spora i sie pochwale chamsko ze mam kilka absolutnych rarytasow ;P

ostatnia moja bitwa to były Wyry 2005 ;p

_________________
Turn your hamster into a fighting machine!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2696598
Yan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 09 Lis, 2005 18:27   

E tam,mnie bardziej bawi pierwsza wojna.Fioletowe Fokkery,Albatrosy malowane w "zebre",Sopwithy 1½ "Comic Fightery" i te sprawy.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |