| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Po co wam blogi??
Autor Wiadomość
Francesc0 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 138
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 14:18   Po co wam blogi?? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak sie właśnie zastanawiam, po co wam te blogi?... piszecie na nich albo jakies psrawozdanie dnia, albo swoje uczucia albo wklejacie wiersze, opowiastki jakis autorow... Czego oczekujecie po takim blogu? Tego, ze wejda na niego te same osoby przeczytaja notke i jak zawsze pochwala lub napisze slowo otuchy?? Przeciesz to bezsensu... jesli chcecie sie wykazac, ze stworzyliscie cos fajnego to zrobcie stronke. Ja bardziej doceniam lamerskie i bez ladu stronki niz super wypicowane blogi bo jednak zrobic stronke to jest cos... a bloga to zrobie w max 5 minut...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3294374
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez sie tak zastanawiam, po co ludziom te blogi. No moze nie wszystkim, ale wiekszosci. Przeciez ponad 50% ludzi nie pisze nic wartosciwego na tym blogu, az sie nie milo je czyta. Sa czasem takie naprawde blogi z prawdziwego zdarzenia, ale to bardzo zadko.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 14:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm.. ja tam nie oczekuje niczego
bloga swojego zrobiłam hmm dla siebie
opisuje tam co, swoje uczucia, mysli, czasami i zdarzenia, jeśli akurat mam taką ochotę
od czasu do czasu ktos zaglada, raz na jakis czas ktos cos skomentuje.
Czy trzeba czegos oczekiwac od bloga?

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 14:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bloga nie posiadam ...
Cóż świat sie zmienia niegdyś chowane skrzetnie pamietniki teraz zastepujemy blogami
Nie wiem czy ten publiczny ekshibicjonizm jest dobry czy zły ... nie mi to oceniac kazdy ocenia to inaczej
Na forum tez piszemy o swoich problemach i tez obnazamy sie publicznie ze swoich mysli uczuc etc
Słowa otuchy ? tak masz racje wiele osob liczy wlasnie na to ... lub na jakas rade
Fakt że blog jest załozyć bardzo łatwo ... ale to chyba mało istotne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Francesc0 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 138
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 14:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wiesz... sa tacy, którzy robia bloga po to zeby sie pozniej pochwalic jaki to oni fajny skin maja...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3294374
Nacia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 49
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 16:03   gjgjg Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

♣ JA piszę bo chce tak dla siebie.niektóży piszą bo po komęty.A tak apropo mało ludzi nie wie jak zrobić www naprzykład ja Smile biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 16:22   

JA mam bloga dlatego, ze jest to mój pamiętnik, jeden mam na hasło i wcale nie wchodzą tam znajomi chociaz niektorym tylko podałam...
drugi jest bez hasla po to zeby znajomi wyrazic co mysla o danym dniu lub wierszu jaki napisałam... czy to takie trudne do zrozumienia?
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 16:34   

ja das na hasło blog eins mam czyli swojego rodzaju rozmowy ze znajomymi przez komenty i moje monologi aby se mózg odciążyć
Powrót do góry
paulinka-blondynka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 01 Kwi 2005
Posty: 32
PostWysłany: Sob 02 Kwi, 2005 22:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Blogi sa po to,aby pisac tam co się chce...
Ma sie doła-można się wyżalić
Jest się radosnym/smutnym-można to napisać....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1945616
AloneMoon Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 01 Lut 2005
Posty: 222
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 12:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam bloga poto by testowac nowe szablony ktore zrobie.Odczasu do czasu napisze jakas notke,ale nie czesto.
Nigdy nie umialam pisac pamietnika,nie wiem dlaczego,...

_________________
.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064691
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 13:00   

Blog to fajna rzecz, można sprawdzić kto o tobie pamięta pisząc komentarze, można sie dzielić wrażeniami z innymi i pozostać anonimowym etc.
Powrót do góry
maadzia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 01 Kwi 2005
Posty: 31
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

fajnie jest mozna sie wygadac i bk czasem=)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6317494
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 16:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja lubie prowadzic swojego bloga. Ćwicze pisanie, no i na mojej stronce umieszczam inne fajne stronki - lepiej jak sa zgrupowane w jednym miejscu. Zależy mi też na komentarzach i odwiedzinach . Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Wto 05 Kwi, 2005 14:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

skoro juz odnawiacie temat to:
ja średnio lubię blogi,ale to chyba przez moje lenistwo Wink

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sro 06 Kwi, 2005 22:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm... moj pierwszy blog...heh 1,5 roku temu... taki brzydki, szary, nawet szablonu nie mial...a nie mialam kogo zapytac bo nie bylo to tak popularne jak teraz... hm zakladalam go wtedy bbo chcialam miec w iternecie cos swojego, gdzie moze sie podzielic swojimi spostrzezeniami... i uslyszec co sadza inni. Potem tamten usunelam... zalozylam nowy... niezly byl i mialam goo dlugo heh... w lipcu zalozylam bloga w talku... pomyslalam, co mi szkodzi... moze bedzie fajnie;] NIe bylo wtedy tam jeszcze obcji szablonu do wyboru, wklejilam sobie szablonik sama...zaczelam poznawac troszke HTML;]. No i pisze w nim do dzis... hm a po co? Ten blog stal sie czescia mojego zycia... opisywalam w nich moje wzloty i upadki, smutne chwile... wklejalam wiersze, obrazki, pisalam na rozne tematy... i robie to dalej... Dzieki temu wydobywlam z glebi swe mysli... dzieki temu w jakis sposob wyżywam sie...bo piszac cos rozladowuje stres... To w pewnym sensie blogi i internet nauczyly mnie samodzielnosci... sama musialam wszystko zalapac, nikt mi nie mowil jak mam cos robic...A z tym chwialeniem... to nie prawda... owszem wiele osob podlizuje sie mowiac jaki to wspanialy blog (ja zwykle staram sie zyczyc powodzenia i mowie co mi nie podoba a co nie)... ale spotkalam sie z okropnie krytycznymi komami, a wrecz czepianiem sie szczgolow... Mysle ze blog w pewien sposob odbija nasza psychike...nasze mysli... nasze samopoczucie. Mysle ze wspaniale jest miec miejsce gdzie mozna napisac cos spokojnie, bez cenzur... gdzie nikt ci nic nie nazuca...masz prawo wyboru... robisz, piszesz co chcesz....Blog to takie male krolestwo... A z drugiej strony fajnie jest po roku czytac swoje stare notki... przypominac sobie okolicznosci tamte... hmmm ja jak zwykle sie rozpisalam hehe papa wam, juz koncze bo was jeszcze bardziej zanudze;]

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |