| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Forumowa Wymiana Avatarów
Autor Wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

albo ten co za schiz=/ ja mam w pokoju za telewizorem 2 bulteki po winie schowane (lol ^^) a moja matka lubi mi szlupać po pokoju ([cenzura] =/) noi ja se tak siedze na komputerze a ona przed chwilą mnie woła, w taki jakis dziwny spokoj. Ja już schiziol, całą zestresowana, przychodze do pokoju a matka 'ale masz bajzel w tej chwili sprzątaj' ja uuffffff normalnie zyje od nowa =).
Tak sprzątam sprzątam i znalazłam taki jeden sweter, wącham czy nie śmierdzi (wiecie, imprezy, papierosy alkohol czy coś) a tu pachnie moim byłym (zerwalismy jakies poltorej miesiaca temu) ^^ nie no. Bo w tym swetrze byłam pare razy jak bylismy w takich troche blizszych sytuacjach =) widocznie od tamtej pory go nie prałam bo nie chodziłam w nim zbyt częst . nie no ale lol ^^ a przed chwilą jeszcze se taki opis wale 'loooooool ^^ znalazłam sweter pachnący Piwoszem =p lol lol ^^' a on wlazi na gg

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

< tuli wierzbę > moja siostrzyczka Smile

btw Razz niom Av z Deva Razz ale co tam ^,^ przeciez ladny ... czy nie? Sad Razz


Wszem i wobec pragnę podziękować słodkiemu < rotfl > tenchiemu ... ekkhh tru tenchiemu za Ava for me < dyg > dziękujem biggrin =*~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tenchion napisał/a:

//edit//
No i już pojawily się pierwsze problemy - av dla R2 jest niestety zbyt duży Sad... pytanie do Iśki - czy można by go troche zmniejszyć?


A no jak zwykle przeze mnie kłopoty... Sad
Wymiary sa ok, ale rozmiar jest za duzy... niestety nie umiem zmniejszyc.
Może być nierychomy?

(mniejszylam trochę liczbę kolorów)

Kradziejko: śliczny avater Wink I Gina na nim jest <jupi> A więc prawie wszystko potrafię odczytać: na srodku jest moja wieczna kaczucha (uu dzieki :*), na dole po lewej jest nowy avatar, po prawej (na dole) nie wiem co to jest (Sad), a na gorze po prawej chomiczek Mr. Green a po lewej Ginaa (moj psiak Mr. Green )... dzieki :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 20:46   

a dla kogo ja moge zrobic????
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agnieszka musisz poczekac do nastepnej edycji a jak bedzie to sie zglosisz Smile
jesli beda chetni to nastepna edycja bedzie juz za tydzień Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 20:49   

Ach Kradziejka, Kradziejka... drogich zapalniczek nie widziałaś? Przecież Ci nie dam taniej i byle jakiej. Jak ma isć na ava dla ciebir to tylko coś lepszego. biggrin
Chciałabym podziękować R2 za ava
Powrót do góry
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 20:53   

Moj jest przezajebisty, tylko szkoda że nie zmieścil się w pierwotnej postaci ;]
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 21:14   

iśka zgadłaś prawie wszystko a to ostatnie to miało być LP^^ ale sie tak zmniejszyło że nic niewidać

aaa elfuś na upartego zapalniczke w tym widze stokrotne dzięki:* [ to taka mała dygresja abym niepaliła?==`Smile]
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 21:25   

kradziejka napisał/a:
aaa elfuś na upartego zapalniczke w tym widze stokrotne dzięki:* [ to taka mała dygresja abym niepaliła?==`Smile]

Każdy może rzucić - masz tu zywy przykład, któy rzucił na samym poczatku kiedy to zbyt wcigające było =) a tak szczerze to zawsze mi się kojarzyłaś ze złodziejami zapalniczek Pidżamy... nie pamietam czy czasem nie cytowałaś kiedyś tego a jak nie to takie jakieś zchizo
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 21:29   

złodzieje zapalniczek? fakt ukochana piosenka [me nie będzie musiała złodziejować zapalniczki:P] a do cytotywania to chyba coś innego ale pidzamy też więc schizo jest ale taki no wspólny:)
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 22:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chyba trochę nie doceniłam Wymiany... Jeśli macie zamiar robić następne edycje, to mogę zrobić podforum do tego. Tak jak Miss i Mister forum. Napiszcie tylko na jakim forum (O wszystkim czy Nastolatki na luzie). Przeniesie się ten temat a następny będzie jako II edycja. Teraz trudno trafić na ten temat.

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 22:37   

Ja bym dała na "o wszyskim"ale to reszta musi potwierdzic Mr. Green
Powrót do góry
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sob 05 Lut, 2005 00:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gotowe! Jeśli przenieść na inne forum to piszcie. Później niech mod wywali te rozmówki o przeprowadzce Razz

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 05 Lut, 2005 12:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

R2 napisał/a:
Moj jest przezajebisty, tylko szkoda że nie zmieścil się w pierwotnej postaci ;]

No dokladnie, szkoda, że nie w pierwszej postaci Razz Aga, nie dałoby się ztym coś zrobić (w ustawieniach forum troszkę zwiększyć rozmiar avatarów? Smile )

Kradziejka napisał/a:
iśka zgadłaś prawie wszystko a to ostatnie to miało być LP^^ ale sie tak zmniejszyło że nic niewidać

Noo to widać jak mnie znasz Wink Już wiem czemu się pytałaś o ten zespół... dziękii :* Avek całkowicie mnie odwzorowuje :*

ToJa napisał/a:
Gotowe! Jeśli przenieść na inne forum to piszcie. Później niech mod wywali te rozmówki o przeprowadzce Razz

Ja bym zostawiła w "O wszystkim" ... tu mi pasuje Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607
PostWysłany: Sob 05 Lut, 2005 13:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zwiększyłam do 20 Kb, ale nie wiem czy nie odbije się to na szybkości forum. Jeśli wszyscy wstawią takie byki i dowalą się do tego obrazki w podpisach, to może być kiepsko. Razz
Nowy admin to nie deg. Jak siądzie serwer, to kaput będzie dla forum. To samo było u dega. Za dużo bajerów, fotek i du<b></b>pa blada...

_________________
Pijemy za lepszy czas
za każdy dzień, który w życiu trwa
za każde wspomnienie, co żyje w nas
niech żyje jeszcze przez chwilę
---
http://www.dziecionline.pl/pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
245765
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |