| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
MóJ PaMięTNiK
Autor Wiadomość
Gabriela Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Sty 2005
Posty: 13
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 14:26   MóJ PaMięTNiK Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Od dawna piszę pamiętnik. Postanowiłam go tu opublikować dzię po dniu... Very Happy Co o nim sądzicie???

W MOIM POKOJU ---> NIEDZIELA, 18 LIPCA
18.00
Wyglądałam przez okno w swoim pokoju. Inni to mają dobrze. Kto by pomyślał, że sprawy ułożą się tak beznadziejnie? Mam dopiero 14 lat, a moje życie już się skończyło z powodu egoizmu tak zwanych dorosłych. Powiedziałam mamie:
- Niszczysz mi życie. Nie wyżywaj się na mnie tylko dlatego, że twoje już się skończyło.
Ale jak zwykle, gdy mówię coś rozsądnego i ważnego, cmoknęła tylko z niezadowoleniem i poprawiła sobie stanik jak gracz w rosyjską ruletkę (czy też może dyskobol? Nie wiem i w ogóle mnie to nie obchodzi). Gdybym policzyła, ile razy cmokano w odp. na moje słowa... chyba już dawno mogłabym otworzyć sklep z cmokaniem. To takie niesprawiedliwe...
19.00
Och, Rafał, gdzie jesteś? Właściwie to wiem gdzie, ale czy to odpowiednia pora na pieszą wycieczkę? Dobrze chociaż, że teraz jestem dziewczyną Boga Seksu.
19.15
Natomiast niedobrze, że Bóg Seksu nie wie, że jego dziewczyna za tyd. zostanie zmuszona udać się na drugi (beznadziejny) koniec świata.
19.18
Nie mogę w to uwierzyć. Tyle czasu mi zajęło usidlenie BS, nakupowałam sobie mnóstwa kosmetyków, śledziłam go, ciągle wpadałam na niego, niby to tak przypadkiem... tyle planów, tyle marzeń - i wszystko na nic? Kiedy wkońcu doszłam z nim do 6 bazy, powiedział: "Spotkajmy się, ale przez jakiś czas nikomu o tym nie mówmy". A mama, z właściwym sobie brakiem wyczucia chwili, rzuca bombę: "W przyszłym tyg. jedziemy do Nowej Zelandii".
21.00
Nigdy tego nie przeboleję.
21.10
Czas mija bardzo powoli, kiedy się ma myśli samobójcze.
21.15
Żeby ukryć szpareczki, założyłam okulary przeciwsłoneczne. Dostałam je od mamy, która podjęła żałosną próbę przekonania mnie do wyjazdu do krainy Maorysów. Właściwie są całkiem niezłe. Wyglądam w nich trochę jak te francuskie aktorki, które palą gauloise'y i często płaczą, a w przerwach całują się z Gerardem Depardieu. Przećwiczyłam przed lustrem francuski akcent ze słynnym "r".
- A kiedy miałam - jak to się mówi? - cztehrnaście lat, 'mes' hrodzice, 'mes tres, tres horriblement' hrodzice zabhrali mnie do Nowej Zelandii. Och, 'merde'!
W tej chwili usłyszałam, że mama idzie po schodach, więc szybko wskoczyłam do łóżka. Wetknęła głowę do pokoju i spytała:
- Gabrysia... śpisz?
Nie odpowiedziałam. Będzie miała nauczkę.
'MUCHO EXCITEMONDO' OBŁAWA
0.10
Kiedy rozległ się dzwonek do drzwi, wyskoczyłam z łóżka, stanęłam na schodach i spojrzałam w dół. Mama otworzyła drzwi, mając na sobie tylko koszulę nocną, przez którą wszystko było widać! Nawet gdyby ktoś nie chciał widzieć. Np. ja. Ona jest bezwstydna. W progu stało 2 policjantów. Większy trzymał przed sobą jakiś spory worek, a spodnie wokół kosek miał zupełnie poszarpane.
- Cholera, to pani kot? - spytał niezbyt uprzejmie jak na funkcjonariusza policji.
- Yyy... no...
Zbiegłam ze schodów i podeszłam do drzwi.
- Dobry wieczów, panie posterunkowy. Czy ten kot jest wielkości mniej więcej małego labradora?
- Tak.
Z aprobatą kiwnęłam głową.
- A czy ma pręgowaną sierść i brakuje mu kawałka ucha?
- Yyy... tak - powiedział posterunkowy Grubas.
- W takim razie to nie nasz, przykro mi.
Wydawało mi się, że to b. zabawne, ale policjant był najwyraźniej innego zdania.
- To poważna sprawa, młoda damo.
Mama znowu zaczęła cmokać z niezadowoleniem, jednocześnie kręcąc głową i poprawiając sobie melony. Wyglądało to b. nieatrakcyjnie. Pomyślałam, że policjant się obruszy i powie: "Proszę się ubrać", ale on dalej wyżywał się na mnie.
- Przez to zwierzę wasi sąsiedzi całą godz. byli uwiędzieni w cieplarni. W końcu udało im się uciec do domu, ale wtedy kot zaatakował ich pudle.

C. D. N.

I co sądzicie o moim pisaniu, życiu, pamiętniku etc.?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 16:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To są prawdziwe wydarzenia? Rolling Eyes Jak dla mnie to b. ciekawe i z chęcią wczytam się w kolejny dzień biggrin Pisz, pisz, pisz!!! Wink

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 16:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ciekawe .... to są autentyczne wydażenia ?? czekam na dlalsze przygody .

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 16:47   

Świetne!!! To wszystko na serio sie wydarzyło w Twoim życiu?? Czekam na kolejne części! Smile
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabriela - najs Smile bajkopisarstwo profeszynal ;P Szkoda jeszcze, ze na koniec meteor nie uderzył w tego policjanta (nawet dwa)

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 17:00   

jak można zostać dziewczyną Boga Seksu? też chceeee

co do opowiadania to czemu wszystie muszą być o nieszczęśliwej miłości niezrozumieniu przez rodziców i myślach samobójczych? to sie robi nudne
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
jak można zostać dziewczyną Boga Seksu? też chceeee

co do opowiadania to czemu wszystie muszą być o nieszczęśliwej miłości niezrozumieniu przez rodziców i myślach samobójczych? to sie robi nudne
bo to jest jeszcze stajli Smile zaniedługo zaczną być popularne opowiadania o wojnie, miłości, chomikach i sprzedawcach obważanków - a i z Różowymi Kucykami Pony (Hi Kinga Wink)

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 11:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ile TY masz lat dziewczyno że jesteś dziewczyną boga sexu? : > ja tez chce : >>> hyh chyba Ci go z Kradziejką ukradniemy Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Gabriela Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Sty 2005
Posty: 13
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 12:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba, kradziejka ---> mam 14 lat, a mój chłopak jest taki boski, że nazywam Go Bogiem Seksu; piszę po prostu o swoim życiu Very Happy

tenchion ---> po prostu piszę o moim życiu, a mój pamiętnik dotyczy ub. roku; może mój sposób opisywania powoduje, że wydarzenia z moje życia wydają Ci się nierealne???

zwariowana_jedenastka, elly, chesterka ---> opisuję realne wydarzenia, to co mi się zdarzyło; cieszę się, że Wam się podoba Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 12:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
po prostu piszę o moim życiu, a mój pamiętnik dotyczy ub. roku; może mój sposób opisywania powoduje, że wydarzenia z moje życia wydają Ci się nierealne???
dobra.. w część opisywanych sytuacji jestem w stanie uwierzyć, jednakże uważam, że mocno to podkolorowałaś ;]

Cytat:
mam 14 lat, a mój chłopak jest taki boski, że nazywam Go Bogiem Seksu; piszę po prostu o swoim życiu
rotfl - w takim razie, każda dziewczyna o swoim chłopaku może mówić, że jest Bogiem Seksu xD fajnie - proponuje jeszcze otworzyć Olimp Seksu - bo będzie tylu Bogów Seksu, że się na Ziemi nie pomieszczą Razz

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Gabriela Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Sty 2005
Posty: 13
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

PONIEDZIAŁEK, 19 LIPCA
11.00
Jestem w wielkiej desperacji. Minęło półtora dnia, odkąd całowałam się z Bogiem Seksu. Chyba mam objawy odstawienia. Usta same układają mi się w dzióbek.
14.00
Zadzwonił tel.
- Kochanie, magłabyś odebrać? Jestem w wannie! - wrzasnęła do mnie mama.
- Możesz się szorować, ale wnętrza i tak sobie nie umyjesz! - odwrzasnęłam.
- Gabryśka!!! - ryknęła znowu.
Zwlokłam się ze swego łoża boleści, zeszłam na dół i odebrałam tel.
- Halo, tu hotel Złamanych Serc - powiedziałam, ale usłyszałam jedynie trzask-trzask, pstryk-pstryk, więc zaczęłam b. głośno krzyczeć do słuchawki: - HALO!!! HALO!!! HALO!!!
- Jasna cholera!!! - odezwał się ten odległy głos.
Był to mój ojciec, czyli papa, jak go nazywam. Dzwonił z Nowej Zelandii. Jak zwykle bez powodu był w złym humorze.
- Dlaczego tak się wydzierasz w słuchawkę? Aż mi w uszach dzwoni.
- Bo się nie odzywałeś - wyjaśniłam b. rozsądnie.
- Przecież powiedziałem "cześć".
- Nic nie słyszałam.
- Bo pewnie źle słuchałaś.
- Jak mogłam źle słuchać, skoro odebrałam ten tel.?
- Nie wiem, ale jeżeli ktoś może, to właśnie ty.
Ojej, znowu ta sama stara śpiewka, zawsze to ja coś źle robię.
- Mama jest w wannie - oznajmiłam.
- Chwileczkę, nie chcesz się dowiedzieć, co u mnie?
- Yyy, niech zgadnę... Masz śmieszne wąsy i trochę zaokrągloną pupę?
- Nie bądź bezczelna! Zawołaj mamę. Już nie mam do ciebie siły. Czego was uczą w tej szkole, oprócz bezczelności i malowania się szminką?
Odłożyłam na bok słuchawkę, bo jeżeli mu się pozwoli, tata może tak zrzędzić 1000 lat.
- Mamo! - krzyknęłam.
W MOIM POKOJU
14.10
Słyszałam, jak mamrotała do tata:
- Hm, wiem, Waldi... wiem... aha... WIEM... wiem. Tak, wiem...
Na św. gacie, ci dorośli są niemożliwi.
- Przekaż mu delikatnie - zawołałam - że nie pojadę nawet za TRYLION lat.
Cyba usłyszał, bo nawet do mnie, na górę, dobiegły dźwięki ze słuchawki.
14.30
Słucham smutnych piosenek i nadal jestem w piżamie. Do mojego pokoju weszła mama.
- Mogę?
- Nie.
Ale jakoś jej to nie zniechęciło. Weszła, usiadła na brzegu łóżka i położyła rękę na mojej nodze.
- Auua!!! - krzyknęłam.
- Słuchaj, kochanie. Wiem, że to trochę skomplikowane, zwłaszcza w twoim wieku, ale to dla nas naprawdę ogromna szansa. Twój tata uważa, że w Whangamata może do czegoś dojść.
- A teraz mu źle? Niektórzy lubią grubasów z idiotycznymi wąsami. Np. ty.
Znowu zaczęła się zachowywać jak rodzic.
- Gabryśka, arogancja wcale nie jest zabawna.
- Jest.
- Nie jest.
- A śmiałaś się, kiedy Laura powiedziała o p. Sąsiedzie: "miły palant".
- Laura ma dopiero 3 lata i myśli, że palant to coś w rodzaju "Waldi" czy "tata". Nie rozumiesz, że to może być fantastyczna przygoda?
- Np. taka jak wtedy, kiedy idziesz do szkoły, nagle przejeżdż cię autobus i trafiasz do szpitala?
- Tak, taka jak wtedy...
17.00
Przed chwilą mnie olśniło!!! To oczywiste, jestem prawdziwym geniuszem! B€łka z masłem!
po prostu powiem mamie, że zostanę i... ZAJMĘ SIĘ DOMEM!!! Domu nie można opuszczać na tyle miesięcy, bo... yyy... mogliby się tu zagnieździć dzicy lokatorzy. Anarchiści, którzy wszystko przemalują na czarno, pewnie nawet pudle p. Sąsiadów, którzy jeszcze będą błagać Angusa, żeby wrócił. Wspaniały, cudowny, fantastyczny pomysł!!!
17.05
Sokole Oko mogłaby mi wpisać do dzienniczka coś nieco bardziej orginalnego niż: "Beznadziejnie dziecinne zachowanie na lekcji". I to tylko dlatego, że przyłapała mnie na tym, ja udawałam (genialnie) szczękościsk.
17.10
Mogłabym urządzać czadowe imprezy, na które wszyscy waliliby drzwiami i oknami. Zrobię listę osób, które zaproszę:
1. Bogowie Seksu.
17.20
Może wpuszczę nawet beznadziejnych tancerzy, takich jak Sebastian, jeżeli będą sympatyczni lub wykażą poczucie humoru (i przyniosą prezenty).
17.23
Powiem wam, kogo nie zaproszę - Okropnej P. Gach. Ma absolutny zakaz wstępu.
21.10
Wyglądam przez okno. Widzę Marka, chłopaka z największymi ustami na świecie. Idzie z kumplami do miasta. No tak, ludzie się bawią.
21.15
Zadzwoniła Jagoda. Na chwilę oderwała się od tego swojego Tomka.
- Już jej powiedziałaś, że nie jedziesz? - spytała.
- Nie, próbuję, ale ona w ogóle nie zwraca na mnie uwagi. Powiedziałam, że to b. ważny okres w moim życiu, bo mam 14 lat i balansuję na krawędzie kobiecości.
- Na czym?
Jagoda czasami zachowuje się, jak wiejski przygłup.
- Pamiętasz, co na koniec 2 semestru powiedziała Chuda, nasza szacowna p. dyrektor? "Dziewczęta, balansujecie na krawędzi kobiecości i dlatego nie chcę widzieć piegów namalowanych na nosach. To głupie, niedystyngowane i wcale nie jest zabawne".
- Przecież sztuczne piegi są zabawne.
- Wiem.
- To dlaczego Chuda powiedziała, że nie są?
- Jagoda.
- Co?
- Zamknij się.
21.30
Mam w łóżku pociąg i Barbie nurka z rękami jak stalowe widelce. Zupełnie jakbym spała w pudle na zabawki, tylko nie jest mi aż tak wygodnie.
22.00
Patrzyłam w niebo i gwiazdy za oknem i myślałam o wszystkich postaciach historycznych, które były tak samo smutne jak ja i prosiły Boga o pomoc. Padłąm na kolana (trochę zabolało, bo wylądowałam na talerzu kanapek z dżemem, który zostawiłam przy łóżku) i cała we łzach zaczęłam się modlić: "Boże, błagam, nich zadzwoni tel. i niech to będzie Rafał. Obiecuję, że jeżeli tak się stanie, zacznę codziennie chodzić do kościoła. Dziękuję".
PÓŁNOC
To tyle, jeżeli chodzi o naszego papę w niebiesiech. Kurczę, jaki jest sens prosić kogoś Boga, skoro się tego nie dostaje?
1.00
Ponieważ zostało mi niewiele czasu, lepiej po prostu o coś go poproszę, zamiast inwestować w jego figurkę. Kompletnie nie wiem, jak się zwracać do Buddy.
1.30
Ponieważ dopiero od niedawna (1/2 godz.) jestem praktykującą buddystką, ograniczę swoje prośby do najważniejszych spraw. Czyli:
1. Kiedy poproszę mamę, żeby zostawiła dom pod moją opieką, usłyszę odp.: "Oczywiście, kochanie".
1.35
Na tym poprzestanę. Nie będę poruszała kwestii nosa (powinien być mniejszy i bardziej zadarty) ani zmniejszenia piersi, bo inaczej spędzę na tym resztę nocy i jeszcze Budda gotów sobie pomyśleć, że strasznie bezczelna ze mnie świeżo nawrócona buddystka i że wierzę tylko po to, żeby spełniał moje prośby.

C. D. N.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 13:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

omfg! XD rotfl Smile dziewczyno! masz genialną wyobraźnię ;]] dawno się tak nie ubawiłem -
Cytat:
Powiedziałam, że to b. ważny okres w moim życiu, bo mam 14 lat i balansuję na krawędzie kobiecości.
nie podniecaj się tym tak - nie wszystko da się wytłumaczyć takim "balansowaniem" - imo - przeginasz troche z belczelnością - takimi textami nic nie zalatwisz - tylko sama sobie robisz na złość ;] Już to widzę jak rodzice zostawiają cały dom pod opieką 14-sto latki ;] A - bardzo Cię proszę - nie udawaj wielkiej Buddystki, nie mając kompletnego pojęcia o kulturze Buddystów ;P

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

HhHAHahHAhhHAhahhahHHAHAHahHAHhaHAHhahahahhHAHA
<niekontrolowany wybuch śmiechu>

To jest prawda ? taak ?
Sorry ale watpie w to ... ale historyjka fajna mozesz pisac bajeczki Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 14:26   

słońce albo piłaś albo całe dzieciństwo bawiłaś się klockami lego bo w innych wypadkach nie można aż tak zmyślać
nie wątpie że masz 14 lat a twój chłopak jest bogiem seksu, jest dużo różnych bogów
zapewne też nie jesteś dziewicą, 4 razy usunęłaś ciąże [2 przez chłopaka a 1 przez narkotyki] a swoich byłych trzymasz pod szafą?
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 14:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ee tam. A co to za różnica, czy to prawda, czy nie. Dobrze się czyta, można się pośmiać, a jak ona chce nam wmówić, że to prawda to jej sprawa. Razz

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |