| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Sens życia !!
Autor Wiadomość
Merkavoth Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 141
PostWysłany: Czw 10 Lut, 2005 23:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Żebyś nie wykrakał Wink
A co do presji, to nauczyłem się na nią 'wypróżniać'. Powód: od urodzenia obecność nadopiekuńczej, ambitnej mamusi. Neutral

_________________
"Ból to kwestia nastawienia."

Będę obserwował cię z cienia, aż nadejdzie moment. Ostrożnie zmieniaj świat...

Hail to Kinga for the most wonderful eyes in the forum!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4582356
yellow_flower Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 27
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 12:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie życie jest czymś niepowtarzalnym, czymś co otrzymało się w darze od Boga...czymś czego nie można w byle jaki sposób zmarnować. O życie trzeba dbać, jak o najwaspanialszy prezent. Życie trzeba przeżyć tak, by później nieczego nie żałować, mieć przyjaciół, kochać rodzinę i bliskich bo to dzięki nim nasza egzystencja ma sens.
Wydaje mi się, że dotychczas w życiu często spotyka nas o wiele więcej porazek niż szczęścia, jednak by go zaznać po każdej z nich musimy się podnieść i walczyć dalej. Iść przez życie z podniesioną głową, jednak tak, aby nie zatracić się w samym sobie. Nie być egoistą i dbać rónież o innych.
Ehh...no dobra w kilka słowach: dla mnie sensem życia jest wszystko co mnie odtacza....drzewa, kwiaty, ludzie ale i również te dobre jak i złe chwile które jest mi dane przeżyć.

_________________
.-*-. Najpiękniejsze jest to czego nie ma, to co dopiero ma spełnić się .-*-.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1759424
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 16:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie,to gdyby nie muzyka...to...nie wiem..chyba zabiłabym się... Raz miałam koszmar...Że nagle wszyscy ludzie przestali słuchać muzyki...płyty znikały z półek,sprzedawcy zamykali sklepy,uczniowie szkół muzycznych razem z nauczycielami palili nuty.. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Wolę sobie tego nie przypominac...Chyba zacznę się codziennie modlić i prosic Boga,zeby tak się nie stało...za np. 10,20 lat... w ogóle,żeby się tak nie stało.Ale z drugiej strony nie chciałabym też,żeby za 100 lat przestał istnieć Jazz, Rock&Roll,klasyka...Pop...nawet hip-hop...metal,rock,...i zeby tylko muzyka elektroniczna była...jakieś puste dźwięki...bez wyrazu...

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Wielka Łapa Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 87
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 17:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dla mnie sens życia to komp, internet i oczywiście ukochana Heyah!

Muzyka... też ważna, nie słyszałbym tego, że ktoś wali mi nad uchem z kałasza. he he Mr. Green <idiota> Cool

Czasami zastanawiałem się, co by było gdyby niczego nie było? Ech... bry... Mad

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wielka Łapa napisał/a:
Dla mnie sens życia to komp, internet

czy to nie choroba ?? KOMPUTER SENSEM ŻYCIA ?! co za nonsens !! są lepsze żeczy !!

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aska napisał/a:
Wielka Łapa napisał/a:
Dla mnie sens życia to komp, internet

czy to nie choroba ?? KOMPUTER SENSEM ŻYCIA ?! co za nonsens !! są lepsze żeczy !!



KAzdy ma prawo do wlasnego zdania, jak ty wolisz spacery itp to nie znaczy ze kazdy to lubi Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idda napisał/a:
Jak dla mnie,to gdyby nie muzyka...to...nie wiem..chyba zabiłabym się... Raz miałam koszmar...Że nagle wszyscy ludzie przestali słuchać muzyki...płyty znikały z półek,sprzedawcy zamykali sklepy,uczniowie szkół muzycznych razem z nauczycielami palili nuty.. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Wolę sobie tego nie przypominac...Chyba zacznę się codziennie modlić i prosic Boga,zeby tak się nie stało...za np. 10,20 lat... w ogóle,żeby się tak nie stało.Ale z drugiej strony nie chciałabym też,żeby za 100 lat przestał istnieć Jazz, Rock&Roll,klasyka...Pop...nawet hip-hop...metal,rock,...i zeby tylko muzyka elektroniczna była...jakieś puste dźwięki...bez wyrazu...

Oj prawda..toż chyba uzależnienie bo nie wiem co bym zrobiła bez szkoły muzycznej biggrin. Ale puki będziesz słuchać tej muzyki, nie zaniknie ona, a chyba czego inni słuchają mało Cie obchodzi com?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yarpen_Abbil Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 238
PostWysłany: Pią 20 Maj, 2005 14:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem człowiek ma przed sobą jakieś zadanie do spełnienia, często bardzo ukryte, ale jednak jest jakiś sens życie.... Ja chciałbym pozostawić coś po sobie, coś zmienić, czymś zasłynąć.... Nie chciałbym, aby o mnie zapomniano, aby moja mogiła stała wiecznie zarośnięta, zaniedbana..... Chciałbym, aby ktoś zapalił na niej znicz... Powiedział: "Pamiętam jak dokonał... (tego i tego)".

Nie chce zginąć wśród milionów szarych twarzy, szarych potworów.... Chce być zawsze kolorowy, barwny....

_________________
"Życie przeminie bezpowrotnie, niczym łzy pośród deszczu... - Pozostaną wspomnienia..."
- Yarpen Abbil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 20 Maj, 2005 19:18   

Heh... też tak kiedyś myślałem :].
Niestety utrata wiary we własne siły jest cholerną męką.
Ale kto wie. Może jeszcze nie wszystko stracone.
Powrót do góry
Yarpen_Abbil Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 238
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 12:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No więc: do niedawna nie widziałem sensu życia... Dlaczego?! Bo świat jest do [cenzura]...Człowiek zabija człowieka itp. - BEZ SENSU. Życie to pasmo nieszczęść i cierpienia. O mały włos miałbym za sobą próbę samobójczą, na 99% udaną... Zmieniłem zdanie, kiedy poznałem najwspanialszą dziewczynę na świecie (Żyrafcia: :* :* :*). Wtedy życie zaczęło nabierać barw... No ale fakt jest jeden:

Sensem życia jest dla mnie pozostawić coś po sobie (może potomstfo?! biggrin ) i uczynić ten zły świat chociaż odrobinę lepszym... Chciałbym, żeby kiedy już wreszcie odejdę, ktoś zapalił znicz na mym grobie (o ile nie wyparuję w wyniku błysku jaśniejszego niż słońce (czyt.: druga Hiroshima)), żeby uronił nad nim łzę i powiedział "Pamiętam jak dokonał tego i tego....".

_________________
"Życie przeminie bezpowrotnie, niczym łzy pośród deszczu... - Pozostaną wspomnienia..."
- Yarpen Abbil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 12:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cytujac Aradesha, najwazniejsze w zyciu jest to, abys codziennie rano patrzac w lustro nie czul obrzydzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yarpen_Abbil Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 238
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 12:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma powiedziała kiedyś lepiej, ale nie wiem czy sama to wymyśliła, czy już wczesniej gdzieś słyszała:

"Żyj tak, aby na łożu śmierci nie wstydzić się swojego życia..."

_________________
"Życie przeminie bezpowrotnie, niczym łzy pośród deszczu... - Pozostaną wspomnienia..."
- Yarpen Abbil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 13:46   

kicp napisał/a:
cytujac Aradesha, najwazniejsze w zyciu jest to, abys codziennie rano patrzac w lustro nie czul obrzydzenia.


Aradesh?Brzmi jakos znajomo.
Powrót do góry
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 14:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie, nie chodzi o wodza wioski w Falloucie, tylko o nicka kumpla


Ostatnio zmieniony przez kicp dnia Sro 17 Sie, 2005 21:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 14:16   

To sie przejechales,Aradesh byl w 1,w Shady Sands.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |