| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
:(
Autor Wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na wfie możesz ćwiczyć ile chcesz!! Lecz unikaj ćwiczen takich jak stanie na rekach fikolki itp
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 20:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na wfie mozesz cwiczyc spokojnie. Jak to tylko plamienie i 2 okres to nic ci sie nie stanie. Zazwyczaj podczas 2 okresu malo leci wogole a mozna powiedziec ze prawie wcale. Mozesz np. zrobic tak. Przez pierwsze lekcje miej wkladke albo ta Always ultra light a przed wfem zmien sobie na Always ultra normal i bedzie wszystko spox. Mozesz z czystym sumieniem cwiczyc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 21:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wiec ci odpowiem na twoje pytanka... :
1. to może byc okres ale nie musi wiec lepiej sie zabezpiecz wkładka a do plecaka schowaj podpaske...
2. na w-f ie mozesz cwizyc chociaz ja gdy mam okres to nie lubie cwiczyc na w-f ie bo to jakostak dziwnie i wydaje mi sie z kazdy widzi...
3. jesli chodzi o zwolnienie to chyba macie na w-fie cos takiego ze mozecie sie zwolnic bo u mnie jest 3 kropki czyli 3 razy mozemy sie zwolnica za 4 to 1 dostajemy wic mozesz to wykorzystac jak maxcie cos takiego albo jednak poprosic tate zeby ci napisał zwolnienie bo on tez jest człowikiem ... jak nie hccesz mowic ze masz okres ( moj tez nie wie jeszcze he he ) to powiedz ze cie boli brzych albo noga albo wymysl cos... a jesli chodzi o w-fiste to nie wiem jak ty ale ja na twoim miejscu bym nigdy nie powiedziała he he...

A co do twojego pogladu na temat chłopaków ze maja lepiej toja cie popieram.....
ONI NAPRAWDE MAJA LEPIEJ NIZ DZIEWCYNY.....

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
akasia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Paź 2004
Posty: 123
PostWysłany: Nie 20 Lut, 2005 21:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To już trwa od 17 a tylko mi poleciały z 3 plamki..zółto pomaranczowa wydzielina..W razie czego założyłam cieniutką podpaske subtella-prawie jak wkładka..Tylko boje się , że rano polecii...już miesiączka .. A jak bedzie mi przez spodnie prześwitywac..? na wf Albo przeleje..Ech..Ale przypomniało mi sie ze jutro mamy jakieś święto szkoły więc...Chyba nie będzie wf Smile

A to plamienie ile trwa? i po co ono w ogóle..

_________________
Pomogę A Ty Się Zrewanżuj ! Alien Głupek
Para Kwiatek biggrin Viking Tongue Thum
Thum Sunny Study Smerfetka Smerf
Shaking Shaking Scratch Rabbit Salut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 10:39   

Jezus Maria, jak sie boisz to do jasnej cholrey - nie ćwicz. Powiedz, że jesteś niedysponowana i [cenzura], zrozumie, bo to nie wół bezrozumny. :/ Poza tym nie ty jedna masz okres i zapewne bardzo często to słyszał, więc wątpię, abyś musiała mi tłumaczyć co to jest okres etc.

Jeśli chodzi o plamienie, to trwa ono tyle, ile mu się podoba, podobnie jak miesiączka. Ja nie miałam w ogóle. A jak się boisz to załóż podpaskę night NIE PRZECIEKNIE.
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 14:18   Re: :( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

akasia napisał/a:
Wf...Jutro mam a chyba dzisiaj dostałam okresu..Znaczy leci mi wydzielina ale jakaś taka..Pomarańczowo-jasno brązowa..i to kropeleczka tylko .. to mogę ćwiczyć , czy mnie przeleje? A nie powiem , wuefiście ze nie moge cwiczyc na trudnych ćwiczeniach bo jestem ten tego..Bo to facet! a jak usiąde to on będzie się darł :/ a mama poszła dzisiaj do pracy..na całą noc bo w szpitalu pracuje..I rano raczej nie zdaze jej powiedziec ze dostalam i zeby mi napisała zwolnienie Sad...co robić..Tacie nie powiem w 100%

A moze nei dostałas okresu??? JA też mam takie coś juz od2 dni a miesiączki a ani sladu!! I co jest dziś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 19:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeny, to Ty nawet nie wiesz,czy masz w terminie? Od tego się zaczyna Wink . Najlepiej na poczatku sprawdzić,żeby ocenić czy możesz się już spodziewać miesiaczki. Idealnie okres pojawia się co 29 dni (28 dni cyklu) ale oczywiście nie zawsze sprawdza się to przy pierwszych miesiączkach. Nawet niektóre dorosłe kobiey mają cykl 25-35 dniowy a druga miesiączka może pojawic się po 6 miesiacach,a może także po 20 dniach. Na początku policz,który jest dzień cyklu. Dostałaś okres 25 stycznia,to pierwszy dzień cyklu. Nastepnie liczysz dni aż do dzisiejszego. Dzisiaj jest 21 lutego,więc to jest bodajże 28 dzień cyklu (wczoraj był 27),więc możesz spodziewać się okresu. Cykl menstruacyjny liczy się od pierwszego dnia miesiączki do dnia poprzedzającego następną.
Plamy te mogą świadczyć o zbliżającym sie okresie,wiec lepiej sie zabezpieczyć. Jeśli naorawdę nie chcesz ćwiczyć przecież nic Ci nie szkodzi poprosić tatę o zwolnienie:/. To jest TWÓJ TATA a okres to całkowicie NORMALNA sprawa. O tym,że papier toaletowy się skończył albo nie możesz ćwiczyć na wfie bo masz rozwolnienie(ale przykład Razz ) też się mu wstydzisz powiedzieć? Rolling Eyes Ja w tym nie widze nic wstydliwego w każdym razie...Poza tym miesiączka nie znaczy,że nie mozesz ćwiczyć. Ubierz do szkoły podpaskę i jeszcze przed wfem sprawdź,jak się sprawy mają. Przynajmniej zobaczysz,czy masz ten okres. A na wfie o ile nic Cię nie boli(i proszę mnie nie uświadamiać,że lekkie ćwiczenia rozluźniają mięśnie brzucha,bo wiem o tym a kiedy ja biegne 10 metrów to jeszcze bardziej mnie brzuch boli Rolling Eyes ) to możesz ćwiczyć, najwyżej powiesz facetowi,że niedyspozycja i nie bedziesz robić ćwiczeń na brzuch. Jeśli masz tak jak ja (biegłam na przystanek i nie dobiegłam z bólu Razz ) to lepiej sobie daruj i poproś tatę o zwolnienie-to jest Twój rodzic, i nie zje Cię jak mu powiesz. Krew Ci raczej nie przecieknie-chyba,że weźmiesz jakiegoś waciaka:/. Ale z taką podpaską jak Always Ultra powinno być OK Smile .

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dziewczyneczka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 253
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po co ty się tak denerwujesz? Ale jeśli nie przekonały Cię zatwieerdzenia poprzedniczek załóż tampon i już!!!


A tak apropo masz drugi okres a twoja mama nic o tym nie wie?

_________________
http://www.onet.pl/_i/jpw3.jpg

Odszedł jeden z największych Polaków
głowa Kościoła katolickiego,
autorytet moralny dla ludzi
różnych wyznań i kultur.
www.onet.pl--->wejdź i wpisz się do księgi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 21 Lut, 2005 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziewczyneczka a gdzie tu widzisz napis,że jej mama nie wie?
Poza tym łatwo powiedzieć "załóż tampon i już". Po pierwsze tamponu nie można zakładać tak "na wszelki wypadek" kiedy nie ma sie jeszcze miesiaczki...Chyba,ze przy wyjmowaniu chce sie krzyczec z bólu...A po drugie pierwsze aplikacje są zazwyczaj b.trudne,wiec łatwo powiedzieć "założ tampon i już".
Dziękuję za uwagę i dobranoc.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 08:47   

Popieram mroweczkę. Poza tym, tampon powinno się zakładać [pierwsza próba] przy bardzo obfitym krwawieniu, a jak się nie mylę, to ona go nie ma. Neutral Z resztą i tak założenie jest trudne i mi np. się nie udało. :/ Ale mniejsza z tym.
Tak w ogóle, to nie można też wkładać tampona gdy nie ma miesiączki, ponieważ on zmagazynuje w sobie ten cały śluz, a jak wiadomo, pochwa musi być nawilżona... Wink
Zaledwie 12-15% kobiet ma cykl, który trwa 28 dni. Wink

Pozdrawiam.

ps. co z tym okresem? ...
Powrót do góry
akasia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Paź 2004
Posty: 123
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobrze , że dzisiaj rano w razie czego załozyłam podpaske..w szkole dostałam , a gdy jest b.mało z 2 plamki albo jedna to też trzeba zmieniać co 4 godziny??

_________________
Pomogę A Ty Się Zrewanżuj ! Alien Głupek
Para Kwiatek biggrin Viking Tongue Thum
Thum Sunny Study Smerfetka Smerf
Shaking Shaking Scratch Rabbit Salut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 20:00   

Już się kiedyś pytałaś i już Ci kiedyś odpowiadałam. Neutral
Można co 5, góra 6. Należy ją zmieniać, bo bakterie się mnożą i można mieć potem nieprzyjemności i w ogóle infekcję łona. Wink
Powrót do góry
akasia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Paź 2004
Posty: 123
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 13:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wszystkie odpowiedzi jesteście koffane teraz jestem o wiele spokojniejsza i już mam za sobą moje trudne dojrzewania i chyba już mnie nic nie zaskoczy Smile)

Aha..jeszcze jedno pytanko..Może sie powtarzam czy co..Ale pytam Smile
Tak mnie boli nieraz po lewej stronie brzucha na dole.. i w ogóle nie mogę prawą nogą ruszyć ani się wyprostować..Najgrozej jak to złapie w szkole..Sad .. Czy coś nie tak?

A .. i ja od niedzieli miałam wiecie co wam pisałam..Taką wydzieline brązową..Od wczoraj zaczeła leciec miesiączka a dzisiaj już po niej ani śladu ani w nocy .. Jest pomaranczowo zólta wydzielina..
Czy to koniec miesiączki czy może się nawrócić?
Moja pierwsza trwała 5 dni..Wiec myslalam ze ta tez będzie..A od rana nic

_________________
Pomogę A Ty Się Zrewanżuj ! Alien Głupek
Para Kwiatek biggrin Viking Tongue Thum
Thum Sunny Study Smerfetka Smerf
Shaking Shaking Scratch Rabbit Salut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 23 Lut, 2005 13:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No Akasia koniec "trudnego dojrzewania" to to raczej nie jest, to dopiero poczatek Smile .
Co do miesiączki to wszystko OK,prawdopodobnie cały czas masz miesiaczke,nieraz adzrają sie nawet połdniowe przerwy a to poczatek,wiec sie nie przejmuj Wink .
Co do tych skórczy to też wszytsko ok, po prostu bóle miesiaczkowe. Lewa strona na dole to lewy jajnik.
W nocy nic nie leci(ma tak dużo dziewczyn), bo mało się ruszasz i leżysz,więc krew nie ma jak wypłynąć.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
akasia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Paź 2004
Posty: 123
PostWysłany: Czw 24 Lut, 2005 14:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No ale już się nie muszę martwić , co gdzie jak kiedy dostanę okres..Pierwszy stanik..Pierwszy wstyd przed pryszczem na czole Smile

_________________
Pomogę A Ty Się Zrewanżuj ! Alien Głupek
Para Kwiatek biggrin Viking Tongue Thum
Thum Sunny Study Smerfetka Smerf
Shaking Shaking Scratch Rabbit Salut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |