| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Wchodzcie 6klasistki ktore dostaly test z tamtego roku-chleb
Autor Wiadomość
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 31 Sty, 2005 17:46   Wchodzcie 6klasistki ktore dostaly test z tamtego roku-chleb Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zakladam ten temat z Elly.A wiec.Jesli dostalyscie tes na koniec 6klasy z tamtego roku by go wypelnic i zaniesc spowrotem do szkoly a nie macie wszystkich zadan ten temat jest dla was.Ten temat ma na celu pomoc w zadaniu ktorego nie umiecie.Piszcie jakiego zadania nie macie to je tu umiescimy!!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 31 Sty, 2005 17:51   

Ten tytul mnie rozwalil, potem jak moja kolezanke ktos nie chcial czestowac chipsem, mówila "nie badz chleb".
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pon 31 Sty, 2005 18:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

< spada na podłogę z hukiem>
Po sekundzie:
< zbiera z dywanu swoje ostatnie zęby >
Po dwóch sekundach:
< otwiera żubrówkę >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 31 Sty, 2005 22:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak był chlebek. Ale kto o tym jeszczepamięta? Czy wy już nie zapomniałyście? Hm ja raczej nie miałam z tym problemów, ale rzeczywiście troche sie spuźniłyście. Nina, przesadzasz.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 31 Sty, 2005 22:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eeee....dziewczyny nie za bardzo wiem,po co ten temat. Jeśli ktoś nie będzie czegoś wiedział to chyba napisze sobie osobny topic,nie? Poza tym czy warto w takiej sprawie oszukiwać? Przecież to ma sprawdzić nasze umiejętności...
A nazwa rzeczywiście...śmieszna Razz
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 01 Lut, 2005 14:54   

oł jeeeee temat zabójczy poprostu tylko wejść pod stół z wrażenia
co do testu o chlebie to wiecie jest troche nieaktualny bo zeszłoroczny i w tym roku taki sam niebędzie, pozatym te testy są głupie i żadko kiedy sie je pamięta bo sie je nie chce pamiętać, mój byl o .... o.....o...... hm..... chyba telewizji? i co kogo to teraz? a no właśnie nic
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Wto 01 Lut, 2005 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Teraz jest mnóstwo podręczników, gazet, które pomagają przygotować się do testów kompetencyjnych w 6 klasie Wink Np. w Victorze Juniorze ( miesięcznik) co numer jest wkładka z testem dla szóstoklasistów Wink Albo jak ktoś nie kupuje tej gazety jest też specjalny dodatek Victora Juniora - TESTY dla szóstoklasistów. Mieści się tam 14 testów z odpowiedziami. Cena: 8,50.
W Gazecie Wyborczej często widziałam też takie testy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
werusia9 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 15 Sty 2005
Posty: 35
PostWysłany: Sro 27 Kwi, 2005 14:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

te testy są u nas zbędne bo i tak jest jeden gimol....takżę to jest pic na wode....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7471408
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sro 27 Kwi, 2005 14:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

werusia9 napisał/a:
te testy są u nas zbędne bo i tak jest jeden gimol....takżę to jest pic na wode....


Hmmm...Zdaje mi sie ze nie powinno się odnawawia starych tematów ,tym bardziej że jest prawie maj,a tu odnwaia się temat z początku lutego:/

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 27 Kwi, 2005 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak w sumie to można by to zamknąć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |