| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Tampony
Autor Wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 09:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No to moze niech Twoja mam sie zapyta jakie mozesz brać leki

A btw pozostaje ci zwinąc sie w kulke z butelką ciepłej wody przy brzuchu Wink

Ja tam zazwyczaj nie biore proszkow ... nawet jak mnie głowa boli Smile
To tak jakoś z przyzwyczajenia Razz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 13:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No jak nie mozesz to nie...Lepiej żadnych tabletek nie bierz. Ten sposób Kingi jest dobry Smile.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 14:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wiem ze najlepiej jest nic nie brac , ale ten brzuch mi tak napierdziala ze nie moge!!
Ja tutaj wale piescia o sciane i turlam sie po podlodze ;/;/
Sad Sad Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 19:12   

Polecam lekkie ćwiczenia rozluźniające. Również ciepłą (nie gorącą!) kąpiel. Ewentualnie możesz sobie lekko rękami masować podbrzusze. No a jak nie pomoże - to nie koncentrowac sie i przejdzie Wink
Powrót do góry
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 19:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe dziewczyny znalazłam sposób na ten ból. Znalazłam ziółka które mi pomagają i mi nie szkodza:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe dziewczyny znalazłam sposób na ten ból. Znalazłam ziółka które mi pomagają i mi nie szkodza:D
Mam następne pytanko !!
Jak jest z tym goleniem nóg bo ja chciałm golić, ale boje się że jak raz zgole to od razu wlosy zaczna mi rosnac tak gesto ze nie wiem.....i będą twarde. Czy pianka jakoś złagadza to rośnięcie ?? Jaką mi radzicie piankę?? tylko prosze nie za droga:D
I jaka wziasc zyletke zwykla czy ta wenus czy jak tam to sie nazywa ??
Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Osobiscie ci polecam VEET RASERA.To taki zel-krem ktory nakladasz i po trzech minutach usuwasz taka specjalna szpatulka. Nie umiem wkleic foty ale jak chcesz obaczyc to wejd na www.veet.pl a ja wkleje tylko tekst.



Veet Rasera zestaw BEZ OSTRZA to rewolucja w dziedzinie depilacji! Veet Rasera składa się z żelu-kremu i specjalnej szpatułki z elastyczną końcówką. Wystarczy nanieść żel-krem na skórę i już po 3 minutach (!) usunąć go przy pomocy szpatułki. To wspaniała alternatywa dla kobiet, które dotąd używały tradycyjnych maszynek. Veet Rasera została specjalnie zaprojektowana bez ostrza, abyś nigdy więcej nie musiała obawiać się zacięć i podrażnień skóry. Jest łatwa i wygodna jak zwykłe maszynki, jednak po użyciu Veet Rasera skóra pozostaje gładka dwa razy dłużej. Z jej pomocą możesz wydepilować się szybko i pod pełną kontrolą, nawet w tak trudno dostępnych miejscach, jak okolice kostek czy kolan.
Dostępna w dwóch wariantach

z nawilżającym aloesem
o zapachu kwiatowym
Zawartość opakowania:

1 pojemnik Veet Rasera 150ml
1 szpatułka
Czas aplikacji:

3 minuty
Przed użyciem, zawsze zapoznaj się z treścią ulotki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 19:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ile kosztuje? od 28 zlotych =/ ja nie polecam
wczoraj goliłam sie depilatorem matki, wogóle nie bolało (ale jak robiłam okolice bikini myślałam ze zwariuje =p) tylko tak niezbyt dokladnie mnie ogolilo Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

noo 28 zlotych to moze mi sie uda uzbierac.
Ale na ile starcza jak wydepilujesz na ile czasu??
I czy po tym są jakies dziwne wlosy ?? znaczy sie twarde czy sa mieciutki i nastepnym razem bedzie mi latwo znowu wydepilowac nozki??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 19:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Noo ale jednak wolalabym tansze Bo jednak kasy nie mam za bardzo Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 19:45   

pojdz do sklepu i zobacz ile kosztuje.
Powrót do góry
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

leniade - to jest tak: jesli usuwasz tylko wlosy tylko ze 'skory' ( a tak dzialaja mszynki, kremy) to wlosy zawsze beda odrastac twardsze, metody takie ktore usuwja cebulki wlosa (jak wosk) sparwiaja ze wlosy sie oslabiaja i sa miekciejsze.....kremy czy woski moga uczulac (ale nie musza) tylk wlosy odrastaj troche woleniej, po maszynce wlosy odrastaja szybciej bo juz nastepnego dnia moga byc widoczne..musisz wybrac poprostu ta, ktora jest dla cibie najmniej uciazliwa i skuteczna - poprostu metoda prob i bledow
pianki czy zele do golenia sa rozne - sa i dla kobiet (roznia sie zapachem od meskich np gillete) ale sa dosyc drogie, albo takie dla mezczyzn ,cena nie gra roli - jakiekolwiek bo roznice sa tak male ze ich prawie nie widac (moze na meskich wlosach widac, ale na kobiecyh nie bardzo - kobiety z zalozenia maja bardziej miekkie wlosy niz faceci) - pianki sluza raczej zapobieganiu podraznieniom skory przy goleniu - a po samym goleniu i zmyciu skory woda naloz balsam po kapieli..a co do samych maszynek ja uzywam jakie mi wpadna w rece - i tych meskich i tych kobiecych Smile
wybor metody nalezy do cibie - co wygodniej ci robic....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 21:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wybrałam piankę veet z tą gąbeczką ale teraz zastanawiam sie nad cena (kolezanka mi poradzila wlasnie ja jak na pierwszy raz)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 22:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Państwo ... ja wypisywalam http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=6558 Smile


No skoro nie maszynki ... depilatory i nie wosk to pozostaja pianki i kremy



Veet, Veet Mousse (pianka do depilacji):

pozwala na szybkie usunięcie włosków podczas kąpieli pod prysznicem. Dołączona do pianki delikatna gąbeczka służy do masażu skóry oraz ułatwia usunięcie włosków.
Pianka Veet Mousse dostępna jest w dwóch wariantach:
- z wyciągiem z aloesu i z witaminą E /sprawia, że skóra jest doskonale gładka i nawilżona/
- z wyciągiem z owoców cytrusowych i z witaminą C /sprawia, że skóra jest gładka i zachowuje uczucie świeżości/

Ale jest mały szkopół : Po około 5 min. od aplikacji pianka spływa ze skóry i nie wiadomo czy już zadziałała czy nie. Poza tym powoduje uczulenie, skóra piecze i jest podrażniona. Potem wyskakują czerwone krostki.


Cena: 22 zł


Delia, Satine, Delikatny krem do depilacji:

Satine delikatny krem do depilacji zawiera ekstrakt z zielonej herbaty i D-Panthenol. Polecany dla osób skłonnych do uczuleń lub ze szczególnie wrażliwą skórą. Zielona herbata łagodzi podrażnienia, D-panthenol nawilża i wygładza skórę. Krem działa w ciągu 20 minut.

Cena: 7 zł / 100 ml


Delia, Satine, Super delikatny krem do depilacji z zieloną herbatą:

Opis kosmetyku:
Krem do depilacji zbędengo owłosienia, oparty na ekstrakcie z zielonej herbaty i D-Panthenolu, polecany dla osób skłonnych do uczuleń lub ze szczególnie wrażliwą skórą.


Cena: 7zł


Delia, Satine, Szybko działający krem do depilacji z witaminą E:

Jeden z produktów linii depilacyjnej Satine (biało-fioletowe opakowanie). Szybko działający krem do depilacji ( 3-5 minut) z witaminą E i D-Panthenolem. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry.

Cena: 6,20 zł / 100 ml


Joanna, Violet, Krem do depilacji nóg:

Kremowa konsystencja depilatora zapewnia łatwe i równomierne rozprowadzenie na ciele, a odpowiednio dobrana kompozycja zapachowa uprzyjemnia wykonywanie zabiegu.
Po depilacji skóra nóg jest jedwabiście gładka, aksamitna i miła w dotyku.
Wg producenta kosmetyk działa w 3-7 minut. Opakowanie 70g kremu + szpatułka.


Cena: 4-5 zł


Norel, Krem do depilacji:

Jest to preparat łagodnie działający na skórę i niezawodny w użyciu. Przeznaczony do usuwania zbędnego owłosienia na nogach, pod pachami i okolic bikini. Zawiera naturalne substancje nawilżające i chroniące skórę przed podrażnieniami jak bisabolol, d-panthenol i alantoinę.

Cena: 11,50 zł / 100 ml


Pollena-Malwa, BodySilk, Krem do depilacji:

Bardzo skuteczny krem do depilacji. Zawiera olejek migdałowy i ekstrakt z aloesu. W zestawie z mini-balsamem po depilacji gratis (45 ml).

Cena: ok. 9 zł / 100 ml


Thalgo, Post-epilation, Biodepyl Concentrate (Płyn po depilacji):

Bezpośrednio po depilacji, pusty mieszek włosowy daje swobodny dostęp do strefy wzrostu. To właśnie tam działa koncentrat Biodepyl. Bogaty w składniki spowalniające odrost włosów. Antyseptyczny i kojący. Zapobiega podrażnieniom i zmiękcza naskórek. Opóźnia i spowalnia odrost włosów, ogranicza ich długość i grubość. Dezynfekuje i zamyka pory. Przeciwdziała zapaleniom mieszka włosowego.
Składniki czynne:
- olejki eteryczne (cytryna, lawenda, werbena, rumianek) - działają antyseptycznie, przeciw odrostowo; zmniejszają grubość, długość i objętość odrastających włosków,
- Capsilow 3% - wyciąg z algi Larrea Divaricata - jest regulatorem wzrostu, zmniejsza liczbę odrastanych włosków, jak i szybkość ich wzrostu,
- Efficiensea – ekstrakt z algi brązowej Pelvetia Candaliculate - przeciw przebarwieniom,
- naturalne wyciągi: z brzozy srebrnej (ściągający i kojący), z skrzypu (napinający i remineralizujący) i arniki (anty-koagulant, przeciwzapalny, kojący.


Cena: 140 zł / 50 ml


Unicolor, Tanita Effective, Pianka do depilacji nawilżająca i regenerująca:

Pianka do depilacji Tanita to doskonały, bezbolesny i prosty sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia nóg i pach.
Wzbogacona olejkiem migdałowym, ekstraktem z aloesu, kiełków pszenicy i wit. E ma znakomite właściwości nawilżające, uelastyczniające i regenerujące skórę. Dodatek ekstraktu z rumianku pozwala łagodzić podrażnienia. Skóra po depilacji pianką jest gładka i miękka, dobrze nawilżona i delikatnie pachnąca. Ma niespotykany, aksamitny wygląd.


Cena: ok. 15 zł / 200 ml


Veet, Duo Bikini - krem do depilacji okolic bikini:

Krem do depilacji wrażliwej okolicy bikini. Bardzo delikatny. Opakowanie zawiera krem do i po depilacji oraz szpatułkę.

Cena: 23 zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 22:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To bardziej mi sie oplaca z innej firmy tylko teraz z jakiej moze ta Delia czy cos tam??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |