| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Wasz styl
Autor Wiadomość
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 15:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To jest najgorsze jak moi kumple uberają się tak, a tak, bo taka jest moda i to jest super. A gdy minie owa moda na to coś to mówią, że to było brzydkie, itp. i ubierają się z nowym stylem. Normalnie zwariować idzie zwłaszcza, że to faceci, którzy teoretycznie przyjmują mniejszą wagę do mody =]

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wielka Łapa Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 87
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 15:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A czy prześladujecie inne osoby, które inaczej się ubierają niż wy lub macie jakieś uprzedzenia do nich?

Np. czy nękacie dresiarzy itp.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 15:28   

Wielka łapo a do czego innego są stworzeni dresiarze? Wszyscy się z nich nabijają Cool
Powrót do góry
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 15:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie nękam i nie mam żadnych uprzedzeń do ludzi. Niech sobię robią co chcą byleby mnie zostawili w spokoju, bo jak coś się rzucają to wtedy już nie jestem taki tolerancyjny Mr. Green

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wielka Łapa napisał/a:
A czy prześladujecie inne osoby, które inaczej się ubierają niż wy lub macie jakieś uprzedzenia do nich?

Np. czy nękacie dresiarzy itp.


Ja ? ... a czemu
nienawidze ... nienawidze ... nienawidze szufladkowania ludzi podkreslam to w prawie kazdym poscie

Dla mnie liczy sie wnetrze ... znajomych mam z kregu roznych Hym subkultur ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wielka Łapa Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 87
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 15:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eurynomos napisał/a:
Nie nękam i nie mam żadnych uprzedzeń do ludzi. Niech sobię robią co chcą byleby mnie zostawili w spokoju, bo jak coś się rzucają to wtedy już nie jestem taki tolerancyjny Mr. Green


Czeszę sie...

Przecież nie każdy dresiarz jest ogolony na łyso, chodzi z pałą po ulicach, na drugie imię ma Stefan ( Mr. Green ) i ma ksywę Drech. Chociaż takiego rasowego dresa, który spełnia powyższe wymagania nie przepuszczę Evil or Very Mad . Czasami... Embarassed Żartuję... Chociaż bardzo rzuca się w oczy! Cool Very Happy

Tak czy owak dresy są wygodne i dobre do sportu, ale z umiarem, powtarzam z umiarem, lepiej nie robić z siebie "kreatury mody". Ale i tak każdemu należy się szacunek, przecież nie szata zdobi człowieka...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Michuś Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 11 Paź 2004
Posty: 33
PostWysłany: Pią 18 Lut, 2005 16:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

.... no właśnie niech każdy chodzi jak chce i lubi Very Happy to że ktoś jest metalem a inny nie nie znaczy że nie mogą się kumplować i ubierać po swojemu Exclamation ja lubie loożne ciuchy najczęściej chodzę w bluzie z kapturem albo bez Arrow jeansy albo bojówki Arrow adidaski ale i glany mam Laughing latem jakaś koszulka Wink

_________________
Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4143657
Coupe Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 15
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeansy najlepiej niebieskie t-shirt ,bluza sportowe buciki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2005 21:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja ubieram sie jak skate, slucham metalu i nawalam bejzbolem ludzi ktorzy patrza stereotypowo Razz wlasy mam krotkie, albo dluzsze jak nie chce mi sie ich obstrzyc Razz a zelu nie urzywam, ale moze zaczne tyle ze to tylko w dni wolne od szkoly bo w szkole nie pozwalaja Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Francesc0 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 138
PostWysłany: Sob 05 Mar, 2005 17:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja? humm...
wogole nie przejmuje sie tym co inni mowia o moim wygladzie... ubieram sie tak jak chce. a juz tym bardziej nie tak jak matka by chciala ;p a co do samych ubran to sa rozne... raz ubiore sobie bojowki i polarem, wychodze na miasto i zaden dresiasz mnie nie zaczepia (mam 182cm wzrostu to tez robis woje ;p) a czasem normalnie dzinsy bluza albo jakas koszula w kratke rozpieta i happy~~ jak mi sie podoba to zaloze jakis zemien na rke lubbransoletke z muliny. nie robie niczego dla szpanu. ubieram sie tak jak mi sie podoba. nie mam jakis ukierunlowanych upodoban typu skate czy metal ;p wlosy raczej mam krotsze niz dluzsze ;]

_________________
REGULAMIN!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3294374
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 06:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak sie ubieram?Wink Zdecydowanie niechlujnie. Brudne butki dokerka koszula wymiete spodnie Smile

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 06 Mar, 2005 13:26   

Francesc0- wbrew pozorom wzrost raczej by ci przeszkadzał niż pomagał, o ile byłbyś wysokim chudziną.
Powrót do góry
justka007 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Lis 2004
Posty: 220
PostWysłany: Sro 09 Mar, 2005 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak już wcześniej ktos napisał, ze llubi chłopaków w cieniowanych i prostych spodniach. ja tez raczej wolę takich chłopaków od skeitów. Nie przeszkadza mi jak chłopak ma zel na włosach to nawet fajnie wygląda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3107824
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 12 Mar, 2005 15:38   

Styl? ;] Dziwny temat, ale jak tam chcecie ;]
Szerokie ubrania ze skate shopu w ciemnyh barwach raczej. Muzyka emo. Nie mam tez nic do zelu, chociaz ostatnio postanowilem sprobowac zapuscic ;].

Do tego kogos wyzej, komu nie pozwalaja uzywac w szkole zelu - LOL co to za szkola? Ja mialem czerwonego iro i nic mi nikt nie mowil ;]
Powrót do góry
x
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 28 Lip, 2005 21:14   

dresy i lekka koszylka
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |