| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Czy próbowałeś kiedyś.....

Czy próbowałeś \ aś zapalić kiedyś papierosa??
tak i pale nadal
9%
 9%  [ 5 ]
tak, ale mnie to niewzięło
27%
 27%  [ 14 ]
nie, ale mam zamiar to zrobić
7%
 7%  [ 4 ]
nie i niemam zamiaru
54%
 54%  [ 28 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 51

Autor Wiadomość
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Sob 23 Sie, 2003 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Obawaim sie, że to miejsce nie jeste jednak najlepsze na takie pytania, bo wchodza tutaj zazwyczaj osoby... hm... rozsądne, a wydaje mi sie, że rozsądny człowiek nie zapali, a jesli nawet, to nie pociągnie dalej Smile takie jest moje zdanie... Smile

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Sro 27 Sie, 2003 17:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie palcie nigdy papierosow ani nie spożywajcie narkotyków Puke !!!!!!!!!!! Bedziecie potem żalowac:shaking:

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Sro 27 Sie, 2003 17:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie bierzcie narkotykow i nie palcie papierosow bo bedziecie żalowac Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Sro 27 Sie, 2003 17:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie pale i nigdy nie bede palic Mad wedlug mnie jest to ochydne uzaleznia i powoduje choroby typu rak pluc Evil or Very Mad Mad

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AJsi

Dołączył: 27 Sie 2003
Posty: 6
PostWysłany: Sro 27 Sie, 2003 17:30   Silna wola :-) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja spróbowałam jak miałam jakieś 9 lat, tylko że wtedy jeszcze się nie zaciągałam bo po prostu nie umiałam albo coś... teraz nie pale nałogowo ale czasami sobie zapalę jak mnie coś strasznie zdenerwuję to jakoś tak nie wiem... Confused ale paliłam 3 miesiące i stwierdziłam że szkoda mi kasy na papierosy więc nigdy chyba tego błędu już nie popełnię ... staram się przynajmniej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Sro 27 Sie, 2003 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ile ty masz lat Ajsi??

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AJsi

Dołączył: 27 Sie 2003
Posty: 6
PostWysłany: Sro 27 Sie, 2003 21:31   :-) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam teraz 16 a cio? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 08:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aaa.....nic nic nic tak sie tylko pytam Laughing

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 18:49   Re: Silna wola :-) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AJsi napisał/a:
czasami sobie zapalę jak mnie coś strasznie zdenerwuję to jakoś tak nie wiem... Confused

Uważaj - to jeden z pierwszych kroków do uzależnienia.
A tak w zasadzie, jeśli podczas stresu czujesz potrzebę palenia, to już jest uzależnienie.
Pozstaraj się z tym powalczyć.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kalahari


Dołączył: 21 Sie 2003
Posty: 21
PostWysłany: Pią 19 Wrz, 2003 17:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szczerze?? Jestem teraz w 2 klasie szkoły średniej i siwo u mnie na korytarzach na przerwie (korytarze są wąskie kible blisko siebie) Szkoła powinna się zaopatrzyć w maski gazowe dla każdego ucznia. Nie ale serio. Nawet taki nauczyciel nic nie może zrobić uczniowi który ma 18 lat i pali! Jest dorosły! Lecz jak juz pali na terenie szkoły to musi się kryć bo poleci mu po zachowaniu! W sumie to nie wiem po co Ci ludzie palą, chyba własnie dla dreszczeku emocji-złapie mnie czy niełapie??Oto jest pytanie?? Debilizm sie szerzy baaaardzo szybko. W mojej klasie sa na 24 os. tylko ok. 7 które nie palą! Masakra! Moi rodzice tez palą i szczerze mówiąc to prędzej chyba ja umre na raka niż oni bo nie dość że truje się w domu to jeszcze w szkole i na ulicach, przystankach....

_________________
"...Zdrowy rozsądek to zbiór uprzedzeń nabytych do osiemnastego roku życia..." - Albert Einstain
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tisiana Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Cze 2003
Posty: 366
PostWysłany: Pią 26 Wrz, 2003 14:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie pale i nie mam zamiaru...moi rodzice kiedyś palili...zapach mi się nie podoba...a jak sie zapili i będzie paliło to potem trudno jest to odrzucić(chyba)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1104532
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Sob 11 Paź, 2003 13:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja pierwszego papierosa wypaliłam na tych wakacjach a skończyłam dokladnie 15 dni temu. W piątek po ostatnije dyskotece wypaliłam ostatniego papierosa, a więc jak widać nie trwało to długo, a na dodatek było tego bardzo mało bo wszystkich papierosów wypaliłam chyba 5 Smile

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |