| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Przydażyło się wam?
Autor Wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 16:26   

A ja słyszałam o psie szczekającym 3 razy w noc przed śmiercią (oczywiście słyszy go tylko ten co ma umrzeć) po za tym były jeszcze jakieś "nimfy", które przez tydzień odwiedzały tego co ma umrzeć
Przejdź na dół
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 19:02   

banshee jej krzyk zapowiada czyjąś śmierć...tylko to śmierc raczej kogoś przeklęego..ale co do samego krzyku banshee to ów zabija tego kto go słyszy biggrin paradoks
Powrót do góry
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 19:06   

Mniejsza z tym jak to się zwało, ale dzięki za poprawienie moze zapamiętam... bynajmniej chciałam powiedzieć, że takich przykładów są setki jak wcześniej wymieniony
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 20:08   

Albo bardzo dobrze znany w Wielkiej Brytanii czarny, czerwonooki, ogromny pies. Komu ten się ukaże, ten zaniedługo może usłyszeć o śmierci kogoś blsikiego... albo sam zejdzie z tego świata.

A Banshee to był X-Man, a nie jakiś zwiastun śmierci :].
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Maj, 2005 22:26   

banshee to duch przeklętej elfki, która zdaje sie utraciła miłość czy jakoś tak..a x-men w tym wypadku sie rozpędził bo z istoty stricto kobiecej zrobił faceta
zdaje sie że to mogła być też mroczna elfka ktora narzucała na siebie jakies zaklęcia aktywujące sie po jej smierci to czeste wśród mrocznych magów zostawać nieumarłymi..często liczami dla męszczyzn a banshee zwykle dla kobiet
Powrót do góry
cropper Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 126
PostWysłany: Nie 24 Cze, 2007 20:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja miałem takie coś- ide sobie ulicą obok auta...włącza się alarm...no mówie ok....przypadek....ide se dalej...jest latarnia...tak se patrze w góre-kurde zaświeciła się (była 12 w południe) potem w domu chcę dotknąć przycisku do włączania kompa-nie dotknałem-uruchomił sę! TO NIE BAJKA!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pon 25 Cze, 2007 10:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jakis naladowany jestes czyms.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
cornelia.j.m Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Kwi 2007
Posty: 315
PostWysłany: Pią 29 Cze, 2007 13:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja kiedys leze na lozku i nagle kanaly w tv zaczely sie tak starsznie szybko przelanczac a potem dzwiek podglasniac okazalo sie....ze leze na pilocie biggrin ale nie ukrywam ze sie tedy przestraszylam Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
pytac+na+PW
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Pią 29 Cze, 2007 13:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o uau... juz mnie zaczelo wciagac^^

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
cornelia.j.m Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Kwi 2007
Posty: 315
PostWysłany: Pią 29 Cze, 2007 13:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hehe albo sam sie komputer wylanczal okazalo sie ze sie zepsul Razz czy tam wirus byl niepamietam:P

[ Dodano: Pią 29 Cze, 2007 13:36 ]
A slyszal ktos o tym ze psy widza duchy??

Ja kiedys siedzialm w lazience i moj pies wszedl i siadl sobie na przeciwko okna i zaczal tak strasznie ujadac a wzrok mial wlepiony w miedzy okno a sciane dokladnie to w kąt :/ a kat byl pusty nic tam nie bylo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
pytac+na+PW
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 29 Cze, 2007 13:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z takich dziwnych przypadków często mam wrażenie, że ułamek sekundy, który mi się śnił lub taki, który kiedyś już przeżyłam, powtarza mi się. I to jest takie specyficzne uczucie identycznej sytuacji, nie że jak włączam komputer to robię to samo co już kiedyś robiłam, nie, to jest identycznie takie same jak mi się śniło lub przez co już przeszłam (nawet kilka lat wcześniej). Deja vu? Chyba coś podobnego. Smile
Z takich dziwniejszych sytuacji mam też czasem tak, że jak poznam np jakieś dziwne, skomplikowane słowo (powiedzmy przeczytam w gazecie) to potem w ten sam lub następny dzień znów o nim usłyszę (np w telewizji). I nie chodzi o to, że usłyszę o jakiejś aferze i potem znów w innych mediach, tylko chodzi o takie rzeczy, które już wcześniej istniały, ale dopiero w danym czasie je poznałam. Trochę skomplikowane, ale może ktoś się domyśli, o co chodzi. Smile

_________________
Just freelove...
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
cornelia.j.m Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Kwi 2007
Posty: 315
PostWysłany: Pią 29 Cze, 2007 13:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam ostatnio bardzo czesto takie dziwne odczucia, ze siedze np w klasie i baba pyta kolege i to w taki sposob ze przypomina mi sie ze juz keidys to samo sie dzialo czasami to jest denerwujace
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
pytac+na+PW
Magwill Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 25 Kwi 2007
Posty: 479
PostWysłany: Sob 07 Lip, 2007 12:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A gdy ja zaczęłam sama spać w swoim pokoju, zawsze widziałam cień np.: siekiery, łopaty, czyli różnych rzeczy, a przecież w moim pokoju nic takiego nie było.......nie wiem może sobie coś uroiłam, lub po prostu widzę jakies dusze (duchy itp), które trzymają te urządzenia.......wiem, wiem myślicie sobie pewnie, że jestem wariatką, bo takie rzeczy piszę Smile

_________________
'Lean on each other's strenghts; forgive each other's weaknesses.'

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6271339
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sob 07 Lip, 2007 18:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wcale nie, to sie zdarza. A moze to jakies maskotki? ^^

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
CHoCoLaTE Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 08 Gru 2006
Posty: 716
PostWysłany: Sob 07 Lip, 2007 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś siedzimy na lekcji w sali, w której z tyłu stał dość duży kwiat w doniczce. Nie był on obok czegoś lub kogoś, co mogło go przewrócić. No i pani prowadzi lekcję, a doniczka nagle pękła i ziemia wyleciała razem z kwiatem. Pani powiedziała, że jesteśmy opętaną klasą dla żartu xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |