| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Tampony
Autor Wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 16:45   Tampony Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorki mam jeszce jedno pytanie ;/
a jak wchłania tampon te szczątwhki macicy ?? Shocked Question


Ostatnio zmieniony przez laniade dnia Nie 20 Lut, 2005 18:57, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 16:51   

Z tego co wiem tampony nie wchłaniają tych szczątków tylko je poprostu zatrzymują a później jak sie wyjmnie tampon do wraz z moczem bądź krwią wydziela się te szczątki !

Dorotka Kwiat
Powrót do góry
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 16:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

z moczem? jakim cudem?
PS. mogłaś to laniade umieścić w tamtym temacie bez sensu zakladac nowe i robic balagan
PS2. to nie są szczątki macicy tylko błony
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 16:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

z wlasnej praktyki wiem, ze te mniejsze sie wchlaniaja a wieksze sie 'przykejaja' do tampona i czesc z tyhc wikszych jest usuwa sie razem z tamponem, a czesc wypada po wyjeciu tampona...wiec w srodku nic nie zostaje
i co wy z tym moczem? mocz to nie tamtedy plynie wiec z zadnym moczem nie wyplynie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kabama Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 118
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 17:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
mocz to nie tamtedy plynie wiec z zadnym moczem nie wyplynie

no własnie nie wiem co sie tak ludzie uwzieli Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mrufka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 19 Lut 2005
Posty: 14
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 17:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ej laniade, ty masz w profilu napisane że jesteś mężczyzną.interesuje cię to???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 17:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sorcia wszystkim jakby co !! Źle napisałam przy rejestracji, jestem kobitka tak jak wy biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 17:44   

Krew wchłania się od góry, tym samym tampon się rozszerza. Kawałki macicy? Mniejsze oczywiście się wchłaniają, podobnie jak krew. Większe albo przyklejają do tampona, albo poprostu zostają gdzieś obok niego i po wyjęciu wypadają/wypływają.

Ps. Są trzy dziurki - odbyt [tu idzie kupa! Razz], pochwa [tutaj krew miesiączkowa!] oraz cewka moczowa [tutaj siusiu!]. Więc po kiego ktoś to łączy w jedno? Shocked
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 18:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eh ...

a więc :

Tampon zatrzymuje te szczątki bo nie jest wstanie tego wszytskiego wchłonąć

Po wyjaciu tamponu te szczatki wypływają wraz z krwią
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mrufka napisał/a:
ej laniade, ty masz w profilu napisane że jesteś mężczyzną.interesuje cię to???

A nawet jeśli to byłby facet to co? Dlaczego mężczyźni nie mieliby o tym wiedzieć... Wg mnie to stereotym, że sprawy kobiece są dla kobiet. Dla mnie im więcej chłopacy się interesują tym lepiej w przyszłości będą znali ciało kobiety Wink Ale to w końcu moje zdanie Smile

Gabi napisał/a:
Krew wchłania się od góry, tym samym tampon się rozszerza. Kawałki macicy?

Yy... ja tam nie wiem, ale mnie pani na Wych do życia w rodzinie uczyla, że to jest błona macicy, a nie macica Wink

Gabi napisał/a:
Ps. Są trzy dziurki - odbyt [tu idzie kupa! ], pochwa [tutaj krew miesiączkowa!] oraz cewka moczowa [tutaj siusiu!]. Więc po kiego ktoś to łączy w jedno?

Heh, nowe teorie biggrin Może niektórzy chcą stworzyć nowy model człowieka? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 18:12   Re: Tampony Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A czy trzeba używać tamponów dopiero wtedy jak ci się unormuje okres? (Bardzo przepraszam za iloć pytań, ale okres mam od niedawna i mało o nim wiem. noo o podpaskach wiedziałam)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 18:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kto pyta nie błądzi Wink

Nie, tampony możesz używać już od pierwszego okresu. Jednak narazie zacznij od tych małych. Tampon dostosowuje się do wielkości krwawienia, podobnie jak podpaskę. Narazie radzę Ci używaj tych "mini", one są dobre, poza tym możesz być pewna że nie przebiją błony dziewiczej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę zadaje te pytania ponieważ moja mama się sprzeciwia noszeniu tamponów. Mówi, że jeśli nie usłyszy zdania ginekologa to nie zgodzi się na to!! A ja nie chce być w stosunku do niej nie fer!! Zna ktoś może jakąś stronkę/ bezpłatny numer telefonu na której mogłabym zadać pytanie prawdziwej pani ginekolog na temat tamponów??!! Bardzo mi na tym zależ!! AA i bardzo dziękuje za wcześniejsze porady - na pewno w lekkim stopniu namówiłam mamę jeszcze bardziej !! Dziękuje wszystkim!! Love Love Love Love Love Love Love
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

www.dorastam.pl

tam znajdziesz wiele informacji o tamponach i miesiączce Wink

potwierdzone przez ginekologa (tak myślę, powinno być napisane Razz )

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziękuje bałdzio bałdzio !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |