| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
czy to tez narkotyk
Autor Wiadomość
SONIa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 05 Maj 2003
Posty: 30
PostWysłany: Sro 07 Maj, 2003 22:25   czy to tez narkotyk Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiem ze niektorzy z moich kumpli pala trawe (nie nalogowo ale wiem ze kilka razy im sie to zdarzylo) wiem mniej wiecej jak to dziala itd. ale nie wiem czy to zaliczane jest tez do narkotykow i czy mozna sie od trawy uzaleznic???
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 08 Maj, 2003 00:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"trawka" zaliczana jest do narkotyków.
Oczywiście też uzależnia, jednak na szczęście dużo wolniej jak tzw. twarde narkotyki.

Przeczytaj http://dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=656

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kluho

Dołączył: 10 Maj 2003
Posty: 2
PostWysłany: Sob 10 Maj, 2003 15:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

witam to jest moj piewszy post wiec napisze ze wg mnie trudno jest sie uzaleznic od narkotykow a tymbardziej miekkich
ja palilem 2 lata i przestlem (juz 2 lata nie pale Smile a wokolo mnie pala znajomi )

ale powtarzam trzeba miec bardzo silna wole naprawde silna bo inaczej bedzie nizej i nizej jak na filmach widzimy np :my dzieci z dworca zoo'

pozdoweczka

_________________
http://www.kluho.republika.pl/dreadsquad_&_pablopavo_-_sekta.mp3 --->>> warte posluchania Smile

kluho@o2.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Sob 10 Maj, 2003 19:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh ja tesh jush rzucilem i fajki i trwke Smile
heh od czasu do czasu chce mi sie strashnie zapalic ale jakos to przetrzymuje ten trudny okres
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 11 Maj, 2003 15:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kluho - piszesz o narkotykach tzw. miękich.
Od twardych można uzależnić się bardzo szybko. Czasami nawet pierwsza "działka" potrafi uczynić z człowieka narkomana. Sad

BTW: Czytałem kiedyś dobrą książkę, pisaną przez byłą nakomankę. Nie pamiętam dokładnie tytułu i autora, ale to chyba "Byłam narkomanką". Polecam tą książkę. Naprawdę warto przeczytać, a czyta się ją jednym tchem.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Nie 11 Maj, 2003 16:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh moja coolezanka czytal cos takiego i mi o tym opowiadala biggrin
podobno naprawde b. fajna ksiazka
ja nieczytalem bo nieprzepadam za kasiazkami <wszystkimi>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SONIa Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 05 Maj 2003
Posty: 30
PostWysłany: Nie 11 Maj, 2003 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzieki wam uswiadomilam sobie ze tez mialam taka ksiazke pt. "pamietnik narkomanki" ktorej autorka byla narkomanka prze kilkanascie lat i udalo sie jej jako jednej z nielicznych wyjsc z tego, jednego z najgorszych nalogów! niestety ksiazke ta komus pozyczylam i jej juz pewnie nie odzyskam Sad(! czytajac te ksiazke uswiadomilam sobie jakie okropne jest zycie narkomana, ktory musi wynosic z domu drogie rzeczy itp. jak trudno mu uwierzyc w siebie zeby poddac sie leczeniu i zeby ponownie nie wrucic do nalogu! jednak nie wiem jak jest z trawka wiem ze jest to "slaby narkotyk" ale czy jesli raz "zajaram" uzaleznie sie i bede musiala to robic systematycznie? a jesli o tym mowa to do papierosow mnie apsolutnie nie ciagnie choc wiekszosc moich znajomych b. duzo pali! nigy nie probowalam i raczej nie zamierzam!!!

_________________
SONIa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 12 Maj, 2003 22:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widzisz - trawka to trochę jak papierosy. Od pierwszego jeszcze nikt się nie uzależnił. Ale też nikt dokładnie nie wie od którego rozpoczyna się uzależnienie. Dlatego też lepiej nie palić pierwszego.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BigBrad Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 119
PostWysłany: Czw 12 Cze, 2003 00:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

deg napisał/a:
Widzisz - trawka to trochę jak papierosy. Od pierwszego jeszcze nikt się nie uzależnił. Ale też nikt dokładnie nie wie od którego rozpoczyna się uzależnienie. Dlatego też lepiej nie palić pierwszego.

Wszystko zależy od psychiki próbującego narkotyk czasami "miękki"
uzależni szybciej a potem trzeba sięgnąć po "twardy" uważam że każdy narkotyk jest niebezpieczny i nie polecam nikomu próbować z tego nic dobrego nie wyniknie poco to komu? czy naprawdę komuś próbowanie tych świństw przyniosło coś dobrego? bardzo wątpię to jedynie może przynosić zysk bandziorom którzy trudnią się rozprowadzaniem narkotyków nie powiem Wam za co powiesiłbym takiego śmiecia co proponuje działki młodzieży w szkołach takim ludziom powinni specjalnie uruchomić jedną komorę gazową i niech wdychają do woli

_________________

"Ut Salutas, Ita Salutaris"
To znaczy, jak pozdrawiasz tak będziesz pozdrawiana/ny

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Czw 17 Lip, 2003 18:16   narkotyki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Trawka moze uzalezniac...jest tez narkotykiem i nalzey sie jej wystrzegac dziala podobnie jak alkochol...czuje sie po niej czlowiek tak jak pijany...ale kazdy nalog mozna zwalczyc silną wola Smile pozdrawiam!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 18 Lip, 2003 18:26   Re: narkotyki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gościówa napisał/a:
ale kazdy nalog mozna zwalczyc silną wola Smile

Masz rację, ale...
... przy uzależnieniu od narkotyków trudno mówić o silnej woli uzależnionego. Nałóg ten pozbawia człowieka silnej woli.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość
PostWysłany: Sro 06 Sie, 2003 01:55   

mowcie mzoe konkretnie a nie farmazony piszecie
marihuana uzaleznai tylko psychicznie, natomiast nei uzalezni sie nikt od niej fizycznie
deg taki znawca jestes a iel masz lat ze tyle niby o dragach wiesz (w zeczywsitosci raczej za duzo nie wiesz pewnie nigdy ziola na oczy nie widziales) acha i nie psizcie za od twartych narkotko mozna sie po jednym razie uzaleznic bo to jest nie mozliwe!!!!
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 06 Sie, 2003 12:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał/a:

deg taki znawca jestes a iel masz lat ze tyle niby o dragach wiesz (w zeczywsitosci raczej za duzo nie wiesz pewnie nigdy ziola na oczy nie widziales) acha i nie psizcie za od twartych narkotko mozna sie po jednym razie uzaleznic bo to jest nie mozliwe!!!!

Drogi gościu Deg ma ponad 20 lat i zapewne bardziej się zna na tym niż ty !! A z tym że "twardy" narkotyk moze uzaleznic juz po pierwszej próbie to się zgadzam bo słyszałam o takich przypadkach.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Sro 06 Sie, 2003 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No pewnie ze moze uzaleznic zgadzam sie

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 07 Sie, 2003 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał/a:
mowcie mzoe konkretnie a nie farmazony piszecie
marihuana uzaleznai tylko psychicznie, natomiast nei uzalezni sie nikt od niej fizycznie


Uzależnienie jest to ZAWSZE zjawisko na tle psychicznym.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |