| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
rObIe cOs cZeGo nIe PoWiNNaM
Autor Wiadomość
xxx
Gość
PostWysłany: Sob 19 Kwi, 2003 14:21   rObIe cOs cZeGo nIe PoWiNNaM

Hejo mam 12 latoskoff i jestem troche nie mądra.Podobno to jest normalne ale nie wiem.Po prostu robie seks z samą sobą.Wkładam sobie cos do pochwy a potem głaszcze łachtaczke.Kiedyś czytałam ze małe kobietki w moim wieku niraz robią zeczy podobne.Czy ja jestem normalna???
Przejdź na dół
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sob 19 Kwi, 2003 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

3WIESZ JESTEM W TWOIM WIEKU i tak nie robie
co ci przyszlo do głowy ze wkladasz sobie rozne przeedmioty
do pochwy!?? mozesz doprowadzic dio ifekcji i przebicia blony
z lechtaczka nie jest tak zle ale postaraj ograniczyc twoje wyczyny do niej

normalna jestes tylko troszke bezmyslna

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 26 Kwi, 2003 13:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej xxx!
Masturbacja to normalne zjawisko.
Troche muszę sprostować i uzupełnić odpowiedź Blanki.
Zwykle dziewczyny podczas masturbacji skupiają się na drażnieniu łechtaczki (palec, prysznic itp Wink ). Z pochwą, szczególnie u dziewic, trzeba bardziej uważać. Przede wszystkim - jeśli coś wkładasz do pochwy, musi być czyste, nie mieć ostrych krawędzi i nie może być za duże, aby nie uszkodzić delikatnych ścianek pochwy no i błony dziewiczej. Jeśli naprawdę lubisz pobudzanie pochwy - lepiej użyj do tego palca. Będzie bezpieczniej Wink.

Teraz do Blanki: Błona dziewicza a łechtaczka to dwie różne sprawy. Błona zasłania wejście do pochwy, czyli jest w dolnej części sromu. Łechtaczka wręcz przeciwnie - znajduje się na samej górze warg sromowych mniejszych (tych różowych, wewnętrznych). Dlatego też nie ma "błony z łechtaczką".

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 26 Kwi, 2003 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam 13 lat i jeszcze nigdy się nie masturbowałam. Na forum prawie wszyscy mówią, że się masturbują, albo, że to jest NORMALNE !!! Confused Ja nigdy tak nie robię i nie chcę robić (nawet nie przyszło mi to do głowy... )
Czy to jest NORMALNE ??? Czy wszystkie dorastalące dziewczyny się masturbują ??? Rolling Eyes Shocked
Proszę o szybką odpowiedź...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 28 Kwi, 2003 20:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej Iśka!

Wydaje Ci się, że na forum wszystkie dziewczyny się masturbują - dlatego, że tylko te dziewczyny o tym rozmawiają.
Masturbuje się około 40% dziewczyn (i 90% chłopców!), dlatego nie stanowisz wyjątku i to też jest jak najbardziej normalne Wink

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Wto 29 Kwi, 2003 15:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź Deg. Wink
Pocieszające jest, że ja znajduję się w tych 60% nie masturbujących się dziewczyn. I bardzo denerwują mnie komentarze w wszystkich tematach o masturbacji !!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anula

Dołączył: 16 Kwi 2003
Posty: 4
PostWysłany: Wto 29 Kwi, 2003 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Degiem i Blanką, że wkładanie różnych rzeczy może sie źle skończyć. Oprócz tego że można przebic błonke to można dostać jakiegoś zakażenia. Jak odczuwasz potrzebę to własne palce ci wystarczą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Sro 30 Kwi, 2003 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dlamnie to jest wogole chore......... jesli ams zpotrzebe to jakos powstrzymaj sie wez spojz na jakiegos ladnego chlopaka i wyobraz sobie ze np... chodzicie razem w parku za reke Razz bo to naprawde moze sie zle skonczyc......

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 01 Maj, 2003 08:21   

To, że wkładasz różne przedmioty do pochwy i głaszczesz sobie łechtaczkę, to się nazywa MASTURBACJA. To normalne w twoim wieku, ale pamiętaj ! Nie wkładaj przedmiotów do pochwy, bo możesz przebić błonę dziewiczną, co sprawia, że może być lekkie krwawienie i lekki ból. A sposobów do masturbacji Ci nie podam, bo powinnać sama odkryć co potrafisz robić ze swoim ciałem Smile

Aha...powiem jeszcze jedno Smile mam 13 lat, a Ty 12 Smile Hie hie...no chyba że określiłam swój dokładny wiek i chodzisz do 6 klasy, bo ja chodzę do 6, a tak dokładnie mam od 1 maja 12,5 latek Smile Heh...jestem z listopada, możliwe, że chodzisz do 5 klasy Razz
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 05 Maj, 2003 21:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KleO - odnoszę wrażenie, że ostatnie Twoje posty to nic innego jak delikatnie przerobione moje wcześniejsze posty. Mam nadzieję, że to przypadek, bo w przeciwnym wypadku byłoby to niezbyt fair z Twojej strony.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pią 09 Maj, 2003 13:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh dla mnie to nieprzeszkadza , wrecz jak na moj gust jest to normalne biggrin
heh jestem troche niedoswiadczony w tych wszystkich sprawach z damskimi narzadami rozrodczymi i chcialbym sie zapytac o co chodz z tym textem "A sposobów do masturbacji Ci nie podam, bo powinnać sama odkryć co potrafisz robić ze swoim ciałem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 09 Maj, 2003 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czego konkretnie w tym nie rozumiesz?

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pią 09 Maj, 2003 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh kazda dziewczyna ma inne mozliwosci ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szpila
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 52
PostWysłany: Pią 09 Maj, 2003 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to znaczy, ze kazdy chlopak czy dziewczyna ma swoje pole do popisu. trzeba samemu odkryc co cie podnieca w swoim ciele. odkryc swoj czoly punkt

P.S: czytalem wczesniejsze teamty i posklejalem troszeczke
ide leci na wspolnej

_________________
Every time is a good time...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Pią 09 Maj, 2003 21:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zboczence !!!!!!!!ZBOCZENCE powinniscie zabronic pisania takich postow !! wejdzie jakis kurde 10 latek i se zacznie to robic to jest nie normalne !!!! a ludzie ktory to robia to jacys napalence !!!

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |