| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
pytanie
Autor Wiadomość
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 13:54   pytanie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie, który "narkotyk" (jeśli to narkotykiem zwać można) jest cięższy? Hasz czy zwykła marihuana ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 20:22   

Nie mam pojęcia, wydaje mi sie,że są "na równi" Rolling Eyes
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 20:25   

POstaram sie odpowiedziec ale mowie to co wiem,bo jeszcze nie ćpałam ;p
Zalezy jak sie przyjmuje-dozylnie,prochy,skręt-wydaje mi sie ze dozylnie są cięższe ale chyba hasz jest ciezszy.Mam nadzieje ze nie masz zamiaru..no wiesz Smile
Powrót do góry
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 21:18   

haszysz uzależnia szybciej, ale z kolei marihuana jest bardzo silnie rakotwórcza. znam osobiście ludzi którzy przez swoją bezmyślość zaczęli popalać "trawkę" i teraz są uzależnieni. wszystkie narkotyki mają to do siebie, że wprowadzają nieodwracalne zmiany w mózgu, dlatego mówi się że "narkomanem jest się do końca życia".
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 22:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w działaniu hasz jest mocniejszy. Ale co bardziej szkodzi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 22:20   

Trochę głupie to pytanie, to tak jakby się zapytać jaka wódka bardziej szkodzi: Sobieski czy Bols Wink. Narkotyki szkodzą tak samo, niektóre szybciej, niekóre wolniej. Haszysz działa mocniej od marihuany ale ma podobne działanie i skutki uboczne.
That's all Wink
Powrót do góry
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 22:56   

Mała ale mam nadziej,że ty nie masz zamiaru... no wiesz.... Rolling Eyes
Powrót do góry
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sob 29 Sty, 2005 23:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie sugerujcie sie tym czy coś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kelas Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 36
PostWysłany: Nie 30 Sty, 2005 17:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hasz = Marihuana.
To te same aktywne substancje, przyrzadzane z tej samej rosliny.
Roznia sie jedynie forma i wagowa zawartoscia THC. Haszysz pod tym wzgledem jest mocniejszy.
Trzeba mniej haszyszu niz marihuany zeby uzyskac taki sam efekt.

Oczywiscie efekty haszyszu i marihuany sa nieco inne, haszysz jest bardziej 'ciezszy', zamulajacy. Marihuana powoduje tzw 'high' i ogolna lekkosc - ale to tez zalezy od jej odmiany.

R2: moglbys sprecyzowac skutki uboczne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 30 Sty, 2005 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra napisał/a:
POstaram sie odpowiedziec ale mowie to co wiem,bo jeszcze nie ćpałam ;p
Zalezy jak sie przyjmuje-dozylnie,prochy,skręt-wydaje mi sie ze dozylnie są cięższe ale chyba hasz jest ciezszy.Mam nadzieje ze nie masz zamiaru..no wiesz Smile


yyyyyyyyy gabra mariuchuny ani haszyszu nie stosuje sie dozylnie..inne narkotyki owszem ale nie te.... i kelas ma racje - marichuna jest 'lzejsza' bo sa to zregoly suche,kwiaty, liscie czy lodygi (oczywiscie najbardziej cenione sa kwiaty), a haszysz 'ciezszy' bo otrzymuje sie go wlasnie z marichuany- haszysz jest bardzij sterzony, skoncentrowany
oczywiscie sa rozne ziarna wiec rozna moc moze byc i jednego i drugiego, i jak zostalo wpsomniane doznania tez sie troszke roznia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 30 Sty, 2005 20:53   

ostrzegałam ze sie nie znam ;p
a ja myslałam ze hasz to inny narokotyk.Wiec wychodzi na to ze hasz jest ciezszy.Chyba koke i majke sie dożylnie tyllko bierze...a niewiem pogadajcie z dilerem albo poczytajcie tak jak ja "pamietnik narokomanki"-po majcie miała odpały niezłe,ale i tak nie radze Smile
Co bardziej szkodzi?Chyab hasz i maria tyle samo ;p


Ostatnio zmieniony przez frigg dnia Nie 30 Sty, 2005 21:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
kelas Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 36
PostWysłany: Nie 30 Sty, 2005 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra, teoretycznie kazdy narkotyk mozna podac dozylnie. Biorac jakas uzywke, wchlania sie ona do krwioobiegu a pozniej dostaje sie do mozgu.
Kokaine, metaamfetamine, heroine i morfine, najczesciej podaje sie dozylnie w warunkach nie sterylnych. Co to majka nie wiem ;]
Skad informacje ze marihuana ma 18 substancji rakotworczych? Palac haszysz, wchlaniamy mniej substancji smolistych (to te w wiekszosci uwazane sa za rakotworcze). Nie palimy wtedy calego materialu roslinnego a tylko drobne wloski z lisci (trichomy) i zywice. To co jest w haszyszu zalezy od metody jego wyrabiania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 30 Sty, 2005 21:04   

majka to morfina ;p
a te 18 sub rakotwórczych pomyliło mi sie ze spalinami ehh;/ zaraz to zedytuje Smile
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 30 Sty, 2005 21:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra napisał/a:
ostrzegałam ze sie nie znam ;p
a ja myslałam ze hasz to inny narokotyk.Wiec wychodzi na to ze hasz jest ciezszy.Chyba koke i majke sie dożylnie tyllko bierze...a niewiem pogadajcie z dilerem albo poczytajcie tak jak ja "pamietnik narokomanki"-po majcie miała odpały niezłe,ale i tak nie radze Smile
Co bardziej szkodzi?Chyab hasz i maria tyle samo ;p


gabra to moze nie czytaj takich ksiazek zanim nie przeczytasz jakies bardzij konkretnej lektury w tym temacie (bo probowac chyba nie warto)
jak mowi kelas wszytko moza wziasc dozylnie...teoretycznie...bo jak sie uprzesz to morfine tez mona wypic...a kokaine to sie zrogoly wacha albo pali....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 31 Sty, 2005 14:20   

ja bym się trzymał z daleka od dilera. ci ludzie nigdy nie mówią prawdy, chcą tylko wcisnąć swój towar i używają różnych technik manipulacji i perswazji.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |