| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Po co wam blogi??
Autor Wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 07 Sie, 2005 19:38   

Owszem,za malo,bo nie zrozumialas.
Przejdź na dół
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 07 Sie, 2005 19:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

marcia ale zauwaz ze tym offtopem probojemy ci cos wbic do glowy..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Flaszeczka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 13
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 14:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja może wrócę do pytania z pierwszego posta. Mam bloga, po to by się uzewnętrznić. byćmoże czasem pisze tam bzdury bez sensu, ale przecież nhikomu nie każę tego czytać, a mi to w jakiś sposób pomaga, mogę innym opowiedzieć o moich problemach czy o moim zyciu. Czasami ktoś mi coś doradzi, w czymś pomoże. tyle.

_________________
pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4468438
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 18:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Flaszeczką. mniej więc dlatego załloży lam bloga

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 18:27   

Uzewnetrznianie sie przy pomocy konkursow...Niesamowite.
Powrót do góry
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

konkursy to 1/10 bloga. Wedlug mnie. A jesli tobie sie nie podoba to sie nie odzywaj i trzymaj ddziob na klodke!

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 18:32   

Nie mam zamiaru.I grzeczniej wobec starszych.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 18:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

konkursy na blogach to tylko urozmaicenie dla szalonych nastolatkach.. blog to inaczej pamietnik.. w pamietniku prowadzi sie konkursy? puknij sie w ten pusty leb dziecko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 18:41   

nasty_girl napisał/a:
puknij sie w ten pusty leb dziecko

A uslyszysz dzwiek donosny niczym dzwonienie dzwonu zygmunta.
Powrót do góry
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 18:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
konkursy na blogach to tylko urozmaicenie dla szalonych nastolatkach.. blog to inaczej pamietnik.. w pamietniku prowadzi sie konkursy? puknij sie w ten pusty leb dziecko

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Przwepraszam bardzo, kto tu ma pusta glowe? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Bo na pewno nie ja. Evil or Very Mad Evil or Very Mad ja na swoim blogu [pisze co sie wydarzylo dzisiejszego dnia itp. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ja nie zakladam konkursow. wiec, dziecko, nie wyzywaj mnie z łaski swojej!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Bo to wcale nie jest przyjemnie jak ciebie ktos wyzywa calymi dniami i pisze ci obrazkliwe teksty Evil or Very Mad Evil or Very Mad (jak sie nie myle zrobila to kielbasa na gg) Zobaczymy czy toie tez bedzie do smiechu jak bedziemy sie z ciebie smiac! Wiec wezcie to sobie do serca! Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 18:46   

Nie bedziemy sie smiac z Nasty,bo ona nie dajen am powodow do smiechu.Natomiast Ty wrecz przeciwnie,dajesz nam ich cale mnostwo.
Cytat:
wiec, dziecko

[cenzura] motyw.

Idz lepiej poogladac Krola lwa.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 21 Sie, 2005 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zamiast pisac dalej glupie posty, bys sobie pomyslala jaki jest powod tego ze wszyscy sie z ciebie nabijaja.. sama sobie jestes winna..

a czy ja gdzies powiedzialam ze ty organizujesz konkursy? za to bierzesz w nich udzial.. no ale szalone nastolatki musza sie jakos dowartosciowac..

Cytat:
wiec, dziecko
dzieckiem jestem, i jescze dlugo bede.. ale w porownaniu do ciebie jestem duzym dzieckiem..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nacia Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 08 Maj 2004
Posty: 49
PostWysłany: Nie 04 Wrz, 2005 13:57   odp Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA obecnie mam dwa blogi. NA jednym pisze opowiadanie którę piszę w zeszycie tam liczę na ocenę tego bloga i opwiadnia. Drugi to blog o mich przeżyciach tam mogę się wyzyć użalić prosić o pomoc i takie tam.
http://blog.tenbit.pl/mojaja/ - z uczuciani mojimi Razz
i moje opowiadanie o maigi Razz - http://www.lili-lander.mylog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam(o)_1991 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 170
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 07 Paź, 2005 14:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja osobiscie nie mam bloga i nie rozumiem po co ktos go ma, no ale jezeli ktos lubi pisac o swoich przezyciach w internecie tak samo jak w pamietniku to prosze bardzo, nie mam nic przeciwko temu - kazdy jest inny Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3340189
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 07 Paź, 2005 19:41   Re: odp Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nacia napisał/a:
JA obecnie mam dwa blogi. NA jednym pisze opowiadanie którę piszę w zeszycie tam liczę na ocenę tego bloga i opwiadnia. Drugi to blog o mich przeżyciach tam mogę się wyzyć użalić prosić o pomoc i takie tam.
http://blog.tenbit.pl/mojaja/ - z uczuciani mojimi Razz
i moje opowiadanie o maigi Razz - http://www.lili-lander.mylog.pl/



Po co skasowalas www.magiczna-luiza.mylog.pl ? Tak bytly odjechane zeczy! A ja mam bloga www.t-u-p-t-u-s.blog.onet.pl

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |