| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
.....:::::TyLkO DlA DzIeWcZyN :/:/:/:::::.....
Autor Wiadomość
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 13:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jejku jak fajnie, ze taki temat jest ^^ Ja bym sie w zyciu do kosmetyczki nie odwazyla pojsc x_X I jesli chodzi o kremy czy cos innego np. Veet, to co najbardziej polecacie ? Bo tego jest tak duzo... Smile
A zwykla maszynka jest okropna -_-

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 13:08   

no to japolecam veet .... skutkuje i nie bolesne... chodzi o nogi to ja wole zwykla maszynka.
Powrót do góry
Olcia Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Lis 2004
Posty: 227
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 13:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czytalam kiedys w gazecie ze niektore dziewczyny "traktuja" te miejsca woskiem...brrr to musi bolec, ja jednak polecam roznise kremy lub pianki...widzialam taka pianke veet ale ona chyba byla tylko do nog....dobra ale jeszcze sa kremy=]
Pozdrawiam Kwiat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
11844071
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 14:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

veet jest przecholernie drogi =/ krem kosztuje ponad 22 złote, a pianka miejscami nawet sięga 35 =/
sama używam zwykłej golarki, ewentualnie jakichś tanich kremów z Rossmana, ostatnio chcialam kupic wosk, ale byl drogi i malo go bylo...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 17:00   

Ja narazie nie gole sie w TYCH bo nie mam potrzeby, więc nie wiem co poradzić ale chyba specjalne maszynki i pianka lub wosk załatwią sprawe
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 18:14   

panienka_wierzba napisał/a:
ostatnio chcialam kupic wosk, ale byl drogi i malo go bylo...

Mnie osobiście by posrało z bólu, gdybym miała się depilować woskiem. Kiedyś depilowałam nogi i ledwo dotrwałam do końca, a co dopiero miejsca intymne... Wink
Powrót do góry
babe Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Lut 2005
Posty: 13
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 16:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja birę brzytwe mojego dziadka!! daje najlepsze rezultaty!! Smile Smile To bie tez radze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 16:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

babe napisał/a:
ja birę brzytwe mojego dziadka!! daje najlepsze rezultaty!! Smile Smile To bie tez radze

Wiesz nie wiem czy to dopry pomysł, szczególnie dla delikatnych dziewczyn...Ale moze Tobie to pomaga?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
yellow_flower Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 27
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 18:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ajeczka11 napisał/a:
babe napisał/a:
ja birę brzytwe mojego dziadka!! daje najlepsze rezultaty!! Smile Smile To bie tez radze

Wiesz nie wiem czy to dopry pomysł, szczególnie dla delikatnych dziewczyn...Ale moze Tobie to pomaga?

Hehe nie tyle że brzytwa, ale od dziadka??!! feee....
Pozbywanie się woskiem włosów z intymnych miejsc napewno straszliwie boli! Podziwiam osoby które się na to decydują, ja nawet jednej nogi sobie woskiem nie zrobiłam tak mnie bolało Razz

_________________
.-*-. Najpiękniejsze jest to czego nie ma, to co dopiero ma spełnić się .-*-.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1759424
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |