| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
HEROINA
Autor Wiadomość
FNORD23 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 4
PostWysłany: Sro 16 Lut, 2005 23:57   HEROINA Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

CZE!
MAM PROBLEM. MOJA KOLEZANKA ZE SKZOŁY PRZYZNAŁA MI SIE ZE PALIŁA BRAŁNA I ZE CHCE TERAZ SPRUBOWAC CHEROINY DORZYLNIE. NOM, I NIE WIEM JAK JA MAM DO TEGO ZNIECHECIC. POWINNAM O TYM CHYBA POWIEDZIC JEJ MATCE, NIE ?
PROSZE O POMOC. TO NAPRAWDE POWARZNY PROBLEM. DODAM ZE ONA MA DOPIERO 13 LAT
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Narkuś Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 2
PostWysłany: Sro 16 Lut, 2005 23:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uprawiałyście już sex ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FNORD23 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 4
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 00:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

NIE, ALE BOJE SIE ZE JAK ONA, NOM, WPADNIE W TE ZŁE TOWARZYSTWO, TO MOZE ZACZAC UPRAWIAC SEKS I ZAJSC W CIAZE. ONA MIESIĄCZKUJE JUZ OD 2 LAT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Narkuś Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 2
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 00:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sttraszne, z fanaziela znasz ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FNORD23 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 4
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 00:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A CO MA Z FANAZIELA DO MOJEGO PROBLEMU, TY SIE ZE MNIE LEPIEJ NIE NIE SMIEJ, TO JEST NOM, TA, PIOWAZNA SPRAWA A TY SE TU NORMALNIE JAJA ROBISZ :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 07:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

stawiam skrzynke mleka ze to leci z jednego ip

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 11:40   

Zaczekajmy na jakiegoś moderatora moze wygrasz tą skrzynkę =) a tak ogulnie jeśli to nie leci z jednego IP to i tak te osoby mają ze sobą związek, choćby nabijanie się znajomych z gg
Powrót do góry
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 14:55   

to ja stawiam Ci drugą skrzynke,ale piwa biggrin
czemu?Bo FNORD pisał o którejs tam i (zdążył sie wylogowac) i napisał jako Narkuś.Chyba,bo on pisze małymi literami a tamten ktoś dużymi.. biggrin
edit:ale konta założono w ok. ogdzinnym odstepie Mr. Green
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 16:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ej ludze 7 odpowiedzi i żadna na temat! Więc polecam Ci ,żebyś z nią poszedł gdzieś do kawiarni na pizze itp. i tak szczeże pogadał o tym ,ze to świństwo i że zmarnuj se przez to życie......Przekonuj ją i w żadnym razie nie dopuść do tego!! Powodzeni;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
inspektor_nr4
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 19:13   

jak sięgnie po heroinę, to już z tego nie wyjdzie. po co sobie życie przekreślać ??
Powrót do góry
Wielka Łapa Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 87
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 18:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszędzie bębnią, że narkotyki są dla frajerów, że są złe itp. Nawet byli narkomani podpisują się pod tym apelem i co to daje?
Uzależnionych od prochów ciagle przybywa, jeśli ktoś ma brać narkotyki (znaczy się chce) to i tak je weźmie. To niby taki "zakazany owoc", zamiast odstraszać - przyciąga.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
katrina Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 07 Maj 2005
Posty: 46
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 22:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moze obejzyj z nia film o heroinie duzo jest takich i to ja moze zniechcecic jak zobaczy co sie dzieje z czlowiekiem kiedy jest na glodzie,ile za to zrobi...musle ze to pomoze w pewnym stopniu!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 22:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To jest temat z lutego Razz
Prosze o nie odnawianie tematów Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 07 Maj, 2005 22:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na mnie takie filmy nie dzialaja.. ogladalam requiem dla snu.. niby mial pokazac zle skutki narkotykow a po obejrzeniu pierwszy raz po jakis 2 miechach zaczelo mi tego brakowac..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pią 27 Maj, 2005 23:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ja stawiam 3 skrzynki ze to z jednego IP Razz buhe zwlaszcza ze obie osóbki mają raczej niską ilosc postów i wiadomosci napisane tego samego dnia ( i zapewne godziny)

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |