| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Mama
Autor Wiadomość
aga_celtka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 3
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 09:48   Mama Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czesc ja mam pytanie jak wy na to reagujecie. Co robicie pytanie jest do dziewczyn !!
jak mama wchodzi wam do lazienki jak sie kompiecie albo jakies zabiegi higieniczne robicie. Bo ja nie wiem czy mam mowic zeby wyszla nie chce jej urazic. Mam 11 lat i sie wstydze jak sie patrzy. Napiszczie jak jest u was.

I jeszcze cos. Czy kompalyscie sie kiedys z mama. Ale mi nie chodzi o to jak bylysmy dzieckiem ale teraz w tym wieku. Bo podobno w finlandi cale rodziny sie kompiom razem.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 10:14   

Ja jak miałam 9 lat wykąpałam sie z tata Razz (ale mial gacie,spokojnie,ja też Razz )
Moja mama tez wchodzi jak sie kąpie.Powiedz jej "wyjdź mamo bo glupio sie czuje jak tu włazisz "i poślij jej groźne spojrzenie :>
Powrót do góry
kitka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 21 Lut 2005
Posty: 3
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 11:18   mama Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi moja mama tez wchodzi na poczatku tego nie lubilam az do czasu pozniej juz mi nie przeszkadzalo. sama raz jej weszlam do lazienki. :p a jak mi wchodzi to czasem mi myje wlosy plecy . raz nawet poruszyla temat piersi . narazie jest spoko. nie martw sie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 11:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi wlazi i siostra, i mama
przy siostrze, to czuje sie swobodnie, normalnie gadamy ze soba itp itd. Nawet czasem jak ja sie kąpie, to ona sobie przychodzi z nudow, siada na klozecie (Razz) i sobie gadamy.
Przy mami to sie bardziej czuje nieswojo, jak cos robie, np. gole sie pod pachami itp, ale jak sie kapie, i ona sobie wejdzie np powiesic pranie, to jest spoko.

Po prostu powiedz swojej mamie, ze sie czujesz nieco krepujaca, i ze chcesz miec tez troche prywatnosci.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zazulita Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2004
Posty: 346
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 13:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi czasem mama wchodzi w czasie kapieli. Na poczatku mnie to krępowało, z czasem się przyzwyczaiłam, co prawda wolałabym kąpać sie w samotności.
Co do kapieli z mamą, to się nigdy nie kąpałam w ten sposób.

_________________
zazulita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8619585
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 14:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mi kiedyś wchodziłaRazz ale zaczełam sie zamykaćRazz
Siostra włazi jak sie kompie:P norma, ja jej też Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 14:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja sie zawsze zamykam Razz wiec nikt mi nie wchodzi
A zresztą wiedza że jakby weszli to zostaliby ofukani biggrin Hehhe

Tak ... a co do kąpieli to ja zawsze kompałam sie sama Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 15:02   

Ja zawsze się zamykam, jak nie mielismy zamka w drzwiach do łazienki to normalnie wchodzili rodzice ale miałam wtedy z 10 lat wiec niczego się nie wstydziłam. Teraz nie ma obaw ze ktos wejdzie Smile ale zawsze moja siostra sie dobija bo np. chce jakis kosmetyk wziasc to ja mowie ze zaraz i ze niby myje włosy aalbo wychodze w szlafroku niby po cos i jak ona wychodzi to ja właze znowu Smile moja siorka ma 23lata ale jakos przy niej tez sie krepuje. Jesli chodzi o kapanie sie z rodzicami to nie pamietam chyba ze bylam mala a z siostra kompalam sie do 3 klasy podst. oczywiscie czasami
Powrót do góry
Nike007 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 44
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 15:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam się nie wstydze mojej mamy. A to że ty się wstydzisz nie znaczy że źle myślisz itp. biggrin Więc głowa do góry. Jeśli naprawde nie chcesz żeby twoja mama nie wchodziła to powiedz jej to grzecznie nie powinna się obrazić. biggrin A tak nawiasem mówiąc to (przynajmniej tak mi sie wydaje) kiedyś Ci to przejdzie. Pozdrawiam PAPA

_________________
Słowami nie określe tego co czuje,
i wciąż myśle że coś zepsuje.
Ze coś pujdzie nie tak,
i znów zostane sama jak wrak.
Chce byś wyszeptał słowa,
dzięki którem mój smutek się schowa.
Byś słał uśmiech swój,
I był cały mój!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4402968
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 15:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja to raczej się krępuję... Rolling Eyes Ale mi do łazienki mama nie wchodzi. Wink

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 16:58   

Mi do łazienki nikt nie wchodzi bo sie zamykam, i ja się mamy nie wstydze gorzej z resztą rodzinki Wink Jeśli chcesz to powiedz mamie,że czujesz się nieswojo jak wchodzi do łazienki albo niech uprzedza kiedy wchodzi żebyś ty mogła się czyms nakryć lub zasłonić

Dorotka Kwiat
Powrót do góry
mrufka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 19 Lut 2005
Posty: 14
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 17:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja zawsze się zamykam, bo jak kidyś byłam młodsza to mama tata,albo dwie siostry wchodziły dosłownie co minutę. a kąpiel to sprawa intymna i nie chcę żeby patrzono na moje nagie ciało
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 18:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja mam zamek w drzwiach i gdy ide do łazienki zamykam sie ( i nikt nie może wejść Wink ) ... gdy byłam młodsza, mama też nie wchodziła mi do łazienki (aha teraz mam 13 lat) ... NO WIĘC PEŁNA DYSKRECJA ...

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
Nina2 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 22 Lut 2005
Posty: 2
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 20:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh...A ja się nie zamykam, bo kiedyś mi się zamek zaciął Razz I od tej pory wolę nie próbować Razz Mi mama wchodzi, ale do młodszej siostry to mówię : " Won ! " Razz
Pozdraviam
Nina_006
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 22 Lut, 2005 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oż Nina czemuż to taki profil? :>
Ja sie zamykam zawssze, nikt mi nie wchodzi i tak ma być Smile. A mnie wkurza zresztą moja mama wielu rzeczy nie rozumie...jesli chodzi o dyskrecje np ...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |