| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
okrES
Autor Wiadomość
ilona Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 2
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 10:52   okrES Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mineło 43 dni od mojej 7 miesiączki, a ja jescze nie dostałm 8. Dlaczego??
Jestem zmartwiona?? Zuwazyłam u ssiebie ostatnio więcej śluzu, wieksze podenerwowanie i dużą ochote na słodycze. Czy coś jest ze mna nie tak??
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
yellow_flower Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 27
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 11:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że nie powinnaś się martwić. W większości przypadków, dużo potrzeba czasu na to aby krawawienie stało się regularne. Ja również często miewam takie problemy. Jeżeli jednak bardzo się martwisz powinnaś zgłosić się do ginekologa, jeżeli powiesz mu, że twój okres jest strasznie nieregularny to jeżeli chcesz może ci on przepisać tabletki na wyregulowanie okresu.
Jednak nie martw sie, napewno nie dolega ci nic złego Smile

_________________
.-*-. Najpiękniejsze jest to czego nie ma, to co dopiero ma spełnić się .-*-.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1759424
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 12:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie martw sie ... Pierwsze miesiaczki sa zazyczaj nieregultne... No ale 7 tez moga byc nieregularne... Poza tym powinnas sie martwic kiedy:
a) wczesniejsze miesiączki miałas regularne a ta to wyjatek
b) czy jest mozliwośc bys była w ciąży

I to chyba wsystko jesli punkty a i b cie nie dotycza to sie nie powinnas martwic...

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 13:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmmm wydaje mi sie że nie musisz się martwić. Napewno ta miesiączka nie ominie Cię! Ale zobacz jakiego koloru masz śluz!! Jeśli jeśli ma inny kolor niż biały-TO powinnaś sie martwić!!! Jeśli tak bedzie pogadaj z mamą i w razie czego zapytaj się czy nie powinnaś iść do ginekologa!! I witaj między nami forumowiczkami!! Widze że jesteś nowa;)


Ostatnio zmieniony przez ajeczka11 dnia Czw 17 Lut, 2005 13:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 13:42   

Z tego co pisałaś wygląda, że miesiączkujesz w sumie od niedawna. Miesiączki robią sie regularne nawet do 6 lat, więc z tym nie ma problemu.
Powinnaś czekać. Skoro masz większy apetyt, to może być to zwiastun miesiączki.
Jeśli jednak to jest mało przekobywujące i się poprostu boisz, że jest coś nie tak, to idź do lekarza. Wink
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 19:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To normalne.Przeciez miesiaczka sie reguluje przez kilka lat.Nie ma sie czym martwic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 11:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja siępodpisuje pod dziewczynami Smile miesiączka reguluje się nawet do 3 lat! pomiędzy jedna a drugą może być nawet do pół roku odstępu, i nie jest to czymś nienormalnym, a więc nie ma sie co martwić Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 15:34   

kuźwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
23 temat czemu mam nieregularny okres? zbastujcie chociaż troche jest wyszukiwarka
ja wiem jesteś noooowa jesteś ta jedyyyyna chceesz sie upeeeewnić ale i tak powinnaś myyyyśleć
kpw??
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 15:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
kuźwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
23 temat czemu mam nieregularny okres? zbastujcie chociaż troche jest wyszukiwarka
ja wiem jesteś noooowa jesteś ta jedyyyyna chceesz sie upeeeewnić ale i tak powinnaś myyyyśleć
kpw??

Ej pomyśl...Przecież jeśli by nie pisała nie byłoby jak zdobywać gwiazdek;) To jest plus tych tematów:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 16:18   

ajeczka11 napisał/a:
kradziejka napisał/a:
kuźwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
23 temat czemu mam nieregularny okres? zbastujcie chociaż troche jest wyszukiwarka
ja wiem jesteś noooowa jesteś ta jedyyyyna chceesz sie upeeeewnić ale i tak powinnaś myyyyśleć
kpw??

Ej pomyśl...Przecież jeśli by nie pisała nie byłoby jak zdobywać gwiazdek;) To jest plus tych tematów:-)

jak pięknie moja droga uzasadniasz nabijanie postów. i w większości nie objawia się wiedza, tylko odszukanie podobnego tematu, przeczytanie i odpowiedzenie.
poza tym, jeśli piszesz tylko po to, by zdobywać gwiazdki, a nie po to, bo pomagać - to miło, wiesz? Razz
Powrót do góry
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 18:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oj ludzie kochani ... po co się od razu kłócić ... jeśli jest tyle takich tematów, to może ich autorzy nie potrafią znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, może poprostu trzeba im powiedzieć jak tej odpowiedzi szukać, a nie denerwować się że kolejny temat o podobnej treści jak kilkanaście pozostałych ........ pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
yellow_flower Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 27
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Boże...jak nie chcecie to nie musicie na niego odpowiadać...po co się czepiać o takie błachostki, że ktoś powtórzył jakiś temat? Wink

_________________
.-*-. Najpiękniejsze jest to czego nie ma, to co dopiero ma spełnić się .-*-.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1759424
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |