| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Przydażyło się wam?
Autor Wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 03 Kwi, 2005 20:13   

Potwora - bardzo możliwe, że to nie była Twoja podświadomość. To bardzo częste przypadki, kiedy zmarli próbują w jakiś sposób przypomnieć o sobie. Moja matka nieraz mi opowiadała, jak widziała swojego ojca u nas w domu. Przykładowo, kilka lat temu moja siostra miała jechać z wizytą na wieś, do babci która mieszkała sama (czyli do matki mojej matki). Jednak coś się stało (nie pamiętam dokładnie co) że siostrze coś wypadło i nie mogła pojechać. Dokładnie w dniu, kiedy planowany był wyjazd, moja matka widziała z samego rana, jak dziadek wchodził do pokoju siostry. Możliwe, że chciał jej przypomnieć...
Przejdź na dół
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Czw 07 Kwi, 2005 22:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moze to i nie jest dziwne.. Byłam w łazience.. i firanka na drzwiach zaczeła sie 'poruszac'.. jak gdyby jakis wiatr wiał od wewnątrz... hm dziwne, a drzwi miałam zamkniete.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 10:16   

Opętana, a miałąś może kaloryfer gdzieś blisko drzwi? Jeśli tak, to nic dziwnego,że firanka sie poruszała, bo to sprawa ciepłego powietrza :>
Powrót do góry
Pigmej Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 56
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 11:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Opetana j mialem tak ze mi szuflada sie otworzyla.. Dla mnie to jest dziwne bo krzywego pokoju raczej nie mam Wink

_________________
Czy to mój posthttp://forum.dziecionline.pl/templates/subSilver/images/icon_mini_faq.gif
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

blackLady napisał/a:
Opętana, a miałąś może kaloryfer gdzieś blisko drzwi? Jeśli tak, to nic dziwnego,że firanka sie poruszała, bo to sprawa ciepłego powietrza :>


No mam :> Hmm ale to napewno od tego? jakos wczesniej tak nie bylo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 09 Kwi, 2005 20:37   

Na 98% to przez ten kaloryfer ;]
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2005 13:18   

blackLady napisał/a:
Na 98% to przez ten kaloryfer ;]

Niekoniecznie Razz

Często w łazienkach są takie kratki (przytaczam przykład bloku Razz) odprowadzające do komina. I robi się taki jakby "przeciąg" pomiędzy szparami w drzwiach (chyba, że ktoś ma na dole jakieś kratki, kółka etc.) a właśnie tą kratka/kominem. U mnie tak jest. Razz
Powrót do góry
Asiula1994 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 10 Sty 2005
Posty: 164
PostWysłany: Pon 18 Kwi, 2005 14:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1) Byłam u koleżanki.
Siedzimy na kanapie i oglądamy TV stojący równolegle do nas.
Było to w zimę więc o 17.00 było już ciemno.
Nagle spada obraz. Duży, solidnie przymocowany który wisiał na ścianie od 3 lat i ani razu nie spadł.
Na pewno nie było przeciągu, bo okna i drzwi były pozamykane.
W momencie upadku obrazu (przedstawiającego las w nocy) telowizor wyłączył się i zgasło światło. Tata kolezanki powiesił obraz a my włączyłysmy telewizor i światło.
Okazało się, że w tym momencie zmarła babcia koleżanki.


2) Rodzice opowiadali mi taką historię (mnie jeszcze nie było, nie mam dowodów ale i tak opowiem Very Happy )
Rodzice pojechali na wakacje wynajeli domek który był na niezłym odludziu.
Pierwszy wieczór. Tup, tup, tup. Drzwi otwierają się. Dalej słychać kroki Avia (pies) wodzi wzrokiem tak jakby za kimś kto tam szedł. Ale nikogo widać.
Słychać kroki po schodach prowadzących na strych. Słychać z góry dźwiek tłuczonego szkła. "Ktoś" schodzi ze schodów, idzie do drzwi, drzwi otwierają się i zamykają, słychać kroki na podwórku.

Był taki a'la dworek, była tam kuchania, sypialnia, strych i salon. Wszystko było bardzo stare. Wakacje tam załatwiłą koleżanka rodziców. Potem powiedziała im, że miaszkał tam jej dziadek po którym odziedziczyłą ten a'la dworek


3) Leże w łóżku (7 a.m). Mam biurko obok zaczyna się ryszać (sama!) myz komputerowa.

Tyle!!!The End
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2885564
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 20 Kwi, 2005 17:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra wiem,ze uznacie mnie za idiotke ale dobra...
wchodze do domu ze szkoly. Slysze,jak ktos buszuje w kuchni. Mowie cos w stylu "Sonia, szukasz jedzienia? zaraz ide kotku" (Sonia to kot Razz ) wchodze do kuchni-nikogo nie ma 0_o...wchodze do duzego pokoju a kot sobie spi an kanapie 0_o...Wyraznie slyszalam,jakby ktos byl w kuchni
Dużego tego bylo,starsznie duzo...Ale juz nie pamietam wszystkiego.W takich momentach ide do pokoju,glosno wlanczam muzyke i staram sie "wyluzować" Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 11:09   

a ja wczoraj sobie robilam szablona na bloga i zaczela nagle leciec 'you know you're right'-patrze-winamp wyłączony,wszystko,na żadnej stronie nie leci ta muzyka..
zaczelam sie bac troche ale sie okazalo ze na tym szablonie wczesiej umiescilam muzyke tą biggrin
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 08 Maj, 2005 11:13   

Miałam kilka takich sytuacji... Np. na płocie wisiało takie oznaczenie odnośnie wysokiego napięcia. Podeszłam. Zaczęło się trząść. Rozejrzałam się, czy gdzieś może ktoś trzęsie płotem, czy co. Nie, nic. Odeszłam kawałek... Przestało. Poza tym z niektórych mebli wydobywają się czasem dziwne dźwięki. To nie brzmi jak termity, sama nie wiem jak to określić. Raczej w to nie wierzę, myślę że to wszystko mi się wydawało, alboco? Tzn. mam nadzieję, że mi się wydawało... Raczej nie chcę mieć duchów w domu.
Powrót do góry
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 14 Maj, 2005 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a ja miałem raz taką sytuację:

siedzę sobie przy łóżku i gram na gameboyu, nagle patrze jakaś postać się wyłania zza schodów kurde jakaś para oczy się na mnie jopi, strach mnie spraliżował, ale wstaje i kurde patrze że to kot! Myślałem że tego kota zabije Razz


[a tak na marginesie, coś mi się o uszy obiło o czymś co nosi nazwę "Posłaniec śmierci" że chwilę przed śmiercią jakiejś osoby pojawia się jego posłaniec komuś, może to nieprawda takie pogłoski słyszałem]

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 14 Maj, 2005 20:36   

Przypomniało mi się wydarzenie z dzieciństwa: siedzę w jadalni, rysuję. Nagle ktoś do mnie podchodzi i patrzy na to co rysuję. Myślałam, że to moja mama, ale jak odwróciłam się do tej postaci, żeby coś poiwiedzieć, ona znikła...
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 07:46   

że kto ci niby o tym opowiedział? sam zmarły?
Powrót do góry
Nitemare Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 70
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 09:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tsej napisał/a:
że kto ci niby o tym opowiedział? sam zmarły?


a kto inny

_________________
lllwww.terroryzm.netlllserwis o terroryźmie na skalę globalną

Chcesz się poruszać po mieście? Nie wiąż się z nikim. Nie miej w życiu niczego czego nie mógłbyś porzucić w ciągu pół minuty jeżeli zacznie się robić gorąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4706524
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |