| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
pytanko???????
Autor Wiadomość
werusia9 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 15 Sty 2005
Posty: 35
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 18:30   pytanko??????? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam pytanie. Kiedy mam się spodziewać kolejnego okresu?ostatni miałam od 17 stycznia do 22 stycznia???????? pomórzcie pliska!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7471408
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 18:38   

mozesz dostac za 2, 3 miesiace albo nawet pół roku.Zalezy od organizmu.
Powrót do góry
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 18:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mozesz również dostać za miesiac, za 2 tygodnie.
Najlepiej bądź cały czas przygotowana, i nos przy sobie podpaskę/tampon.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
BamBI Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2004
Posty: 330
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 18:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie, pierwsze miesiączki są najtrudniejsze. Nie wiadomo kiedy dostaniesz kolejną. Musisz zwracac uwage na to czy nie boli cie brzuch, twoje samopoczucie sie nie zmienia. Dobrze taz, zebys zabezpieczala sie do tego czasu wkładkami chigienicznymi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 19:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj na drugą miesiączkę czeka się trochę dłużej/krócej choć nie jest to regułą. Możesz dostać ją za miesiąc,ale możesz dostać równie dobrze za dwa,trzy miesiące. Dopóki odległość między pierwszym a drugim okresem nie przekroczy 6 miesięcy to nie ma powodu do obaw.
Mróweczka

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kicia91 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 23 Sty 2005
Posty: 152
PostWysłany: Pią 04 Lut, 2005 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie mam ten sam problem . Mianowicie druga miesiaczke miałam tez jakos tak w tym samym czasie co autorka tematu i nie wiem kiedy dostane nastepną... Ostatnio mnie troche brzch też pobolewa ale tylko tak kilka sekund czasem ukłucie na dole i przestaje... Czy to może być znak że niedługo dostanę miesiaczke???

_________________
==> ...::: JeSt Mi SmUtNo JeSt Mi ŹlE Bo TaK BaRdZo KoChAm CiĘ :::... <==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 05 Lut, 2005 12:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kicia a po jakim czasie dostałaś drugi? Pierwsze miesiączki zazwyczaj nie są regularne i odstępy czasami wynoszą 2,3 miesiące(pomiędzy pierwszą a drugą nieraz nawet pół roku!), ale jeśli drugi dostałaś tak po mniej więcej miesiącu to prawdopodobnie trzeci też tak dostaniesz.
Zastanów się,czy nigdy przed okresem nie miałaś żadncyh bóli, np. podbrzusza,pleców, wewnętrznej strony ud,piersi, lub zwiękoszonego apetytu,złego chumoru itp. Jeśli tak miałaś to łatwiej będzie Ci stwierdzić zblizającą sie miesiączkę,kiedy znowu poczujesz ten ból/nagły głód/ zły chumor. A te "chwilowe ukłucia" też mogą zwiastować zbliżającą się miesiączkę np. niektóre moje koleżnaki mają tak przed oresem.
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
werusia9 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 15 Sty 2005
Posty: 35
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 17:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedzi:-) Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7471408
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 03 Mar, 2005 17:47   

Werusiu jak chcez dodać punkt w funkcji ,,Pomógł'' w ramach wdzięczności.
Nie dla mnie oczywiście Wink
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 04 Mar, 2005 12:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pierwsze miesiączki są zazwyczaj nieregularne...WIęc mzoę cie zaskoczyć i byc np. jutor;)

_________________
http://ajeczka.funtest.pl/ <-znasz mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |