| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Wasz styl
Autor Wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 10:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Staram się nie utożsamiać z żadną kulturą, noszę luźne ciuchy, ale raczej sztruksy, które poprostu wolę od okropnych jeansów, a tak to wszystko w czym dobrze się czuję, luźne bluzy z kapturem, koszule, wszystkocofajne. Średni temat Neutral
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Devil Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sie 2005
Posty: 16
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 17:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Metal, czerń i tylko czerń. Twisted Evil
Ale dokładniej czarne sztruksy koszulka czarna z K2 i polarek albo sweter wełniany oczywiście czarny Twisted Evil

Dresów i panków należy tępić Twisted Evil \,,/ (-.-) \,,/ AVE

Pozdro MASTER DEVIL666 Twisted Evil

_________________
Obawiamy się sięgać po swoje największe marzenia, ponieważ wydaje nam się, że nie jesteśmy ich godni, lub że nigdy nam się to nie uda...
BLACK METAL RULEZ!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Pią 12 Sie, 2005 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja lubie jak chlopak nosi takie proste jeansy.. troszke cieniowane.. i jakas koszulka z nadrukiem czy cos ;] czy z napisem. i wloski na żel biggrin <--- czyli tak jak moj Daniel wszystko =)

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 13:57   

Ja nie lubię dresów. Lubię zadbanych chłopaków, proste dżinsy, jakaś bluzka lub takich na czarno ubranych metalowców/rokowców z glanami czy też trampkami ;P
Powrót do góry
TomcioMag Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 204
PostWysłany: Sob 13 Sie, 2005 23:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kiedys dresy .. bluza z kapturem.......... teraz to raczej dzinsy długie : o i jakas czarna koszulka albo biała ;] troche dluzsze włosy (niz wczesniej) a

_________________
Księżyc coś kracze, wrona blaskiem lśni
Zawsze znajdę milionera, co przerzuci węgiel mi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5155919
DJ-ScorpioN Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Sie 2005
Posty: 20
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 14 Sie, 2005 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Styl Hawajski:
-Koszula Hawajska
-Dżinsy albo krutkie spodenki do kolana (zależy od pogody)
-Halówki albo sandałki
-Okulary
Czasem się ubieram inaczej tak aby mi było wygodnie i wyluzowanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4071101
Yarpen_Abbil Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 238
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 17 Sie, 2005 10:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Styl?! Zazwyczaj ubieram się luźno i na sportowo (nie skejtowsko)... Po prostu: szerokie jeansy, wygodne buty typu np. Mc.Artur - nie wiązane itp. do tego szeroki T-shirt itd. Względnie kulturalnie się ubieram, mimo iż ideologicznie stoję między hipisem a punkiem biggrin biggrin biggrin ... No mój strój do tych kultur zdecydowanie nie pasuje, ale po prostu nie przepadam za ich stylem ubierania, a liczy się to, żebym sie w swoich ciuchach dobrze czuł....

_________________
"Życie przeminie bezpowrotnie, niczym łzy pośród deszczu... - Pozostaną wspomnienia..."
- Yarpen Abbil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pan_Feanor Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Cze 2003
Posty: 612
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 09:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm styl.... czy ja mam jakiś styl. Przeważnie to glany czarne jeansy i czarno koszulka, ewentualnie husta na głowie. alternatywny strój to golf na to czarny nałoże Razz....
w zimie s\to skórzane spodnie i ramoneska.. a jak mi odbija to wkładam kilt i białą koszulę sakwę i hajda na Angoli :]

_________________
"Niech w ogniu staną kaplic ściany, niech dym zdusi zakonnic krzyk"
Czyń ZŁO !!! BLACK METAL IST KRIEG !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 22 Sie, 2005 11:31   

o ubiorze...byle wygodnie...zawsze sztruksy, na nogi addiki albo sandały
koszylki zwykłe podkoszulki o kolorach jesieni albo flanelowe w zime kapeluszoberet i korzuch skórzany z szalikiem, z grubsza brązowym
Powrót do góry
klop Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Cze 2005
Posty: 9
PostWysłany: Sro 21 Wrz, 2005 07:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

styl... na sk8... jeszcze rok czy dwa temu w mojej budzie co trzeci chłopak miał luźne ciuchy... teraz ci "pseudo" uspokoili się

_________________
pomóżcie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kicp Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 619
PostWysłany: Sro 21 Wrz, 2005 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

klop napisał/a:
styl... na sk8... jeszcze rok czy dwa temu w mojej budzie co trzeci chłopak miał luźne ciuchy... teraz ci "pseudo" uspokoili się


wiesz, co to znaczy byc skejtem? Imho nie to, ze sie nosi luzne ciuchy i spodnie z krokiem gdzies w okolicy kolan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 21 Wrz, 2005 14:59   

klop napisał/a:
styl... na sk8... jeszcze rok czy dwa temu w mojej budzie co trzeci chłopak miał luźne ciuchy... teraz ci "pseudo" uspokoili się

Stylizowanie się "na sk8" to też pseudo. ;]
Powrót do góry
klop Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Cze 2005
Posty: 9
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 17:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

skate... bardziej określił bym się "hiphopowcem"... słucham hh, piszę teksty, ćwiczę beatbox, graffiti już się chwytałem, ale mam urlop dożywotni (bo miałem kilka incydentów)

_________________
pomóżcie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 22 Wrz, 2005 18:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no i o to wlasnie chodzi.. nie jestes na prawdziwym skate, bo cos sie stalo, i sie do tego zraziles..


swoja droga przypomniala mi sie dzisiejsza rozmowa przed lekcja

a: jakos nie moge sie przyzwyczaic do tej twojej nowej fryzury
b: no to sie lepiej przyzwyczaj, bo zmiany beda czesto, w fryzurach czy tez wygladzie
c: no tak pamietam jak kiedys chodziles w glanach, albo w skatowskich spodniach
b: no mialem taki okres buntu, kiedys chodzilem w dresach, no wiec mowie ze to sie moze czesto zmieniac..


po czym kazdy probowal sie jakos ukradkiem smiac, co nie ktorym sie to nie udalo, i wybuchli niepanujac nad swoim smiechem..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klop Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 22 Cze 2005
Posty: 9
PostWysłany: Pią 23 Wrz, 2005 07:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ech... "coś" to znaczy, że miałem mieć wpier za takie jedno graffiti i nie mówię, że jestem SKEJTEM tylko raczej HIPHOPOWCEM Wink rozróżniajcie pojęcia Wink Wink

_________________
pomóżcie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |