| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Zamiłowanie do wojen
Autor Wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 24 Sty, 2005 18:09   Zamiłowanie do wojen Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak to właśnie jest ;] - od małego bawimy się w wojny, bijemy się w szkołach, szukamy zwady. Później sami walczymy na wojnach, giniemy dla ideałów, wiary.

Czemu według Was tak jest? - czy wierzycie w teorie, że mężczyźni nie potrafią żyć bez wojen i prędzej czy później znajdą sobie jakiś spór? Czy wierzycie w to, że w krwii mężczyzn jest wpisane zamiłowanie do potyczek, rywalizacji? Smile Osobiście - uważam, że jest w tym dużo prawdy - chociażby dlatego, ze wszystkie wojny i spory na tym świecie zostaly wszczęte właśnie przez mężczyzn. To mężczyźni wielbili i czcili wojnę - wikingowie, naziści etc.. A jakie jest Wasze zdanie?

_________________
www.normsart.glt.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 24 Sty, 2005 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czy faceci powiadasz, a tu bym sie pokłóciła =)
wiesz, mężczyzn zawsze brano na wojny, (kobiety przecież musiały rodzić dzieci, zajmować się domem kiedy facetów nie było, wychowywać te dzieci oraz zdbać o wszystko ...) to mężczyźni zajmowali przez wiele wiele długich stuleci znaczące miejsca w państwie, u włądzy, to mężczyźni pełnili najważniejsze funkcje (jesli akurat kobiety mogły pełnić jakiekolwiek inne prócz "tej żony, tej obok" dzieciorodki, pani domu i wychowanki) i dopiero szczerze powiedziawszy nie tak dawno kobiety mogły dostać się do większej władzy itp.
A pamiętasz może Carycę Katarzyne? : > nie co Ty, ona wogóle nie lubiła wojen, bijatyk itp ^^

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pon 24 Sty, 2005 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A pamiętasz może Carycę Katarzyne? : > nie co Ty, ona wogóle nie lubiła wojen, bijatyk itp ^^
"o Katarzyno! Koronę carów! Sen taki jak ten, może ci tylko zdjąć" - taa - pamiętam Smile
No ale pamiętajmy, że wyjątek potwierdza regułę ;] - A to raczej chłopcy od dzieciństwa lubią się bawić w wojny i bić ;]

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 11:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiedziałam wiedziałam że użyjesz
Cytat:
wyjątek potwierdzający regułę
normalnie jasnowidz jesiem ^^
moze i tak, w gruncie rzeczy kobiety starają się hm.. pokojowo załawtiać/?/ (taaa ^^ a potem rwą sie za włosy wyzywając od kur** i dziw** hyhy Mr. Green) no nieco chociaz trzeba przyznać że porywcze z Was ludziki i lubicie się sprawdzać siłowo =], taka zabawa w wojne ^^

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
taaa ^^ a potem rwą sie za włosy wyzywając od kur** i dziw** hyhy
ale przynajmniej takimi kobietami coś kieruje - mają jakiś powód - a tak przypomnijmy sobie co robila szlachta polska przed zaborami... ilu słynnych wojów zginęło w bezsensownych pojedynkach o byle co?..

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 14:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dlatego faceci to tylko bydło i kupa mięcha która lubi ze sobą rywalizowac Wink a kierowac i tak zawsze kierowały nimi kobiety Mr. Green

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 15:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

panienka_wierzba napisał/a:
dlatego faceci to tylko bydło i kupa mięcha która lubi ze sobą rywalizowac Wink a kierowac i tak zawsze kierowały nimi kobiety Mr. Green
pokaż mi kobietę, która kierowała Iwanem Groźnym, albo Stalinem? ;]

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 15:59   

ale to przecież od zawsze tak jest że faceci imponują siłą a kobiety rozumem
pozatym kobiety też sie biją, troche gorzej od facetów w troche innych dziedzinach ale sie biją i są mniej popularne bo to wzbudza większe oburzenie niż bijatyki męższczyzn, tyle
a co do tego kto kierował stalinem czy iwanem groźnym to pewnie była to żona czy jakaś ukochana kochanka itp bo zna sie takie przypadki że facet chciał zaimponować kobiecie i wyzwał kogoś tam na wojne zdobył miasto itp.
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 18:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a co do tego kto kierował stalinem czy iwanem groźnym to pewnie była to żona
mówi się, że Stalin nie ufał nikomu.. oprócz Hitlera (który i tak go zdradzil) - nie sądzę, że tak mu zależało na Polsce dlatego, że jego żona (czy on był żonaty? O_o) bardzo chciała mieć na własność ten kraj. Co do Iwana Groźnego - nie pamiętam dokładnie, ale w życiu małożeńskim to mu się chyba najlepiej nie układało.. xD

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 20:06   

mamuś....
taaaa? czego znowu chcesz?
stalin miał żone???
a miał

więc stalin miał żonęSmile ale tu nie chodzi o niego konretnie to był przykład a jeśli pragniesz słońce koncertów [jakby co to sory ale to slońce mi sie w krew weszło] a jeśli chodzi o baby to hm.... pan Menelaos i wojna Trojańska w sprawie Heleny? poszło o miłość a co do kobiet wojujących to była jeszcze Elżbieta I Toudore [chyba tak to sie pisało o ile pamiętam] i jakże najwspanialsza Mechtylda z Medenburga - założycielka beginek [i tu nie dam sobie nic wmówić - jestem beginką] która to potem stworzyła ŻEŃSKIE wojska [same kobiety] walczące pod Grunwaldem!
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Wto 25 Sty, 2005 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wojna Trojańska w sprawie Heleny?
mhm.. świetny przykład z mitologii Razz... tyle, ze nie masz na to zadnych - prócz odkrytego historycznego miasta - Troja - dowodów Razz.

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 14:28   

no sory wojna trojańska to nie mit no ja w nią eee nie do końca wierze ale nie musi od razu być mitem

a pozatym niemoge sobie wybaczyć że zapomniałam o Joannie d`Arc - ona to sie biła jak żadko który facet
Powrót do góry
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 16:46   

Ja mam taki mały pociąg do walk itd. nie biję się z nikim ale np. gram w warhammera kocham oglądać film LOTR Smile zgadzam się, mężczyzna ma taki pociąg do walki moze nie wszyscy do fizycznnej ale np. tak jak ja lubią golądać filmy itd. Ale mnie nie ruszają takie bijatyki jak np. w Matrixie ja muszę zaspokoić mój ,głód waleczny, walkami ŚREDNIOWIECZNYMI SmileSmileSmile
Powrót do góry
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W podstawówce kochałem bitwy starożytne (Rzymskie) i średniowieczne

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Sro 26 Sty, 2005 16:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, tak... średniowieczne bitwy to jest to co tygryski lubią najbardziej Mr. Green

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |