| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Mutacja głosu - problem
Autor Wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Wto 15 Lut, 2005 15:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabrielen napisał/a:
ajeczka11 napisał/a:

I myślę podobnie jak Gabrielen,że poprostu nie doczekasz się mutacji głosu-Twój głos będzie taki jaki byłWink

Jezus Maria, gdzie ja to napisałam?! no gdzie?! pokaż mi. :[ Napisałam, że kolega mojegoi brata nie przeszedł znacznej mutacji. Jednak autorowi postu życze, żeby miał piękny, głęboki, męski głos i nie pisałam, że mutacji nie przejdzie, przecież. :/ Czytaj ze zrozumieniem, okej? :/

Wielkie Sorki!!! Chodziło mi o to że TY napisałaś o tym koledze Twojego brata. No i Dorota93 napisała,ze tak tak napewno nie przejdzie tej mutacji itp. A ja ją poprałam...Sorki jeśli Cie uraziłam...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
dziewczyneczka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 253
PostWysłany: Sro 16 Lut, 2005 08:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No ba na razie jesteś małolatom. To zrozumiane. Jak będziesz starsza to to zrozumiesz.

_________________
http://www.onet.pl/_i/jpw3.jpg

Odszedł jeden z największych Polaków
głowa Kościoła katolickiego,
autorytet moralny dla ludzi
różnych wyznań i kultur.
www.onet.pl--->wejdź i wpisz się do księgi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 16 Lut, 2005 10:34   

Dobra, DZIEWCZYNKI nie kłućcie się, to do niczego nie doprowadzi Wink Przeproście się najlepiej, jeśli potraficie. I nie zwalajcie na siebie np. ,,ale to ona zaczęła,, Wink przeproście się i już, będzie wszystko gites Smile wręczcie też sobie po kwiatuszku, o tam na dole są akurat dwa Razz




Kwiat

Kwiat
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sro 16 Lut, 2005 17:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aren napisał/a:
Dobra, DZIEWCZYNKI nie kłućcie się, to do niczego nie doprowadzi Wink Przeproście się najlepiej, jeśli potraficie. I nie zwalajcie na siebie np. ,,ale to ona zaczęła,, Wink przeproście się i już, będzie wszystko gites Smile wręczcie też sobie po kwiatuszku, o tam na dole są akurat dwa Razz




Kwiat

Kwiat


Ok!! Jak sobie życzysz!!!! Kwiat to dla dziewczyneczka:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Amy Lee Płeć:Kobieta


Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 2
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 19:32   czym ty sie przejmujesz! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ojeej robish problemy Smile olej to Smile po co ci jakis "inny głos" ??Razz olej to ;] twoja dziewczyna i tak oleje to bo dla neij to bedzie najmniej istotna rzecz Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 19:05   Re: czym ty sie przejmujesz! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eee jak na razie to nie bój się biggrin
Wink
Wszyscy dorastają w własnym czasie.
Rzeczywiście zdarzają się takie przypadki że chłopak nie przechodzi mutacji głosu ale zdarza się to bardzo rzadko.
A mutacja może się pokazać dopiero w poźnym wieku.
Wiem że z tego powodu nie jest ci do śmiechu bo ja nie czułabym sie kobieco jak bym np. nie miała biustu Neutral
No ale mniejsza o mnie!! Wink
Tak czy owak nie bój sie bo jak na razie nie masz o co.
A tak pozatym mój kolega do tej pory nie przeszedł mutacj a ma 18 lat i wszyscy go uwielbiamy biggrin Wink Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |