| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Zęby
Autor Wiadomość
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Nie 13 Mar, 2005 12:36   Zęby Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie - do którego roku życia wypadają zęby mleczne i od czego to zależy? Pytam się, bo niektóre moje koleżanki nie mają juz zębów mlecznych a niektóre (w tym ja =/) mają... To tak durnie wygląda jak nie ma się któregoś zęba tylko taką przerwę... Confused

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 13 Mar, 2005 12:43   

To zależy u kogo, np. ja już dawno nie mam (skonczyłam niedawno 12 lat) a u niektórzy jeszcze nawet gdy mają 15 lat.
Hmm.... może to zależy od tego jak te zęby się trzymają w dziąśle bo ja sie na tym nie znam Wink
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 13 Mar, 2005 12:43   

To zalezy jak kto sie rozwija... no bardziej jak sie rozwija jego szczeka.. jednym do 12 roku innym do 10 nawet czasami do 14. JA mam 14 lat i mam jeszcze chyba jednego czy dwa mleczaki. Nie wiem od czego to zalezy ale mysle jednak ze nie ma powodu do obawy bo i tak wypadna i wyrosna stale.
Powrót do góry
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Nie 13 Mar, 2005 15:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

oprocz dojrzewaznia jeszcze jest zachowanie, bo przecietne dziecko polowe mleczakow to sobie wybije Razz

_________________
wszyscy maja podpis, mam i ja Razz
tralalalal
Sum 41 rulez
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 13 Mar, 2005 15:31   

Ja także już nie mam mleczaków, ale większość moich koleżanek i kolegów(Razz) z klasy ma jeszcze 2-3 mleczaki.... Pewnej dziewczynie niedawno wypadła "czwórka" górna, i jak sie uśmiecha to tak brzydko wygląda Smile Od czego to zależy- wydaje mi sie ze od dziąseł i ogólnego rozwoju Wink
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 13 Mar, 2005 15:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To zalezy jak ktos sie rozwija. Ja znam nawet taka dziewczyne ktora jak miala 7 czy 8 lat to maila jush wszystkie stale a jak bylam w tamtym roku na wakacjach to jedna taka 14-latnia dziewczyna z kolei nie maila wszystkich stalych. To zalezy od organizmu.Ja jush nie mam mleczakow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 13 Mar, 2005 15:40   

ja mam mleczaki.kilka,ale zawsze cos ^_^
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 13 Mar, 2005 16:11   

Ja dopiero niedawno wszystkih sie pozbylem [chyba;]]. To nic dziwnego. Gorzej, jezeli tak jak ja - masz korzenie conajmniej takie jak zab ;].
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 13 Mar, 2005 16:14   

ja nie mam mleczków od dobrych 5 lat. miałam wszystkie wyrywane w dzieciństwie bo nosiłam aparat i mi wyrywali tam co dwa miesiące po dwa zęby chyba. teraz też nie mam wszystkich bo mam jakąś tam chorobe dziedziczną i bede miała tylko 30 do końca życia a co do mleczaków to hm... jakbyś o nie nie dbała to by ci prędzej wypadłyWink
Powrót do góry
Wielka Łapa Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 87
PostWysłany: Nie 13 Mar, 2005 16:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też bodajże mam kilka mlecznych.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Nie 13 Mar, 2005 16:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że im lepiej dbasz o zęby tym dłużej z tobą będą Wink
Niektóre mleczaki wyrywa się gdy są np. dziurawe, a inne wtedy kiedy pod nimi wyrasta już ząb stały. Osobiście uważam, że fajnie mieć dłuzej zęby mleczne (ja już ich nie mam) =]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Nie 13 Mar, 2005 19:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm mi ostatni mleczak wypadl w okolicach 18-19 roku zycia Wink powaznie, jeden taki sie trzymal i trzymal az zal go bylo sie pozbywac.
z reszta u mnie dlugo sie trzymaly, bo swego czasu jak bylam w liceum resztki jakiegos innego mi wyrywali.

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Nie 13 Mar, 2005 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam 11 lat i chyba już nie mam ale mój brat w wieku 22 lat miał korzonek z mleczaka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
bartek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 30 Wrz 2004
Posty: 14
PostWysłany: Nie 13 Mar, 2005 20:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak miałem 10 lat to już nie miałem mleczaków Smile
Nie wybiłem ich !! Very Happy

_________________
Jeśli jesteś, pokaż się...
Jeśli nie, to zwabimy cię...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9193966
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 14 Mar, 2005 08:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
Gorzej, jezeli tak jak ja - masz korzenie conajmniej takie jak zab ;].


taa ja mam nawet większe - -" pamiętam jak kiedys mi pol godizny jednego trzonowego wyrywali, myslałam że ich totalnie skrzywdze.
no ale niewazne.
jakies 2 lata temu pozbyłam sie wszystkich mleczaków cyz cos w tym stylu.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |