| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Czy próbowałeś kiedyś.....

Czy próbowałeś \ aś zapalić kiedyś papierosa??
tak i pale nadal
9%
 9%  [ 5 ]
tak, ale mnie to niewzięło
27%
 27%  [ 14 ]
nie, ale mam zamiar to zrobić
7%
 7%  [ 4 ]
nie i niemam zamiaru
54%
 54%  [ 28 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 51

Autor Wiadomość
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2003 20:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aha
jedni pala fajki bo :
fajnie sie kreci w glowie
dla przyjemnosci <ja dlatego palilem>
bo rozluznia
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fruźka
Junior
Junior


Dołączył: 12 Sie 2003
Posty: 73
PostWysłany: Sro 13 Sie, 2003 00:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja już próbowałam palić. Pierwszego papierosa zapaliłam stosunkowo niedawno ... Podkradłam Tacie fajki, pamiętam, to były MARLBORO Light. Tata się nie skapnął nawet a ja siedziałam sobie w kibelku i próbowałam się zaciągnąć. Najpierw połykałam ten cholerny dym a później już jakoś poszło ... Moi znajomi palą więc chciałam zobaczyć jak to jest ... W ciągu tygodnia podkradłam Tacie jeszcze kilka fajek i na tym się skończyło. Jak doszłam już do wprawy puknęłam się w głowę i doszłam do wniosku że to jest okropne ... Mam nadzieję, że już nigdy nie sięgnę po fajki ale nie żałuję też tego że spróbowałam. Przynajmniej teraz nie ciągnie mnie już do tego i będę miała co opowiadać wnukom ... Hehehe Wink Wink Wink

_________________
"Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia, nie chcę być tym co nie ma nic do powiedzenia, czekając na dzień w którym wkład swój rozliczę, mówię o tym co widzę, nie unikam potyczek..."
GG: 4303445
ThumDrunken_smilieRambo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tim Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 04 Lip 2003
Posty: 157
PostWysłany: Sro 13 Sie, 2003 07:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No kurde coraz bardziej korci mnie zapalić Crying or Very sad no ja musze sprubować jak to jest Confused niewiem jak długo jeszcze wytrzymam jakbym miał okazie to napewno bym pociągnął Help Exclamation Crying or Very sad

_________________
Tim reaktywacja Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Sro 13 Sie, 2003 09:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to idz do kiosq kup popularne mocne i zjaraj cala paczke <chyba ze wczesniej wykitujesz>
to potakim seansie juz niepopatrzysz na papierosy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Sro 13 Sie, 2003 09:36   ...... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tam nigdy nawet nie sprobowalam i wcale nie mam zamiaru sprobowac! moja koleznaka sadzi ze po kilku papierosach w tygodniu czyli jak to ona mowi po 2, 3 nie mozna sie uzaleznic..... według mnie papierosy i alkohol nie jest dla dzieci przeciez dlatego nie mozemy do kupywac no nie? a pozatym jezeli ktos by sie dowiedzial ze pale to na pewno bym miala nieprzyjemnosci i kilkunasto gpodzinne kazanie w domu!!Q :D
wiec pytanie po co zaczynać? jedna dziewyczna palila papierossy nie wiem czy dalej pali ale po lkilku fajkach wymiotowala przez 2 dni........

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Fruźka
Junior
Junior


Dołączył: 12 Sie 2003
Posty: 73
PostWysłany: Sro 13 Sie, 2003 10:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to że dzisiaj kupienie papierosów nie stanowi dla takiego 12-latka najmniejszego problemu. Może poprosić starszego kolegę albo nawet sam iść do kiosku... Moje koleżanki bez problemu kupują fajki w kiosku przed szkołą... Większości nastolatków którzy palą nie da się z tego wyleczyć ale można zapobiec temu żeby się nie uzależniali... Ja bym całą winę zwaliła na dorosłych (bo tak jest łatwiej) Laughing Laughing Laughing

_________________
"Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia, nie chcę być tym co nie ma nic do powiedzenia, czekając na dzień w którym wkład swój rozliczę, mówię o tym co widzę, nie unikam potyczek..."
GG: 4303445
ThumDrunken_smilieRambo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Sro 13 Sie, 2003 11:15   hmm Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak sie sklada ze to wina doroslych jest! wiadomo bede sprzedawac papierosy i alkohol nieletnim zarobia kupeee kasiorki.... Confused nio niestety a my sie od tego uzalezniamy...

czeba by bylo zoorganizowac jakas akcje... DZIEŃ BEZ PAPIEROSA juz jest....heiehi nie ale władza mogla by nalot na sklepy zrobic kurde no!!!

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Fruźka
Junior
Junior


Dołączył: 12 Sie 2003
Posty: 73
PostWysłany: Sro 13 Sie, 2003 11:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Palenie tytoniu powoduje raka i choroby serca - minister zdrowia i opieki społecznej...

_________________
"Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia, nie chcę być tym co nie ma nic do powiedzenia, czekając na dzień w którym wkład swój rozliczę, mówię o tym co widzę, nie unikam potyczek..."
GG: 4303445
ThumDrunken_smilieRambo


Ostatnio zmieniony przez Fruźka dnia Sro 24 Wrz, 2003 17:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 14 Sie, 2003 16:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał/a:
No to idz do kiosq kup popularne mocne i zjaraj cala paczke <chyba ze wczesniej wykitujesz>
to potakim seansie juz niepopatrzysz na papierosy Wink


W przypadku papierosów uważam, że jest to świetna metoda.
Warto spróbować papierosów i zdać sobie sprawę, jak bardzo po nich człowiek śmierdzi, jak nieprzyjemnie jest w ustach itp.

Ja też kiedyś siedząc w krzakach wypaliłem jakieś dwie tanie paczki - dzięki temu nie palę i nigdy nie będę palił Smile

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Czw 14 Sie, 2003 19:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ehehe
ale ty to jestes wytrzymaly deg Wink
ja bym niedal rady jakis tanich wypalic 10 a co dopiero o 2 paczkach Laughing
a dobrze sie czules po takim seansie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 14 Sie, 2003 20:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czułem się tak doskonale, że przez następne 10 lat wypaliłem może 10 papierosów Smile

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Czw 14 Sie, 2003 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A dla wzmocnienia efektu proponuję założyć coś na głowę. Dymek tak nie ucieka biggrin ...

Dla tych tych, którzy mówią, że nie mogą rzucić palenia.
2 paczki papierosów + wiaderko na głowę.
Zaciągamy się, zakładamy wiaderko na głowę i wtedy wypuszczamy dymek.
Po 2 paczkach będziecie mieli dosyć palenia na bardzo długo Puke

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
sandra
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 14 Sie 2003
Posty: 48
PostWysłany: Czw 14 Sie, 2003 22:00   Fuj Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Flower Ja mialam wielu znajomych którzy palili. rozmawiało sięz nimi jak z popilniczkami. czasami samo ich towarzystwo (nawet jak nie alili) sprawiało że cała smieerdziałam papierosami. to było okropne. rodzice ciagle mnie podejrzewali o palenie. w smie to msie nie dziwie... nie bylo dnia zeby moje ubrania i włosy nie smierdziały papierosami. teraz przyjaznie siez ludzmi nie palacymi. jest duzo lepiej... przyjemnej sie z nimi gada, spedza wolny czas. mowie wam. nie warto palic... nie dosc ze to szkodzi zdrowiu, opustosza portfele to jeszcze sprawia ze sie smierdzi i (wazne dla kobiet) szybciej sie starzeje!!!!!!!!!!!!!!!!Flower

_________________
Peace***Love***Empathy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Czw 14 Sie, 2003 22:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To prawda, że smród jest paskudny. Dziewczyna czy kobieta, która pali jest mało kobieca. Nawet perfumy nie zabiją tego smrodu. To chyba mało przyjemne całować taką popielniczkę.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
sandra
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 14 Sie 2003
Posty: 48
PostWysłany: Czw 14 Sie, 2003 22:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Flower jasne!!!! ani facet "pachnacy" fajkami ani kobieta nie sa calowani z przyjemnoscia. wydaje mi sie ze w parach gdzie jedna osoba pali a druga nie pocalunki sa jedynie obowiazkiem a nie przyjemnosca!!!!!! Flower

_________________
Peace***Love***Empathy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |