| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Jacy są wasi rodzice?
Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 17 Kwi, 2005 19:58   

Ja w wieku 6 lat mialam mieć rodzeństwo nie wyszło mama poroniła, wtedy byłam smutna, zła przez rok. Teraz z perspektywy czasu cieszę się, ze nie ma tego małego. Musiałoby przeżywać rozwód rodziców, a mogłoby to wyjść moze gorzej w tym wieku, kłutnie i tak źle by wpłynęły na zdrowie małego dziecka. Zaczeli się kłucić gdy miałam 8 lat. Teraz znów chcę mieć rodzeństwo, ale raczej już mieć nie będę szkoda. pozostaje opiekowanie mi się dziekciem wójka
Przejdź na dół
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 22:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam brata i między nami jest 7 lat różnicy. Moi rodzice mają już swoje lata i wiele razy zastanawialam sie czemu miedzy anami jest taka duza roznica (mna a baratem-ja 15 lat a on 22) kiedys myslalam ze jestem "z przypadku" ale teraz juz mi to przeszlo..
ogoloem mowiac rodzicow mam bardzo surowych i nie zbyt wyrozumialcyh ale kocham ich takimi jakimi sa bo to w koncu moi rodzice. Wkurzaja mnie czesto ich chumorki..tzn darcie sie na mnie za byle co, szlabany, nie pozwalanie na nic itd oraz ich tzw" staroświeckosc" gdy wlacze tylko jakoms muzyke ze tak powiem"nowzych czasow" zaraz wrzaski leca ze jestem satanistka itd;/ nie potrafia przyjac do wiadomosci ze czasy sie zmieniaja i ludzie tez..ze teraz jest inna muzyka i moda niz kiedys. Mlodziez wczesniej ojrzewa i ogolem wszysko robi wczesniej (mowie tu o np. alkoholu, chlopakach itd)...ale coz...takich juz mam rodzicow i szczerze to bym ich nie zamienila na innych..nawet najbardziej wyrozumialcyh...bo ich kocham

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 22:47   

agag napisał/a:
ale szybko byś zmienił zdanie...

Nie.
I nie byl bym czestym widokiem w domu :/
Durne male badziewie.
Nienawidze dzieci :///
I tak, mozna znienawidzic rodzicow. Nie wiem co w tym dziwnego :/.
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 22:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:

Durne male badziewie.
Nienawidze dzieci :///
I tak, mozna znienawidzic rodzicow. Nie wiem co w tym dziwnego :/.

Wogóle cie nie rozumiem..jak mozna znienawidzic rodzicow? chyba tylko jesli robią ci krzywdę..nie wiem bija cię, molestują czy cos...a to ze dzięki nim masz barata czy siostrzyczke to chyba bbradziej powód do radosci a nie do znienawidzenia rodzicow..moze na początku ci sie tak tylko wydawac ...ale pokochalbys to dziecko...
dzieci są sliczne a nie jakies "durne badziewia" jak ty je okresliles...yh..;/

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
agag Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 262
PostWysłany: Wto 19 Kwi, 2005 23:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
Durne male badziewie.
Nienawidze dzieci :///.


kiedyś tez byłeś taki małym "badziewiem"
i pewnie będziesz miał kiedyś swoje małe "badziewie"
i będziesz je pewnie kochał ponad wszystko
(zagwarantować ci tego nie mogę, ale w większości wypadków tak jest, więc i tobie tego życzę)

a myślę że twierdzenie: "znienawidzę rodziców jak będę miał mieć jeszcze rodzeństwo" albo "zagrożę że ucieknę z domu" jest tylko dowodem egoizmu i braku dojrzałości
co innego, jeżeli to rodzice są niedojrzali i np źle opiekują się dziećmi ,które juz są, lub chcą nowego dziecka, by na siłe zcalić związek, który ma nikłe szanse na to żeby przetrwać (nie twierdzę że to nie możliwe, ale może to być pewien argument)

zresztą myślę, że to twoje "nienawidzę rodziców" jest typowym buntem nastolatków
Każdy z nas przez to chyba przechodzi, włącznie ze mną Wink
ale to mija i później patrzysz na wszystko z innej perspektywy

_________________
a życie toczy, toczy swój garb uroczy,
toczy, toczy się los...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eithne Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Mar 2005
Posty: 41
PostWysłany: Sro 20 Kwi, 2005 17:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kliknij Tutaj <-- To jest zdjęcie mojego brata z maja tamtego roku. Zmienił się bardzo i wydoroślał... Tylko poprostu chcę zapytać czy nie pokochalibyście maleństwa, które codziennie jak wracasz ze szkoły wita cię i wyciąga do ciebie rączki, przytula i nie wypuszcza przez kolejne 10 min?
Nie jestem miłośniczką dzieci... Ale za miłość chyba trzeba się odwdzięczyć miłością nawet jak miałby być to na początku okropny bahor, który wrzeszczy dzień i noc. Przez którego nikt się tobą nie interesuje i nawet nie ma czasu zamienić słowa...
Czas się zmienia, ludzie się zmieniają i z wrzaskliwego bahora wyrasta chłopczyk, który chodzi po domu i powtarza swoje pierwsze słowa... [w przypadku mojego brata to: Ania, mama, tata i ko ko Smile ]

To tyle ja chciała Wink

_________________
Marzenia są po to by myśleć i wierzyć, że kiedyś się spełnią...

Nil desperandum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5232984
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 22 Kwi, 2005 14:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja kocham dzieci Smile
Ile razy gdy czasami na zajeciach plastycznych poszłam do grupy maluszków zobaczyc jak sobie radza jakis mały dwu latek wspinał mi sie na rece biggrin
Słodkie są i juz :> I lgną do mnie biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 14:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja lubie male dzieci ale przez krotki czas i jak sa grzeczne.. a po paru godzinach przebywania z nimi i jak zaczynaja plakac to mam dosyc ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 14:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

E tam biggrin
Ja praktycznie 2 dzieciaków jedną pieciolatke i jednego niemowlaka mam 24 godziny na dobe Smile
Czestos ama z nimi zostaje i swietnie jest Razz
A jak sa jakies imprezy rto takich dzieciakow jest multum Razz jakos nigdy nie narzekałam na to biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 14:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja na szczescie na codzien doczynienia z takimi nie mam, wiec jak czasem jakis znajomy z dzieckiem przyjdzie czy rodzina to ta godzinke, dwie spokojnie wytrzymuje..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sob 23 Kwi, 2005 14:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja na tych zajeciach plastycznych taka dwulatke na rece wzielam i sobei z nia chodziłam biggrin
A moja kumpela "JA bym to dziecko rozszarpała" Hehhee Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 13:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubie za bardzo rozpuszczonych dzieci...Byłam kiedyś sobie z siostra na działce w wakacje a tam nasz ukochany kuzynek :/ który po wujku ma tendencje do gadania obleśnych rzeczy, łapania za piersi i tyłek(ma teraz chyba 7 lat ale taki jest od zawsze :/ od kiedy nauczył sie chodzic tak robi <lol>).
Ale z kolei kocham takie małe, grzeczne...ale tylko jak sa grzeczne Razz Mowie wszystkim,ze nie chcialabym miec dzieci ale w glebi duszy bardzo chce... Smile
A gdyby moja mama oznajmila mi,ze spodziewa sie dziecka to...cieszylabym się Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 24 Kwi, 2005 14:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale wiesz taki 7 latek patrzy na tate i on nie wie ze zle robi, wiec nie mozna go o to obwiniac..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 01 Maj, 2005 11:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Racja Racja ... Dzieci uczą sie od dorosłych ...
Obserwują otaczajacy je swiat i powtarzaja zachowania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
mavie93 Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Maj 2005
Posty: 22
PostWysłany: Wto 03 Maj, 2005 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moim rodzice są takimi ludźmi, których nie idzie i nie chcialabym zeby ktos ich zastąpił. Są cudowni, zawsze mi pomagają i są wsparciem. Ciesze sie że ich spotkałam Love

_________________
Ważne, że potrafisz widzieć dobro
Ważne że dostrzegasz jego ogrom,
To ksztatuje twoj światopogląd
To musi wejsc w krwiobieg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9130045
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |