| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
13-nasto latki - magazyny i gazety(prasa)
Autor Wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 31 Sty, 2005 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm...Szczerze mówiąc to nie nawidzę,wprot nie cierpię takich gazet typu Bravo,Bravo Girl...
Chociaż Filipinka,Dziewczyna,Popcorn itp. są fajne Razz Ale szkoda mi pieniędzy na nie wydawac. Regularnie kupuję Victora Gimnazjalistę Smile
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Carla Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Sty 2005
Posty: 9
PostWysłany: Wto 08 Lut, 2005 15:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agentko-może sie poznamy ? Love
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Carla Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Sty 2005
Posty: 9
PostWysłany: Wto 08 Lut, 2005 15:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czekam...chcę Cie poznać- napisz do mnie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Lut, 2005 15:30   

Co za odwaga LOL biggrin
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sro 09 Lut, 2005 23:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja tylko focus i filipinka!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kloe Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Lut 2005
Posty: 25
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam kiedyś czytałam 13, ale to jest chyba gazeta dla 10 latek, a nie 13...oólnie to nic nie ma dla 13 latek...w bravo piszą o seksie, bravo girl, filipince i dizewczynie tez...mi to nie przeszkadza za bardzo, ale wejdźcie na forum 13... ( link ) i poczytajcie...wszyscy narzekają na 13, ale na inne gazety też xD .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6478382
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 13:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kloe napisał/a:
Ja tam kiedyś czytałam 13, ale to jest chyba gazeta dla 10 latek, a nie 13...oólnie to nic nie ma dla 13 latek...w bravo piszą o seksie, bravo girl, filipince i dizewczynie tez...mi to nie przeszkadza za bardzo, ale wejdźcie na forum 13... ( link ) i poczytajcie...wszyscy narzekają na 13, ale na inne gazety też xD .


No w tej 13 to nic ciekawego://///////////// Lubię filipinkę i bravo
Czytam też popcorn ale on to jest o muzyce;)

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 23:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi sie podoba "13"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 11:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie 13 jest dziecinna. Lubie czytac Filipinke i dziewczyne, czasem popcorn Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 11:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehehe ostatnio poszłam z kumpela do gazeciarskiego dla beki... i przeglądałyśmy wyżej wspomniane gazety normalnie zwijałyśmy się ze smiechu "czy pasujecie do sibie" "jak go poderwać" "bądź jak super trendi gwiazda" "noś róż jest modny" ol je bejbe c'mon straszne to jest ninawidze tych gazet a fuj ble itd w sumie to wogule gazet nie czytam... no czasem moja kumpela przytarga jakies mądre gazety.... ale co tam
jeszcze co do bravo moja kumpela (inna) stała się tego ofiarą Sad . Ja oczywiscie dla beki dorwalam sie do ostatniego numeru normalnie padalam ze smiechu gdy przeczytalam wywiad z Apocalyptica..... i sie zastanawialam czy bravo scieme wali czy nasi kochanie wiolonczelisci zglupieli.... obstawilam na to 1.... straszna ta gazeta.... wszystkie te gazety sa idiotyczne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 15:23   

pff... 13? po pierwsze droga i z beznadziejnymi dodatkami po drugie pisza tamo bzdetach dla pokemoniastych nastolatek... e jednym slowem dno...
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 15:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubie ,,Dziewczynę". Chociaż uważam, że tak naprawdę nie ma fajnych i MĄDRYCH(!) gazet dla nastolatek//,...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 17:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja zadko kupuje takie gazety ale uwaam ze najlepsza jest FILIPINKA. W bravo girl sa czasami fajne prezenty, Dziewczyna tez ujdzie, Twist to kupilam raz w zyciu. Co do 13 to sie takie badziewie z tego zrobilo ze zal kasy. Co dwa miechy sa blyszczyki i mozna powiedziec ze wiekszosc jest do [cenzura]. A oto fota prezentu do kwietniwej 13. Tylko uwaga bo tutaj trudno powstrzymac sie od smeichu. Bedzie landrynkowy telefon komorkowy z blyszczykami!!! Zreszta sami ocencie bo ten prezent nadaje sie do czasopisma BARBIE.

http://www.magazyn13.pl/forum/viewtopic.php?t=25041 tu macie temat z forum13 razem z fota tego słłitt telefoniku komorkowego. Zrzygac sie idzie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 19:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie moge pisac ze smiechu..... boze hahahahaha jakiez to trędi hahahaha w koncu rozowy w modzie ahahaha matko zaraz z krzesla spadne nie no przyznaje to sie nadaje do Barbie albo Księżniczki mojej kumpeli 6-cioletnia siostra bylaby zafascynowana... ale ona jest za mala na cos takiego bwahahaha dlatego nie kupuje tych wszystkich gazet dla "nastolatek" one som strasne.... bojem siem... bwahahaha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shocked Jedna z tych forumowiczek (zwie się agraff_ka) narzeka, że w 13 dają badziewiaste prezenty i piszą, że avril śpiewa rocka a sama pisze pOkEmOnOwYm pismem Neutral

żałosne....

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |