| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Jacy są wasi rodzice?
Autor Wiadomość
Wielka Łapa Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 87
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 18:06   Jacy są wasi rodzice? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W tym temacie możecie pisać o waszych ukochanych (lub nie) rodzicach. Jacy są? Jak się wam z nim żyje? Czy łatwo wpadają w złość?

Pozwólcie, że wypowiem się później.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Krótko mówiąc:
Kumple twierdzą, że mam zagrzebistych rodziców, jednak nie wiedzą wszystkiego i jak im mówię, że jest gorzej niż źle to nie chcą wierzyć ;]

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 18:39   

Eurynomos napisał/a:
Krótko mówiąc:
Kumple twierdzą, że mam zagrzebistych rodziców, jednak nie wiedzą wszystkiego i jak im mówię, że jest gorzej niż źle to nie chcą wierzyć ;]

U mnie tak samo, to co robi moja matka myśląc, ze zachowuje się o wiele młodziej, żenada i słucha techno no to już normalnie nie wiem czy mnie podmienili w szpitalu, a najlepsze jest hasło do mnie "Wyluzuj się"
Powrót do góry
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 18:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfkaNenar napisał/a:
U mnie tak samo, to co robi moja matka myśląc, ze zachowuje się o wiele młodziej, żenada i słucha techno no to już normalnie nie wiem czy mnie podmienili w szpitalu, a najlepsze jest hasło do mnie "Wyluzuj się"

Z hasłami to u mnie najpopularniejsze są: "Wporzo"; "Narka"; "Dziecko, pojebało Cię?" I moja mamusia też słucha techna, ulubiona piosenka: East Clubbers "Wonderful Dancing" Normalnie wypsun papsun Confused

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 18:56   

...a u mnie leci DJ. Quicksilver i Groove Coverage, normalnie full wypas no i jakieś składanki
A po za tym to ja w tym domu robie za zrzedę, marude i fana starych zespołów... nie ma jak Metallica, Queen i Pink Floyd =) oraz Kazik, te 3 ostatnie mogę czasem przy niej posłuchać jak ma humor
Powrót do góry
Noid Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 318
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 19:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

elfkaNenar napisał/a:
A po za tym to ja w tym domu robie za zrzedę, marude i fana starych zespołów... nie ma jak Metallica, Queen i Pink Floyd =) oraz Kazik, te 3 ostatnie mogę czasem przy niej posłuchać jak ma humor

Tym razem ja mogę powiedzieć, że mam tak samo =] (tzn. mniej więcej tak samo Mr. Green)

_________________
Wiesz co nas łączy... Ta historia, która nigdy się nie kończy...
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Everything is over but Trance Music is still alive
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 19:07   

Moi rodzice są normalni.... Nie słuchają techna i nie wyjażdżają z testami typu: ,,Nara'' ,,Spoko'' czy takie tam.... Czasem krzykną czasem sa mili ale ich kocham.... Typowy rodzaj rodziców biggrin
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 19:08   

siedze w pokoju z koleżanką
zagląda mama
-ooo cześć mamo , dzieńdobry [to drugie koleżanka]
- dobra już sobie ide wiem jestem tylko zrzędzącą starą matką co ja moge wiedzieć o chłopakach

^^ rodziców chyba mam normalnych:) póki żyją i ja żyje to dobrze jest chociaż czasami mają jakieś teges patrz rozmowa wyżej
Powrót do góry
Francesc0 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 138
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Właśnie najgorsze jest to, że nasi starzy myśla, że jak beda sie zachowywac tak jak my (młodzi) beda sie znami latwiej dogadywac i wogole bedzie lepiej ;/ a mnie wpienia jak wychodze do szkoly i mowie "Naro" to moja starsza (ma 49 lat) mowi mi "Narka"...


ehh... odbija im~~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3294374
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 19:15   

A moja mam czasem nawet się wkurza jak ja coś powiem ,,Na luzie'' Nie rozumiem dlaczego się wpeinia, przecież taka jest dzisiejsza młodzież biggrin
Powrót do góry
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A moi rodzice sa w miare normalni... tzn tak jak kazdy rodzic raz sa kochani a czasem amam ich dośc... Tylko siostre mam okropna nie moge z nia wytrzymac i ooo przypomniao mi sie ze moi rodzice nie sa tacy swieci poniewaz zawsze jak moja siorka cos nabroi to potem ja obrywam tzn nie w tym sensie ze mi sie dostaje za nia ( chociaz czasem i tak jest) tylko jak ona mi dokucza to rodzice nie zwracaj na to uwagi i zawsze jest tylko " przestancie" i oczywiscie ja sie wnerwiam ze to ona zaczeła a ona siedzi cicho i udaje ze nic sie nie stało iw koncu wszystko jest namnie bo pyskuje i bronie swoich praw a ona siedzi cicho a potem sie im podlizuje... no ale rak to juz jest jak sie mam łodsza siorke.....

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Francesc0 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 138
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 19:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tez mialem problemy ze starszym o 3 lata bratem.. ale to kiedys... teraz juz zadziej sie klocimy.. a jak juz cos sie stanie to dochodzi do piesci... ;d;d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3294374
Wielka Łapa Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 87
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moi to wapniaki i zgredy... Laughing Jedyne co oni słuchają to jak deszcz "dzwoni" o szyby.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 20:10   

Kocham moich rodziców bez względu jacy są no ale troche o nich opowiem.

Mama jest napewno mniej stanowcza od taty, zmienia zdanie jesli ją dobrze do czegos przekonam. Nigdy nie wrzeszczy za złe oceny ale np. nie pozwala mi siedziec na kompie i pilnuje, zebym sie nauczyla co musze... no nie to ze jakas kontrolka tylko z tych przedmiotow z ktorych jestem słaba. Zawsze coś dopradzi, pomoze jak to mama:) jest kochana. No i pomaga mi duzo z bologi:) ja nigdy nie pojde w jej slady...nie zostane lekarzem. A no wlasnie to plus, ze wie co mi jest jak zachoruje jednak chodze tez do przychodni. (mama ma 40 lat)
Tata jest bardzo stanowczy, jesli cos powie to raz i zdania nie zmieni... no sa przypadki ale jeden na tysiąc. Pomaga mi z fizy, z ktorej jestem nie kumata, jest z tego swietny. Niestety nie pozwala mi byc dlugo a dworzu... jak sie sciemnia w zime musze byc o 18 .. Rolling Eyes ale przynajmniej nie szwedam sie po nocach ... w lato pozwala pozniej heh.. chyba mama mniej sie o mnie boi bo wie ze zawsze sobie poradze. Moje kolzezanki 2 mowia, ze na nicmi nie pozwala... sorry ale jak sie nimi rodzice nie interesuja i one se lataja do 21 na podworku w zime... (tata ma 43-44 lata)
No wiec nie narzekam na swoich rodzicow Smile ciesze sie ze ich mam... wspolczuje tym ktorzy nie maja rodziny. To najwiekszy skarb.

To nie rodzice ale wspomnie o pasozycie ktorego choduje w domu czyli moja starsza siostra(22 lata)
Napisaliscie, ze leca teksty np: "Wporzo","Narka" u mnie tak nie jest... i sie ciesze chyba nie chcialabym miec mamy ktora przychodzi i gada z moimi przyjaciolkami o chlopakach... chyba bym sie zabiła... hehe


Ostatnio zmieniony przez Wielka Łapa dnia Czw 17 Lut, 2005 20:18, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 17 Lut, 2005 20:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eurynomos napisał/a:
elfkaNenar napisał/a:
U mnie tak samo, to co robi moja matka myśląc, ze zachowuje się o wiele młodziej, żenada i słucha techno no to już normalnie nie wiem czy mnie podmienili w szpitalu, a najlepsze jest hasło do mnie "Wyluzuj się"

Z hasłami to u mnie najpopularniejsze są: "Wporzo"; "Narka"; "Dziecko, pojebało Cię?" I moja mamusia też słucha techna, ulubiona piosenka: East Clubbers "Wonderful Dancing" Normalnie wypsun papsun Confused


Haah ... moi znajomi tez myslą ze mam swietnych rodziców ... :/
Ta ... moj ojciec czesto mówi Yo, Nara, ... rotfl ostatnio sie zniego nabijałam jak byłam u niego na uczelni i z kolegami witali sie "Pochwa" ... skrót od pochwalony ... no dzidzaz ...
Ta i tez słucha różnych dosyc popularnych zespołów ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 7 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |