| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
PodPaski
Autor Wiadomość
Iwonka
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 20:17   PodPaski

Chciałabym się dowiedzieć jakie podpaski są najwygodniejsze. Bo pare razy użyłam podpasek Alway Ultra ale czułam się w niej jakbym miała pieluche i było widać moją podpaske. Powiedzcie jakie podpaski są cieniutki małe i ch niewidać a ha jeszcze żęby dobrze chroniły .Pliiiiiiiiiissssssss
Przejdź na dół
Tavion
Gość
PostWysłany: Pią 20 Sie, 2004 20:50   

Na opakowaniach najczęściej są rozmiary itp. Wink
Powrót do góry
Blandzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 62
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 14:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Weszly nowe "Naturella", sa wygodne- w ogle ich nie czuc, sa na tyle ciekie ze nie wiac ich i naprawde niexle chronia. Jesli jestes mniej wiecej w moim wieku to wybierz z 3 kropelkami. Aha mam 13 lat

_________________
http://pieskie-zycie.mylog.pl/- moj blog o psach
http://blandzia.talk.pl/- moj blog- **
http://moje-zapiski.eblog.pl/- mój blog-***
http://wszystkie-kolory-teczy.blog.onet.pl/ -****
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3006137
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 21:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najlepsze są te cieńke Always ze skrzydełkami z granulkami. Albo te nowe Naturella. Obawiam się,że w każdej podpasce będziesz czuła się jak w pieluszce... Sad Właśnie takie są minusy podpasek.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 21:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście lubię wszystkie podpaski. Każda z nas woli inne, jedne czują się dobrze w grubych inne w cienkich... Może to twoja pierwsza miesiączka? Jeśli tak myśle że zdążysz się przyzwyczajić. Polecam tampony, niemusisz się martwić czy ci widać podpaskę czy nie. Moją radą jest próbować aż znajdziesz te '' odpowiednie''.

_________________
Rodzice są jak nietoperze-niedowidzą nie dosłyszą a wszystkiego się czepiają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miŚka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 17 Sty 2005
Posty: 5
PostWysłany: Pon 17 Sty, 2005 12:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dexia
owszem, tamponów nie widać. Ale myślę że skoro pyta o podpaski /jakie sa dobre / to to jej pierwsza miesiączka, a gdzieś czytałam że tampony nie są polecane że tak powiem " początkującym miesiaczkującym kobietOm" ;D /nie biore odpowiedzialności za ten tekst ;P


a co do tematu. jeśli twoje krwawienie jest jeszcze skąpe zamiast podpasek możesz użyć wkładek. Ale one mniej chłoną, dlatego będzie trzeba je częściej "wymieniać". Ja polecam ci wkłądki " bella bellissima" . Są pakowane pojedynczo i mają taką siateczkę. Są cieniutkie więc ich nie widać.
Jeśli twój okres jest obfity to wybierz podpaski. Ja polecam always. Nie wiem.... naturella mnie nie przekonuje. Jak dla mnie jest za grubA Razz a sam zapach nie wystarczy.[/i]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agentka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 15 Paź 2004
Posty: 262
PostWysłany: Pon 17 Sty, 2005 13:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bożeee, nie odnawaij starych tematów Rolling Eyes

_________________
Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 17 Sty, 2005 21:20   

(przemilczę to, że MiŚka odnowiła stary temat)

Cytat:
owszem, tamponów nie widać. Ale myślę że skoro pyta o podpaski /jakie sa dobre / to to jej pierwsza miesiączka, a gdzieś czytałam że tampony nie są polecane że tak powiem " początkującym miesiaczkującym kobietOm" ;D /nie biore odpowiedzialności za ten tekst ;P

Nie prawda. Tampony można używać od pierwszej miesiączki. Należy jednak pamiętać, żeby używać małych rozmiarów, od mini do normal. Wink Takie są zalecane dla nastolatek. Ale można już od pierwszego dnia pierwszej w życiu miesiączki. Razz
Powrót do góry
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 22:17   Re: PodPaski Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli się źle czujesz nawet w always ultra to ciężko bezie ci cos znalezc wygodniejszego noo chyba ze sie przezucisz na tampony biggrin Confused Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
akasia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Paź 2004
Posty: 123
PostWysłany: Czw 24 Lut, 2005 14:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja używam naturella i subtelle ;] sa wygodne..Używałam też nova ale to tylko chyba 2 razy biggrin (2 pospaski) Miteż się wydaje ze to widać a wcale nie..Patrzałam w lustrze..A gdyby było widać to już cała szkoła by wiedziała biggrin

Żeby nie robić nowego tematu

Jeśli tampony trzeba zmieniać co 4 góra 6 godzin to w nocy też trzeba?

_________________
Pomogę A Ty Się Zrewanżuj ! Alien Głupek
Para Kwiatek biggrin Viking Tongue Thum
Thum Sunny Study Smerfetka Smerf
Shaking Shaking Scratch Rabbit Salut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 24 Lut, 2005 16:09   

akasia napisał/a:
Jeśli tampony trzeba zmieniać co 4 góra 6 godzin to w nocy też trzeba?

A podpaskę zmieniasz w nocy?
Odpowiedż: nie.
Chociaż na noc wskazane są podpaski, to, jednak, tampon nie zawadzi i nie musisz się budzić, żeby go zmienić. Wink
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 25 Lut, 2005 14:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja uzywam podpasek Bella. Są Ok nie widać ich(są bez skrzydełek...Ja tekie lubię) I nie widać ich. Sa tanie dostaniesz je w aptekach i sklepach...POLECAM!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 26 Lut, 2005 20:27   

Jeśli dla Ciebie podpaski Always są jak pieluchy, to nie ma cieńszych Shocked
Ja używam podpasek Bella (zwykłe), Bella Pefecta (cienkie jak Always), raz użyłam podpasek Always, które dostałam na prelekcji z pielęgniarką w szkole (w 6 klasie) i w każdej było mi dobrze, nawet w tej nagrubszej.

W 2 klasie gim. (właściwie teraz do niej chodzę Razz) miałam, a raczej wszytskie dziewczyny z 2 gim. miałyśmy prelekcję z pielęgniarką i rozdała nam wszystkimtampony o.b.
Powrót do góry
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To jest kwestia przyzwyczajenia tak poza tym to w kazdej podpasce bedziesz sie czuła jak w pieluchach ale da sie przyzwyczaic a ja uzywam bella perfecta bo sa fajne i cieniutkie no i raz uzyłam always takie jak dostalismy na prelekcjach z pielegnirka ale bardziej polecam belle he he no ale to jak kto juz woli... A jeli widac pod spodniami to po prostu trzeba zakładac jakies luxniejsze spodnie moze i np. u mnie to przewanie załatwia sprawe...

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 27 Lut, 2005 16:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najlepsze sa Always Ultra bo sa najciensze. jak one sa dla ciebie grube to niewiem jakie sa ciensze. Chyba zadne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |