| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Blogi w stylu mam 12 lat i jestem w ciązy.
Autor Wiadomość
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 20 Sty, 2005 12:52   Blogi w stylu mam 12 lat i jestem w ciązy. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hejka,
Mam pytanie czy wierzyćie w te wszystkie blogi typu ''Mam 12 lat i jestem w ciązy"?
Nie dawno się dowiedziałęm że jeśli masz poniżej 15 roku życia to można takąosobę podać do sądu o gwałt.
Co wy o wy
sądzicie??
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 20 Sty, 2005 12:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jesli sie nie ma skończonych 15 lat to prawnie nie można uprawiać seksu. Ale oczywiście jeśli ktoś chce, heh to przecież nie musi tego zgłaszać potem na policję.
A czy wierze w te blogi? głupie pytanie =/ ehym, w takie blogi nie ma co wierzyc =) czasem jedynie wartro sie pośmiac =p

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 20 Sty, 2005 13:02   

Czy ty myślisz, ze ja w to wierze Twisted Evil może pierwszy blog, który został założony to moze prawda...a reszte założono by ludzie wchodzili na czyjegoś bloga. Widziałeś bloga "Mam 6 lat i jestem w ciąży" na onecie? Jak ja zlewałam z tego, ze go widziałam, a najlepsze są hasła "Czemu mi nie wierzycie?"
Poniżej 15 lat można podać kogoś do sądu za sex z osobą, że tak powiem, która się do teog jeszcze nie nadaje... a co jeśli:
-To był równieśnik
-Faceta nawet się nie zna, podajmy dyskotekowe przykłady...
To kogo podasz?
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 20 Sty, 2005 16:47   

ja niegdy nie słyszałam o takich blogach,niegdy nie widziałam.
Moim zdaniem to wysmiewanie sie z takiej powaznej rzeczy.zajscie w ciaze w tym wieku to wg mnie moze byc wyik gwałtu bo watpie zeby 12 latki uprawiały seks (najwyzej same ze soba).ciekawe co by było jakby naprawde byly w ciazy Rolling Eyes
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Czw 20 Sty, 2005 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wierzyć? Oczywiście,że nie...
Po porstu można sie pośmiać z głupoty ludzkiej i tyle.
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inversja Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 08 Sty 2005
Posty: 386
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Czw 20 Sty, 2005 21:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gamra jeœli chcesz to masz tu jeden link www.ciaza15.blog.onet.pl => a jeœli by ten nie działał to wejdŸ na www.blog.onet.pl tam napewno coœ wygrzebiesz:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2005 13:06   

zablokowane.ale ja znalazłam http://ciaza-10-laaaat.blog.onet.pl/
ona ma niby 10 lat.pisze ze od 4 lat miesiacczkuje.dziewczyny w wieku 6 lat NIE MAJĄ OKRESU!!!
Cytat:
Bo moja mama i tato mają dopiero 15 lat Wink No i moja córcia ma już prawie roczek. Karmię ją moim wielkim cyckiem (miseczka D) Jest duza i zdrowa. Nazwałam ją Kalinka. No a teraz zaszłam znowu w ciąże. A stało się to tak. Moją najlepszą przyjaciółką jest dziewczyna z bloga http://piekna-jaa.blog.onet.pl Mieszka w tym samy miescie co ja i bardzo się lubimy. To dlatego moja córcia ma na imie Kalinka

Kurde,to straszna głupota,nic dziwnego ze blogi blokują -_-'
Powrót do góry
Ankaaa Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 27
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2005 16:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sporadyczne przypadki ciąży w wieku 10 lat... ale żeby co druga 10-latka była matką? Rolling Eyes śmieszne... ciekawe kto im w to uwierzy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2005 16:38   

ciążą w wieku 10 lat? okres w jakim wieku więc? 9? 8?.... nie wiem może jakiś jeden jedyny raz ale sporadycznie to i tak zaduże słowo
co do takich blogów hm.... sprawa dziwna bo jak ktoś ma ZAdużo czasu to może i chce mu sie wymyślać takie bzdury, z resztą aby pisać to trzeba sie na tym znać czyli niektórzy też odpadają
dużo takich blogów jest również swoistego rodzaju prowokacją bo sama miałam znajomą która miała taki blog i wiem co na nim pisała i znam ją osobiście - nie jest taka więc? chciała zobaczyć jak to jest jak to sie sprzeda i kto to kupi
uwierzyli jej....
z drugiej jednak strony patrząc to troche głupawe jak dużo ludzi podszywa sie pod super metali i satanistów a inne gro pod mega boskie laski, bo jeżeli ktoś prowadzi taki blog "serialnie" to nikt mu nie uwierzy, a to źle bo przecież każdy ma prawo być kimś kogo niezupełnie JA musze tolerować???
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2005 19:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po prostu załamują mnie takie blogi Confused W połowie notki wyłączyłam to okno. Po porstu...ohydne Rolling Eyes Żal mi słów po prostu...
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2005 22:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie no prosze Was, to sa takie [cenzura], ze az sie czytac nie chce, jak ktokolwiek moglby w to uwierzyc.
a z drugiej strony zaskakuje mnoie to, ze ktos to chce prowadzic, ja sweg czasu 'mialam' bloga na spolke z taka mila osobka - mialo to polegac na ocenianiu, wszytsko spoko tylko po miesiacu, dwoch mi sie znudzilo... naprawde podziwia osoby, ktorym chce sie w to bawic (chociazby ta dziewuszka z bloga co to w do smiechu sie znalazl)...

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 21 Sty, 2005 22:50   

Nie no, leje.
Babcia, która w wieku 4 lat urodziła rodziców, rodzice, którzy w wieku 5 lat urodzily córkę, tj. właścicielkę bloga. Ah ten dzisiejszy świat to wprost na psy złazi. Wink

Takie blogi mnie poprostu śmieszą. Po przeczytaniu jednej notki dostaję napadu śmiechu, po czym ktoś mnie musi uspokajać (teraz był to brat Razz). Nie wiem, jak można być tak dennym/głupim/płaskim (w mózgu), żeby tracić czas na te pierdoły. To samo blogi DoSkOnAuYcH RuShoFFyCh BaRbIeTeK, które są pod każdym względem idealne. <jeb>

Ogólnie - nie wiem, jak ktoś może w takie gówna wierzyć. A jak wierzy, no to powodzenia.
Ja nie wierzę i wierzyć nie mam zamiaru.

Pozdrawiam. Wink))
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 10:19   

Kurcze chyba założe takiego bloga... kilka miesiecy temu mi kolega wmiawiał, ze jest w ciązy... ehhhhh... jeszcze brzuszka nie mam i nie wymiotowałam, miesiączkę mam, ale na pewno za niedługo się skończy. Tylko jak ja napisze, że zaszłam w ciąże? Zapylił mnie przez rękę? A może zapłodnił wzrokiem. Jak się zastanowie to wam podam adres bloga^^
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 15:49   

Elfka - napisz, że zapłodnił Cię jak mu siadłaś na kolana*. I najlepiej, żeby to była siostra, wiesz, bardziej prawdopodobne... Wink



* kiedyś w bravo girl była sonda "co chłopcy wiedzą o dziewczynach" i było pytanie, w jaki sposób można zajść w ciążę. Z tego 12% odpowiedziało, że już wtedy, gdy laska siądzie facetowi na kolanach. -_________-''
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 22 Sty, 2005 16:11   

wiatropylna! wiatropylna! albo duchy jak maryja.....
<tłum skanduje "wiatropylna">
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |