| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
stres a dojrzewanie
Autor Wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 00:12   stres a dojrzewanie

Tak sie składa, ze dzisiaj miałam egzmin w szkole muzycznej na ktorym trzeba bylo grac przed komisja.. strasznie sie denerwowałam i nie poszlo mi najlepiej, a przynajmniej tak jakbym chciala i tak jak gralam poprzednio. Moja mama mowi ze w tym wieku dzialaja hormony i czlowiek bardziej sie denerwuje... czy to prawda? Rolling Eyes
Przejdź na dół
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 09:24   

Wydaje mi się, że Twoja mama ma rację, skoro hormony odpowiadają za humory w okresie dojrzewania, to za stres raczej też... Wink
Powrót do góry
miŚka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 17 Sty 2005
Posty: 5
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 10:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja też zawsze się denerwuję jak zdaję egzaminy w muzycznej... gram sobie na fortepianie... a oni się patzrą na moje palce:/ i mi się myli wtedy :D no cóż.. a na lekcjach mi idzie dobrze :/

a co do hormonów... nie wiem ;P ja się zawsze denerwowałam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 13:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja też się dednerwuje na egzaminie bardziej niż na koncercie ;P. To po prostu trema co jest normalne nawet w starszym wieku. Nie musi mieć związku z dojrzewaniem. Przecież jak miałam 7 lat też miałam treme a nie sądze żebym wtedy dojrzewała Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 19:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale moim zdaniem dojrzewanie aż takiego wielkiego wpływu na to nie ma...I tak bardzo czesto sie dernerwujemy przed jakimś występem czy egzaminem...Wiec moim zdaniem to za bardzo wpływu nie ma Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 19:28   

Aha... no jaki sposob na stres? przeciez tak nie moge... ja sie cała trzeslam myslslam ze zemdleje juz nawet na koncercie tak nie jest... w sobote mam eliminacje do konkursu zobaczymy co mi wtedy odbije Rolling Eyes
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 19:42   

poprostu sie starasz żeby wypaść jak najlepiej więc ci nieidzie / mylisz sie / denerwujesz
a jak nikt nie patrzy na treningu to tego niema
to normalne, nawet dorośli tak mają więc może niedokońca hormony

z resztąSmile moja znajoma oblała niedawno egzamin w muzyku przez stres
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 22:00   

Może i dojrzewanie macza w tym palce, ale niewiele.
Jeśli za każdym razem jest krytycznie, to możesz pić zioła uspokajające (melisa itd.), albo jakieś tabletki. Tylko uważaj, żeby się nie uzależnić.
Jednak najlepiej gdy ten stres jest (może nie za dużo), tzn. tak mi mówiła mama. Wtedy motywuje nas to do pracy, gdy coś oblejemy (np. egzamin) etc. Ale jeśli jest hard-core'owo to postaraj się nad tym zapanować, bo może być źle.
Powrót do góry
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Wto 18 Sty, 2005 22:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od Twojego nastawienia, Aguś. Trzeba naumieć się takiej pożytecznej zdolności: to taka mantra. Już jej nie stosuję, bo już nie muszę. Ale przydaje się.

zamykasz oczy-->ci ludzie...co to za ludzie?-->oni i tak siedzą tu tylko i milczą-->tak naprawdę ich ocena się nie liczy, ważne jest to co umiem na co dzień-->to co właśnie zaraz zacznę robić to mój as w rękawie, JA tego nie spartolę-->otwierasz oczy-->no, teraz im szczęki poopadają Mr. Green

spróbuj, warto. Rolling Eyes Twój

doktor Merk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
Załamana14 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 49
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pon 24 Sty, 2005 16:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niemart się wiem jak to jest.ja nieraz jużtak miąlam .uwielbiamspiewać a mianowicie jak mam rzedkimś spiewać to zrywa mnie okropna trema i nie potrafięwtedy zaczynam falszować i woóle okropni eisęboje.Niewiem czemu tak jest ale to co twoja mamm mówi z tymi garmonami to moz ebyć prawda....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 11:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A mi sie wydaje że to po prostu trema... Tzn może to mieć zwiazek z hormonami ale też nie musi... Kady chyba denerwowałby sie przed egzaminem... Po prostu na nastepny raz staraj sie uspokoic i wyluzowac... Wiem że to nie takie łatwe ale jak ci sie uda to bedzie wszystko o.k.

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 09:51   

w każdym wieku człowiek ma tremę. jedyny sposób żeby się z tym uporać, to często występować publicznie. ja np. jest lektorem w kościele a oprócz tego mówię do mikrofonu gdy tylko jest okazja.
Powrót do góry
Nike007 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 02 Lut, 2005 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje że nie... a sposób na stres... Moim jest męczenie psa którya tak to dzielnie znosi albo gorąca kompiel!!

TERAZ JA MAM PROŚBE JAK ZANACIE JAKIEŚ TELEDYSKI GDZIE SĄ FAJNE KROKI TO MI NAPISZCIE!! Very Happy

_________________
Słowami nie określe tego co czuje,
i wciąż myśle że coś zepsuje.
Ze coś pujdzie nie tak,
i znów zostane sama jak wrak.
Chce byś wyszeptał słowa,
dzięki którem mój smutek się schowa.
Byś słał uśmiech swój,
I był cały mój!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4402968
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 02 Lut, 2005 20:47   

można kupic magnefar b6 czyli magnez i ta witamina (b6 to taka witamina która ułatwia przyswajanie magnezu) wiec trzeba pic kakao albo brac ten magnefar b6.
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pon 14 Lut, 2005 15:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Twoja Mama napewno miała racjęWink Ja również się stresuję;np. kiedy nauczycielka ma oddawać testy,albo kartkówy...Więc to normalka nie przejmuj się!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |