| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Zauroczenie...
Autor Wiadomość
Francesc0 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 138
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 15:24   Zauroczenie... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Humm... Nigdy nie miałem dziewczyny... Nie wiem co to miłość. Zawsze jak blizej poznaje jakas dziewczyne to zaczynam sobie wyobrzac niewiadmo co... a mam bujna wyobraźnie. Zwykła znajomość mi nie wystarcza.. ja chce coraz wiecej... Chce przyjaźni. Staje sie zazdrosny o tą osobe... nie wiem czy tak jest naprawde czy ja sobie to tylko wmawiam. Staje sie natrętny... i pozniej jest nagłe zerwanie kontaktów. W wiekszosci przypadkach teraz z tymi dziewczynami mamy bardzo fajne stosunki. Lubimy sie itd... ale czy to zauroczenie moze stac sie miloscia?

I co zrobic zeby sie zahamowac? Bo staja sie nahalny i nie do wytrzymania~~ ;/ ;[
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3294374
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 15:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie ze moga sie przerodzic w pzyjazn ...
Nie wiem czemu ale odnosze wrazenie ze ty na sile chcesz kogoś miec ... moze sie myle ...

Najlepsze lekarstwo to znalezc jedną ... bo jakoś piszesz ze "W wiekszosci przypadkach teraz z tymi dziewczynami mamy bardzo fajne stosunki. Lubimy sie itd... ale czy to zauroczenie moze stac sie miloscia? "

Moze poczekaj na prawdziwe uczucie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmmm. za bardzo nie wiem na czym polega twój problem... Cy chodzi o to ze za bardzo (jak by to tu powiedzieć) "angazujesz" sie w przyjaźń... No niestety ja ani chyba inni uzytkownicy na tym forum Ci nie pomozemy... ty sam musisz sie opanowac jeśli żeczywiście jest tak jak piszesz... Po prosty postaraj sie by wystarczyło Ci to co masz... czyli przyjaxń... A jeli pytasz czy zauroczenie może stać sie miłoscia to odp brzmi TAK jak najbardziej... Nawet w wiekszosci przypadków najpoerw jest zauroczenie potem dopiero miłośc. Miłosc od pierwszego wejrzenia nie trafia sie czesto no ale też nie rzadko...

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 11:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm ... ciężko jest cokolwiek w tej sprawie powiedzieć ... a nie zastanawiałeś się kiedys może że dziewczyna, która Ci sie podoba, nie jest Tobą zainteresowana? może to dlatego te obawy .... a może jest wręcz na odwrót ... ach ... chyba nie pomogę Sad pozdro! :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wielka Łapa Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 87
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 13:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem zauroczenie na początku właśnie wydaje się miłością. Tylko miłość to coś więcej, to trwalsze uczucie stojące na MOCNYCH FUNDAMENTACH.

Przyjaźń to dobra cegła żeby budować miłość, ale nie zawsze da się zbudować z niej dom, czyli związek.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
yellow_flower Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 27
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 13:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wielka Łapa napisał/a:
Moim skromnym zdaniem zauroczenie na początku właśnie wydaje się miłością. Tylko miłość to coś więcej, to trwalsze uczucie stojące na MOCNYCH FUNDAMENTACH.


Właśnie...prawdziwą milością obdarowywuje się osobę, którą (moim zadaniem) dobrze się już poznało. Zna się jej wady, zalety i słabości. Tak aby móc ją kochać za całokształt. Za to jaka jest przy nas w radości i smutku.
Nie wiem czy to dobre określenie, ale wydaje mi się, że zauroczenie to jedynie zachwyt drugą osobę, wydaje nam się, że między zauroczeniam/zakochaniem a miłością istenieje bardzo cieńka granica, jednak tak naprawdę potrzeba wiele czasu i cierpliwości aby stworzyć tak trwałe i piękne uczucie.
Właśnie to, że zbyt szybko we wszystko się angazujesz to, że nie dajesz dziewczynie wytchnienie i jesteś zbyt nachalny jest przyczyną tego, że jeszcze nigdy w parwdziwym związku nie byłeś. Dziewczyny po pewnym czasie zaczynają się ciebie bać. Jednak tak jak to już ktoś napisał, nikt z nas tutaj nie jest w stanie ci pomóc. Jedyne lekarsto tkwi w tobie samym.
Tylko wtedy jeżeli będziesz bardziej cierpliwy uda ci się zdobyć dziewczynę, zaczynając od zwyklej znajomości, przyjaźni, a później jeżeli obydwoje będziecie tego chcieć stworzycie mocny związek.
Smile

_________________
.-*-. Najpiękniejsze jest to czego nie ma, to co dopiero ma spełnić się .-*-.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1759424
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 15:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm...Jeśli chcesz,żeby koleżanki Cię polubiły to poprostu nie wstydz sie i gadaj znimi, smsuj, gadaj na gg i przez e-maila, dzwoń po lekcje gdy jesteś chory itp.! Mogłeś też wysłać tej jednej ukochanej walentynkę(teraz juz za późno...)Aha i miłość...Dla mnie miłość to coś wielkiego! Np. Mimo,że mam chłopaka nigdy mu nie powiedziłam I love you! Poprost dla mnie miłością jest matka,ojciec, a nie jakiś kolega z klasy. Ja przynajmniej nazywam to zabujaniem czy zakochaniem...On myśli podobnie;) Love
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Francesc0 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 138
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 18:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Hmm...Jeśli chcesz,żeby koleżanki Cię polubiły to poprostu nie wstydz sie i gadaj znimi, smsuj, gadaj na gg i przez e-maila, dzwoń po lekcje gdy jesteś chory itp.! Mogłeś też wysłać tej jednej ukochanej walentynkę(teraz juz za późno...)


humm... z tym to akurat nie ma najmniejszego problemu, a walkentyki tez wyslalem ;]
Doskonale wiem w czym tkwi mój bład... tylko ciezko mi nad tym zapanowac. no ale trudno, jakos sobie poradze ;] - musze ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3294374
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sob 19 Lut, 2005 16:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Francesc0 napisał/a:
Cytat:
Hmm...Jeśli chcesz,żeby koleżanki Cię polubiły to poprostu nie wstydz sie i gadaj znimi, smsuj, gadaj na gg i przez e-maila, dzwoń po lekcje gdy jesteś chory itp.! Mogłeś też wysłać tej jednej ukochanej walentynkę(teraz juz za późno...)


humm... z tym to akurat nie ma najmniejszego problemu, a walkentyki tez wyslalem ;]
Doskonale wiem w czym tkwi mój bład... tylko ciezko mi nad tym zapanowac. no ale trudno, jakos sobie poradze ;] - musze ;]

Jeśli wysłałeś tę walentynkę to nic nie powiedziala?? Nie zorientowła sie?? Trzeba było jej powiedzieć...Ale w końcu to jak było???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Francesc0 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 138
PostWysłany: Sob 19 Lut, 2005 18:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe... zrozumialy mnie tylko kinga i kicia ;]... dobra zamknijcie ten temat ;p dam sobie rade! ;d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3294374
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Sob 19 Lut, 2005 18:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Francesc0 napisał/a:
hehe... zrozumialy mnie tylko kinga i kicia ;]... dobra zamknijcie ten temat ;p dam sobie rade! ;d

OK! Nie ma sprawy:-)Juz nie pisze Silent
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Nike007 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 21:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja myśle tak samo jak łapa. Miłość jest stalszym uczuciem, a zuroczenie znika równie szybko co się pojawia. Tylko czy miłość jest jedna i wieczna? Czy miłości można doznać tylko jeden raz? Crying or Very sad Jak byłam mała zawsze myślałam że miłością można obdarzyć tylko jednego chłopaka i to na zawsze. Jednak nie dawno... kiedy uświadomiłam sobie jakie życie jest brutalne.. to wszystko mineło to cała wiara... Do cholery z tym wszystkim Crying or Very sad

_________________
Słowami nie określe tego co czuje,
i wciąż myśle że coś zepsuje.
Ze coś pujdzie nie tak,
i znów zostane sama jak wrak.
Chce byś wyszeptał słowa,
dzięki którem mój smutek się schowa.
Byś słał uśmiech swój,
I był cały mój!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4402968
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |