| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
www.stabilizator.tk
Autor Wiadomość
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 18:20   www.stabilizator.tk Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam,

ocencie moja stronke i gre ktora napisalem w qbasicu

www.stabilizator.tk

jak zna jezyk qbasic, i chcesz pisac misje do stabilizatora to pisz:
gg: 4706524
e-mail: mtuszynski@gmail.com

pozdro

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
BangMan Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 50
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 09:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eee... czy tu istnieje jakikolwiek układ strony ?

Jakoś nie zachęca mnie do ściągnięcia programu...

[0/10]

Wybacz, ale ocena jest uzasadniona. Strona składa się z banera, kilku linijek tekstu oraz kilku linków i wszystko na czarnym tle...

Radzę się wziąć za grafikę, a jak masz dużo kasy to zleć to komuś:]

_________________
Zapraszam na moje forum Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dexter Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 05 Lip 2003
Posty: 328
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I przydałyby się jakieś screeny.

_________________
"To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości"
------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 19:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam

co do strony to sie zgadzam ze jest troche prosta ale nie wiem dlaczego
cie az tak odrzuca a co do screenow, to jest gra tekstowa wiec nie ma grafiki ale taka prosta gra wymaga ponad 700 linijek kodu Exclamation

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
BangMan Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 50
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 20:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś podsuwa mi stronę do oceny to pierwsze na co patrzę to grafika.

Tak się składa, że u Ciebie jej brak... Nie ma podstawowego układu strony...

Spróbuj wrzucić swoją stronę na FORUM WEBHELPA i oni będą bardziej krytyczni ode mnie... Grafika to podstawa, choćby najprostsza.

_________________
Zapraszam na moje forum Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2005 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

strona ma role jedynie informacyjna, zeby sciagnac nowa wersje, sprawdzic wynik, zapewne ocenisz moja gre tez 0/10 bo jest pozbawiona grafiki, czyli mam rozumiec ze na stronie liczy sie tylko grafika a tresc jest juz niewazna. nastepnym razem jak bede robic strone to bede zamieszczac same obrazki, bo przeciez tresc jest niewazna (a tak na marginesie nie prosilem o ocene samej strony tylko gry rowniez), o wlasnie sprzedam swojego Delta Force 2 bo ma glupia grafike

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
BangMan Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 50
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 12:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a jak myślisz kto kupił by delta force'a 2 gdyby był w forimie tekstowej ? Wpisujesz 'go' to idzie krok do przodu, wpisujesz 'shoot' to strzela...

Najpierw liczy się grafika, a dopiero potem treść. Gwarantuję, że większość osób, które wejdzie na tą stronę opuści ją natychmiast z powodu niewygody nawigacji. Strona po prostu odstrasza...

Co do samej gry to... nie powiem, że dobrze, bo widziałem lepsze amatorskie produkcje, ale nie powiem, że źle, bo bywało gorzej. Jeśli ją bardziej dopracujesz to przyjemniej się będzie w nią grać.

Pozdrawiam

_________________
Zapraszam na moje forum Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 18:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie mowie ze grafika sie nie liczy, liczy sie, tylko np. w grach rpg grafika liczy sie najmniej, a najbardziej liczy sie fabula, ale wiesz ile roboty w ta gre wlozylem? tez widzialem lepsze tylko np. w the games factory(to nie jest srodowisko programistyczne, to jest tzw. click and play)

a tak na marginesie nastepna wersja bedzie miala grafike Wink
a co do strony to popracuje nad nia.
ale dzieki za szczere uwagi

peace

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
Spyder Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lis 2004
Posty: 19
PostWysłany: Pią 28 Sty, 2005 23:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wejdź tez na moją stronke www.ultradsj.glt.pl. Nitemare to mój kolega z klasy Smile. Do Nocnego Koszmaru: Mógłbyś mnie poprosić ja bym Ci zrobił grafę. Oczywiście na mojej stronce ULTRA-DSJ (r0x, da best itd) nie chciało mi sie robić przyzwoitej grafy, ale jakas tam jest. Tobie bym zrobił 100 ra...no 2 razy lepszą Razz.
A co do gry - też mogę Ci pomóc! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6363343
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 10:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

spajder ziomalu:D biggrin biggrin biggrin mógłbyś zrobić designa na strone, a do gry możesz misje pisać zapisuj misje w postaci BAS i wyślij:
mtuszynski@gmail.com
admin@bmx4life.info

za wszelką pomoc z góry thnx i jooooł dla spydera:)

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
BangMan Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 50
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 13:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spyder napisał/a:
Wejdź tez na moją stronke www.ultradsj.glt.pl.


Hmm... Mógłbym Ci dać dużo uwag jak możesz ją ulepszyć, ale wymienię tylko bugi rażące.

W IE w lewej ramce pojawia się scrollbar poziomy.

W Firefoxie bannery po lewej zupełnie się rozjechały.

Mam dużo rad, ale podam najważniejszą: Wyrzuć dreamweavera i zdeptaj frontpage'a. Żeby strona była ładna wręcz MUSISZ ją całą napisać w kodzie. Polecam Zajączka na początek, a potem zwykłego notatnika. Wbrew pozorom jest najlepszy, bo uczysz się wykrywać błędy w kodzie.

Pozdro

_________________
Zapraszam na moje forum Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Spyder Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lis 2004
Posty: 19
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale i tak lepsze niż stabilizator.tk Very Happy. A co do Frontpagów - jeszcze muszę się nauczyć robić ramki w HTML, dlatego ich używam. Nie umiem zrobić bez scrollbaru Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6363343
BangMan Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 50
PostWysłany: Nie 30 Sty, 2005 10:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spyder napisał/a:
Ale i tak lepsze niż stabilizator.tk Very Happy. A co do Frontpagów - jeszcze muszę się nauczyć robić ramki w HTML, dlatego ich używam. Nie umiem zrobić bez scrollbaru Wink


to będzie coś w stylu overflow:none

Ja bym na Twoim miejscu nie robił tego na ramkach. To tylko niepotrzebna robota. Zrobić dobry design naprawdę nie jest trudno Wink

_________________
Zapraszam na moje forum Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 02 Lut, 2005 12:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale i Tak lepsze niz stabilizator.tk


Spyder nie zapominaj kto ci strone sponsoruje Twisted Evil

jak ktos chce sponsoring to oto namiary do mnie:
gg: 4706524
e-mail: nitemare@nitemare.200.pl

na pewno sie dogadamy a jak ktos chce kupic konto to te same namiary Smile
np. konto 100MB/1GB transferu 2 zlote miesiecznie przelewem lub sms na dwa miesiace
pozdr

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |